O czym chcesz poczytać na blogach?

Bbc weather

Notatki - UK Marty

UK Marty
Blog o mnie w UK
Kategorie: Wszystkie | Fotografie | Notatki
RSS
sobota, 23 października 2010
74
Prognoza pogody na sobotę:
1. BBC Weather - słonecznie, 13*C
2. Google - deszcz, 8*C
3. pogodynka - słońce z deszczem, 8*C

A pogoda za oknem wygląda następująco:Pada, wieje, zimno... i tak cały.
Sposób, że według niego 'obiad bez mięsa to nie obiad'. Kiedy po raz pierwszy zrobiłam placki ziemniaczane (czy też kopytka z sosem pieczarkowym, naleśniki z jabłkami, racuszki) to marudził, kręcił nosem i pytał, kiedy będzie gulasz. Teraz chyba już się przyzwyczaił i w dodatku polubił nowe potrawy. Sam czasami pyta, kiedy usmażymy placuszki :-)

Obejrzałam wczoraj na BBC program przyrodniczy o Himalajach. Dawno już nie oglądałam takich ciekawych rzeczy... Ostatnio były to raczej filmy akcji, seriale albo programy o gotowaniu (te ostatnie naprawdę lubię :-)). W filmie był wspomniany Tybet i przypomniał mi się film, który widziałam wiele razy, ale ostatni raz już tak dawno, że nie pamiętam kiedy to było. Zapytałam Mojego Kochanego, czy.

Rowerem Przez Wielką Brytanię i Orkady (2011)

 • Chmura kategorii

  Media o Wyprawie Natura 2011 Przygotowania do wyprawy Różnice pomiędzy UK a PL Slajdowiska sport
 • Manager IT w UK - Onet.pl Blog

  Narzekanie oczywiście nie przynosi żadnych szkód organizacji, pod warunkiem, że jest konstruktywne. Jest to także sygnał dla osób prowadzących firmę, że coś złego się dzieje. Z narzekaniem jednak nie można przesadzić.  W każdej firmie są osoby zwane ‘chronic complainer’ czyli stale narzekające. Nie są one za bardzo lubiane. Jeśli chcemy bezpiecznie ponarzekać to jednym z pewnych  tematów  jest pogoda (bloody british weather ;) ).

  Przez ostatnie dwa dni leży oszałamiająca warstwa 20-40cm w moim mieście. Ku mojemu zaskoczeniu wszyscy dotarli wczoraj na czas. No poza jednym pracownikiem z magazynu, który najpierw twierdził, że autobusy nie kursują a potem, że nie zdążył na swój autobus i musiał iść na piechotę. BBC wczoraj poinformowało, że 2/3 szkół nie pracuje i aż 44% pracowników nie dotarło do miejsc pracy. Tak więc 100% obecność u nas zaskakuje. Jedynie manager operacyjny miał odwołane spotkanie i  w zamian miał telekonferencję z naszym klientem. Ja na szczęście (lub nieszczęście) mam zbyt.

  xell blog

  Miasta, którzy ciągle na tym polu odstają od mieszkańców innych dużych metropolii w Polsce.
  Ale nie czas teraz na takie rozważania.
  Teraz jest czas na otwieranie szampana, festiwal chwilowej radości... i organizację Techno Parady Wolności.

  2010-01-18 14:58:30
  skomentuj (3)


  Christ he's hot. I must start watching the weather reports.
  Pudelek napisał też ostatnio jeszcze o kimś.
  Ale to zostawiłem sobie na deser.

  Christ he's hot. I must start watching the weather reports.
  To zdanie oddaje idealnie to co pomyślałem w pierwszej chwili po obejrzeniu zdjęć.  Tomasz Schafernaker, pochodzący z Polski a dokładniej z Gdańska, 31 latek
  (niespełna dwa tygodnie temu obchodził urodziny) na co dzień pracuje w BBC zapowiadając zwykle, że będzie u nich padać i ogólne będzie brzydko.
  Posłuchałem i pooglądałem sobie na YouTubie... jest naprawdę w tym bardzo dobry.
  Teraz postanowił zaprezentować się nieco inaczej niż dotychczas i odziany jedynie w skąpe spodenki gimnastyczne (proszę zauważyć, że to Aussiebum) wylądował na okładce pisma Attitude.