O czym chcesz poczytać na blogach?

Bateria umywalkowa

ZAMIANA MIESZKANIA

Rzeczy w zamienianym mieszkaniu. Lista poniżej :

1. aneks kuchenny - regał oddzielający część kuchenną od pokoju, szafki wiszące i stojące, zlewozmywak z baterią oraz szafką, lampa wisząca, reling na kafelkach

2. łazienka - półki wiszące narożne, lustro z lampą, lampa ścienna, umywalka, bateria umywalkowa i prysznicowa, nowy bojler o pojemności 60l

3. mały pokój - nowy piec węglowy i akcesoria do niego

4. przedpokój - duża szafa, lampa wisząca, lustro ścienne, wieszaki

08:39,

Basikowe jagowanie

Wybór wyglądał więc tak, że kupiliśmy płytki wybrane przez pana.... ciekawe, po co więc miałam z nim jechać? :D Ale ten pomysł odcierpiał solidnie: przeciągnęłam go po połowie marketu, dokonując niejako przy okazji oględzin i zakupów armatury, urządzenia natryskowego, szafki z lustrem, perlownika do baterii umywalkowej, wanny... domagałam się od obsługi szeregu informacji, które otrzymywałam (i na które czasem czekać trzeba było); pan cierpliwie z wózeczkiem za mną chodził, ładował co trzeba, radą służył i ani się nie skrzywił, znaczy klasę pokazał :)

PS. Płytki wybrał wg klucza: dobra firma,.

Pamiętnik znaleziony w wannie

Bartyckiej 24/26, który dogadał się błyskawicznie z panu Piotrusiu i już pięć minut później staliśmy się właścicielami "Geberytu" czyli spłuczki podtynkowej, miski i deski, które czekały w umówionym terminie. 

Drugi miły punkt to sklep Atut (mieszczący się w tej samej alejce) - szafka i umywalka także czekały zgodnie z obietnicą. 

Dalej niestety było gorzej. Sklep 123Master, który jako jedyny oferował wanny Roca w terminie tygodnia a nie trzech był miły i profesjonalny do czasu, gdy nie zapłaciłam za zamówienie. 

Poźniej okazało się, że wybranie numeru telefonu i.

Nam odlał mniejszą ilość). 

Szczytem niestety okazał się być Eurobest - firma dystrybuująca luksusowe wyroby łazienkowe. Ja rozumiem, że są obsuwy, zamówiłam nietypowy produkt, ale na litość Latającego Potwora Spaghetti, jeśli firma mówi mi "bateria będzie w czwartek, zadzwonimy" albo to bateria ma czekać na mnie, albo mam dostać telefon "przepraszamy bardzo, niestety jeszcze dwa dni nam zleci". 

Mam wrażenie, że potraktowano mnie poważnie dopiero gdy wydarłam się na handlowca i napisałam wsciekly email, w każdym razie jest, mam, trzymam moją kochaną hansgrohe Talis E2

Wyśniona łazienka

Producent: www.roca.pl

Tagi: bateria bidet ceramika kabina roca umywalka wanna
10:02, zygmunt_zych , Producenci
Link Dodaj komentarz »
Schedpol