O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Batman

,,Filmu nie moża po prostu obejrzeć, trzeba go zrozumieć" Steven Spielberg. | www.redox.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

 

 

 

AND THE WINNER IS...

 

High School Musical Co? O kurcze znowu się zjarałem

 

 

 

I jakby komuś było jeszcze mało to daje linka ;)

http://www.wgrane.pl/film/e211cb64abd40f8e2ac251b7a6ee5aff

 

Tom@sz14
Wypowiedz się

03 sierpnia 2008
LIPIEC 2008
51. Batman: Rycerz Gotham / Batman: Gotham Knight [reż. Shoujirou Nishimi, 2008] 

burak czy tekila? wybieraj.

Nic nie ukrywam, w którym nie cenzuruję. W którym piszę co chcę. Tutaj owszem miałam chwile, że pisałam, co chciałam. Teraz chwile te odeszły. Bynajmniej go nie kasuje, nie ma takiej potrzeby. Ja po prostu go zaniedbam. Zajmę się tym, na czym mi zależy. I tam, gdzie będę czuła się dobrze.

Ta notka, bynajmniej nie ma na celu użalania się nad sobą, lub spowodowania potoku błagań bym go nie zaniedbywania. Ta notka powstała, bo była taka potrzeba.

.2004-05-08 23:26:00 skomentuj (0)
Piaskownica. On bawi się zabawkami. Wśród nich są samochód, ludzik, Batman.
ON (pochłonięty zabawą) Brzzzwwrrr... i potem auto dup! Wpada do przepaści, i prawie wybucha, zssppzzz... i Batman przygląda się temu z góry, mógłby spaść na dół, ale patrzy tylko, jak auto wudższcz zaczyna się palić w tej przepaści, i mówi, nieźleś się wyrąbał sukinsynu, ja ci tym razem zapierrrrwdższcz... I taka, kurde, preria czy coś takiego jest tylko dookoła, znikąd pomocy nie możesz oczekiwać. I Batman mówi, niezły, cholera, skwar mamy tej zimy w Warszawie, pot spływa mi pod maską, a tymczasem zapala się samochód wfffsdższ... Batman wie, że samochód zaraz wybuchnie,.

|Cuz there's nothing else to do...|

Szczęśliwa, bo czuła sie jego przyjaciółką, a on był jej przyjacielem i choć była to jedna jedyna taka lalka- dziewczynka nie żałowała swojej decyzji...

hehe:) to jak? kto idzie sie ze mna pobawic? lalki leżą już dawno w śmietniku, ale zostały jeszcze misie :)
skomentuj (8)
2004-03-30 18:38:09 >> ~ uwaga!~marhfiolina szaleje czyly "Batman-reemigracja" ruless~

qcze rozpisalam sie jak wsciekla hehe to pewnie z nudow...dodam tylko, ze jesli ktos kce spelnic marzenie Forgalla i wziac udzial w dyskusji, to zapraszam do notki ponizej :)


Batman siedział zamknięty (jak zwykle z resztą) w swoijej kryjówce, żuł właśnie nieco starego już pączka czytając gazetę. Nagle wyciągnął się, nogi wyłozył grubiańsko na blat ogromnego biurka, na którym stał komputer z ekranem długości ściany.
Batman: Zobacz Janie.- zwrócił sie do lokaja- ten ch** Kent znowu wszystko po*****. Tyle razy mówiłem debilowi, że Batman pisze sie przez "t", a nie przez "d". Znowu będę musiał mu to wytłumaczyć ręcznie!- gorączkował się Batman
Jan: Ależ paniczu, może lepiej nie, wie panicz, jakie on ma układy.
Batman: mam w d**** jego układy,.

Batman - Onet.pl Blog

Jednak pani doktor przyprowadziła jego byłą. Jak się okazuje program Harlay nie podoba się producentowi, który uważa, że to cyrk a nie pomoc dla ludzi. Doktor Quinzel zostaje w połowie programu wyrzucona z pracy. Joker postanawia wykorzystać tę okazję.Wpada do niej z wizytą. Po chwili pokazana jest jego kryjówka. Harlay chce napisać na jego przykładzie książkę. Po prostu go wykorzystać. Jednak kończy się na tym, że to Joker słucha Harlay (Co prawda nie jest zainteresowany za bardzo raczej sobie rysuje). Jednak za jego namową Harlay Quinzel zmienia się w Harlay Quinn. "Bawią się" świetnie, jednak pojawia się batman (T^T). Jednak para ucieka za pomocą sztuczki Pingwina. Jednak Harlay, widząc że jej specjalny walentynkowy program zostaje zastąpiony innym doktorem, który ma zamiar opowiadać  o Doktor Quinzel. Wpadła w taką wściekłość, że chciała zniszczyć tych ludzi. Zostaje jednak zatrzymana przez policję. Gdyż Joker ją zostawił. Mimo wszytko zostawił jej wiadomość, iż po nią wróci.
 Batman 3, numer odcinka; 48. Tytuł odcinka; Sekundy (ang. Seconds)
Główny bohater - Bamtan staje przed trudnym zadaniem. Musi powstrzymać Pana Grey (imienia albo nie podali, albo nie pamiętam). Nie jest to takie proste jak by.

Namiastka bloga

Budynku.

Nawet Riddler ma swoją ulubioną miejscówkę w Arkham City.

A fabuła? Bardzo dobra, a nawet świetna. Od samego początku do końca nie mamy pojęcia, co się tak naprawdę dzieje. Ostatnie pół godziny to rozwiązanie prawie wszystkich głównych wątków fabularnych. Dowiadujemy się np. kto stał za powstaniem samego Arkham City. Każdy zainteresowany na pewno widział początkową sekwencję, w której kierujemy Kobietą Kotem. Otóż chwilę później przejmujemy kontrolę nad Batmanem i musimy znaleźć Jokera (chciał zabić Kobietę Kota). Odnajdujemy go i dowiadujemy się, że wciąż jest umierający – pewnie pamiętacie końcówkę Arkham Asylum, więc nie ma co wyjaśniać. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że podstępny śmieszek [UWAGA SPOILER] zatruwa Batmana i całe Gotham śmiertelnym wirusem tylko po to, by Nietoperz znalazł antidotum i uratował nie tylko siebie i mieszkańców, ale również i jego [UWAGA SPOILER]. Cała ta sytuacja zmusza Batmana do przynajmniej minimalnej współpracy z jego odwiecznymi wrogami.

miqaisonfire

Żartów, a Batman okaże swoje delikatniejsze oblicze (delikatniejsze od tego, które znamy np. z „Mrocznego Rycerza”).

Po 46 stronach głównego komiksu następuje koniec kulminacyjnej sceny i czytelnik będzie mógł przeczytać „Posłowie” napisane przez współtwórcę komiksu – Briana Bollanda. Na szczęście na tym nie koniec, bo teraz przechodzimy do wyjątkowego komiksu zatytułowanego „Niewinny człowiek”, który w całości jest wymysłem Bollanda. Ofiarą komiksu, wedle zapewnień autora jest… Batman. Szokujące? Oj tak.

„Szaleństwo to wyjście awaryjne.”

Tematyka tego komiksu oscyluje wokół psychicznych symptomów szaleństwa. Joker twierdzi, że Batmanowi przydarzył się jakiś zły dzień i z tego powodu oszalał i „przebiera się za latającego szczura” (wiadomo o jaki dzień chodzi i wiadomo, że nie za szczura a nietoperza!). Postać Batmana okazuje się nie być tak bardzo różna od postaci Jokera…

Muszę przyznać, że oczekiwałam czegoś więcej. Aczkolwiek, jestem w miarę usatysfakcjonowana. Zwłaszcza wspaniałymi ilustracjami pełnymi kolorów. Z pewnością jest to „komiks, który należy do klaski gatunku” i polecam go wszystkim fanom Batmana :) Z pewnością się nie zawiedziecie.

raskolnikov blog

Na jego cześć i staram się być ostrożny w ferowaniu wyroków. Faktem jest, że każda z trzech wizji Jokera w historii jego występów na ekranie (role Cesara Romero, Jacka Nicholsona i Ledgera) zdobywała uznanie krytyków i widzów. Każda z tych postaci była oczywiście inna, każda siała spustoszenie na swój własny sposób, ale zawsze podobała się odbiorcom. No właśnie -> czy to była zasługa tych aktorów czy to po prostu scenarzyści dobrze rozpisali kwestie i portret psychologiczny postaci?
Wyobraźmy sobie na chwilę, że Christian Bale i Heath Ledger zamienili się miejscami; że to Bale gra Jokera, a Ledger Batmana. Czy gorzej odegraliby swoje role niż w pierwszym przypadku? Czy Bale byłby gorszym Jokerem niż Ledger, a Ledger gorszym Batmanem niż Bale? Tego oczywiście nigdy się nie dowiemy, staram się tylko wskazać na problem. Problem osadzający się na pytaniu czy to aktor tworzy swą postać czy inni ludzie pracujący na planie filmu.
No dobra, ale zostawmy sprawy, nad którymi łamią sobie głowę studenci szkół filmowych i wróćmy do meritum – co takiego jest w Jokerze, że zauroczył sobą tylu ludzi? Przede wszystkim należy powiedzieć, że postać ta egzystuje na kartach komiksu już od dziesiątków lat, a.

Batman year one

Proud To be a Izzy PunC :* - bloog.pl


W ogólnym notowaniu Charts Niemieckiego portalu IloveRadio.de, chłopcy z US5 wraz ze swoim najnowszym singlem "The Boys Are Back" promującym 3. część Amerykańskiego filmu HSM 3 - Senior Year, znajdują się na 14. miejscu!
(info:US5poland)

W oficjalnym internetowym sklepie chłopców z US5, pojawiła się kolejna nowość! Tym razem jest to T-shirt z nowym motywem.

 • Idzie się rozmarzy...
 • Jak oni tu ładnie ...
 • Roger i US5
 • Sims :)
 • sama slodycz:)

Dla Karolci nasz ulubiony czacik :D

 • Batman
 • Częśc I
 • Częśc II
 • Częśc III

Fajne:)

 • Cała pioseka Big i...
 • Chłopcy w akcji :)
 • Cudowny hel
 • Here we go-tour.
  Izzy :*
 • Was?! :D
 • chłoptasie

Teksty piosenek

 • A girl like you
 • 365 Days
 • As good as it gets
 • Baby i like
 • Baby you're the one
 • Bad girl
 • Be my grilfriend
 • Best friend
 • Boom
 • Can't live without...
 • Club tropicana
 • Come Back To Me Ba...
 • For the longest ti...

Simple Plan - Onet.pl Blog

Your eyes

You'll see that something is wrong

 

I guess things aren't how they used to be

There's no more normal families

Parents act like enemies

Making kids feel like it's World War III

No one cares

No ones there

I guess we're.

Aka Seb
Instrument: Gitara i chórki
Data urodzenia: 5 Czerwiec 1981
Ulubiony kolor: Niebieski
Ulubione zespoły: Green Day, Bad Astronaut, Linkin Park, Copeland, Zebrahead, Story Of The Year...
Ulubiona potrawa: Kanapka z tuńczykiem, Fajitas
Ulubiony film: American Beauty, Waleczne Serce
Ulubiony program TV: Głowa Rodziny, The Simpsons
Ulubiony boysband: 2Gether
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
ASLOPZ(treść i ilustracje);