O czym chcesz poczytać na blogach?

Bazinga

Po srebrzystej stronie lustra

Im nie ułatwiają. Jak się okazuje przejście po dwóch latach z etapu przyjaźni do związku nie należy do prostych. Sezon ten oferuje jednak kilka innych ciekawych niespodzianek. Przede wszystkim pojawia się Bernadette, dziewczyna Howarda. Jak można było się spodziewać nie jest to zwyczajna dziewczyna – swoją naiwnością i bezpośrednością idealnie wpasowuje się w naszą zróżnicowaną grupę dziwaków. Nie pojawia się w tym sezonie zbyt często, ale zdecydowanie łagodzi obyczaje Howarda.

Sheldona widujemy częściej w dobrym nastroju, chichoczącego w swoim stylu i przede wszystkim żartującego (z tradycyjnym okrzykiem “Bazinga!”). Przy tym w towarzystwie Penny i Leonarda zaczyna zachowywać się jak duże dziecko, a i oni otaczają go opieką momentami rodzicielską, co powoduje wiele zabawnych sytuacji (jak choćby w odcinku 20).

Penny poprzez związek z Leonardem jeszcze bardziej nastraja się na fale naszych mózgowców i coraz mniej jest w niej głupiej blondynki. Zaczyna się nawet interesować tym, czym zawodowo zajmuje się Leonard (a jest to dla niej wyzwanie), jak również jego hobby. Przy okazji sezon ten pozwala na zacieśnienie jej przyjaźni z Sheldonem (odcinki 8 i 10 chociażby). Role tradycyjnej blondi zaczyna przejmować Bernadette, która wydaje.

zielono mi

00:44, anita_green
Link Dodaj komentarz »
sobota, 11 lutego 2012
wielki powrót :P

Już niedługo nastąpi oczekiwana przez miliony czytelników malutka reaktywacja mojego bloga ;D

Mamy sporo do nadrobienia.

Wiem, wiem, wiem bardzo się rozleniwiłam, ale wracam do pisania bo przynosi mi to satysfakcję ;)

Wciąż trwa szukanie inspiracji.

Niebieskim okiem, poprzez różowe okulary popatrzę na świat!

11:57, anita_green
Link Dodaj komentarz »
sobota, 25 grudnia 2010

Testuje prawo przyciągania. Tym razem kierowana czystym materializmem.. :P

Spokój ducha.

OOOOOOOOOOMMMMMMMM

ale czy ktoś to w ogóle czyta?:P

a poza tym złapałam go:) doskonale

Bazinga!

Bazinga

Górskim polskiej polityki" to tym bardziej uzasadnione jest stwierdzenie, że Jarosław Kaczyński jest Władysławem Gomułką polskiej polityki AD 2011. Czyż nie?

Powyższy tekst ma charakter ironiczny, żartobliwy a miejscami nawet głupi, debilny i urągający zdrowemu rozsądkowi - po prostu wczułem się w kampanię ;)

Władysław Wiesław Gomułka cytaty - za Wikipedia.org.


Tagi: jarosław kaczyński wybory parlamentarne 2011
16:20, bazinga
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 października 2011
Strzał w stopę, czyli pendrive Anny Fotygi.

"Czy godzi się i jest w porządku ze standardami moralnymi, aby funkcją publiczną, kandydata na posła, ale też osoby, która pretenduje do pełnienia ważnych funkcji publicznych ministra spraw zagranicznych w ewentualnym rządzie Jarosława Kaczyńskiego, lobbować publicznie za.

phaet's personal blog: Ostatni krzyk wolności

Niecałe 20 metrów dalej jest szambo. Tak jest! SZAMBO!

Założę się, że pierwszą rzeczą jaką zrobił człowiek odpowiedzialny za pogrzeb był telefon do burmistrza Puław (którzy postawili szalet obok krzyża) i wygarnięcie mu, że oni ich przebili w profanacji religii. A kiedy mu to wygarnął, dodał symboliczne 'BAZINGA!'.
Jestem oburzony z wielu powodów. Pierwszy to taki, że przecież obok jest szambo! Zwłoki obok szamba! Toż to grozi kontaminacją i skażeniem. Wiele złych, naprawdę złych zarazków może się dostać do szamba! Albo i w drugą stronę. Kto wie jakie gówno oni tam wrzucają?! Mowa o ludziach, którzy pochowali.

Mające sprawić byśmy się solidaryzowali z politykami, byśmy myśleli że oni są tacy jak my. A Kaczyński jest tym kolesiem, którego jak gdzieś zabierają to nigdy nie mogą nic poderwać.
W każdym razie kiedyś wszechświat się naprawi a ja chcę być na to gotowy! Dlatego pozwoliłem sobie wstrzyknąć coś na bazie kwasu deoksycholowego i fosfatydylocholinę.

Jak ktoś się zastanawia co to kurna jest to już wyjaśniam. Jakiś czas temu postanowiłem, że wytnę sobie brzuch. No bo z racji tego, że prawie wogóle się nie ruszam mój brzuch robi się nieco groteskowy. Niby tak nie wygląda ale jak zdejmę koszulkę to aż mi.