O czym chcesz poczytać na blogach?

Basketball live

sami sobie świat stwarzamy

U siebie prawdziwy talent. Chyba nikt na świecie nie umie udeżać tak bowling ball jak ja. Dochodziło do tego, że kula zamiast udeżać w kręgle londowała zupełnie gdzie indziej, obijała się o ściane i wracała ponad torem do mnie. Zdażało się, że kozłowała jak połka do basketball'u. Mówię wam, że tego jeszcze nikt nie grał, a u Drozdy w jego szole bym miał 1000 złoty oraz nagrody:)heh... Podsumowując to trafiałem w kręgle raz na 5-6 razy. Czyż nie powniniennem się tym zająć na poważnie. Muszę się dowiedzieć ile tacy kręglarze.Chemii no i jeszcze coś wpadnie nieoczekiwanego. Zrobią nam Wielką Niespodziewajkę. Prócze tego J.Rosyjski... no coment...
Wczoraj po kilku miesiącach "niesłyszenia" odezwała się... koleżanka:)! Thx for phone call. We ought to repley this. May I call in wednesday?! The live will see:)...
Dziś ja muszę się w końcu odezwać do innej - ona mnie zabije:)... już 3 miesiące do niej dzwonię.
I jeszcze jedno, od tygodnia słucham jazz'u i nawet nieźle. Właśnie dzisiejszy bit jest w całości na nim oparty. Zresztą druga płyta Starego.

g3nakaep.blog

Spring summer feeling?
Nareszcie w moich glosnikch pojawiaja sie jakies nowe dzwieki. Zaczynajac od "1997" Portishead, przez "Confidence" Gentlemana, po "Beautifully Human" Jill Scott. Dobrym akcentem jest to, ze w trakcie zapisywania na dysku jest "Medulla" oraz "Homogenic (Live)" autorstwa Bjork, czyli dwie nikonwencjonalne plyty. Dobre plyty na momenty gdy bede sam w pokoju, lezac na lozku, wsluchujac sie jedynie w to co serwuje nam Amerykanka rodem z Philly i/lub Islandka urodzona w Reykiaviku, mazac o dniach jak dzisiaj. O tych chwilach gdy czuje krew.
Jeszcze dwa tygodnie i rozpoczynamy zabawe. Pozostalo dwa tygodnie do otwarcia sezonu. Dokladniej mowiac 15 dni do draftu FB i 17 dni do pierwszej kolejki SWBA. Powoli w glowie uklada mi sie lista zawodnikow ktorzy beda mieli pierwszenstwo przy wyborze w drafcie. Czy Fantasy Basketball i tym razem bedzie dla mnie tym czym rok temu? Nie wiecie jak to jest? Przeczytajcie art. autorstwa Pewee'ego "Kiedys Bog stworzyl idealna gre..". Ta gra wciaga..
..a oto jeden ze sposobow na nude whiteMJ'a:
"szukanie nowych butow (dalej nie moge sie pogodzic z.

Tokio Hotel i inne ciekawostki ! ! !

Also bill, habe auch ein tattoo.
Frage von DieSchwarze: Was haltet ihr von Groupies?
(Gast TokioHotel) wir haben nichts dagegegen.............
Frage von NettesGirl1991: Was macht ihr für Sportarten gerne?
(Gast TokioHotel) ich und Tom sind total unsportlich aber basketball ist cool
(Gast TokioHotel) Georg und Gustav spielen fußball, fahren fahrrad usw.
Frage von Anjaaline: Frage von Anjaaline: welchen star mögt ihr nicht?
(Gast TokioHotel) Overground und Alexande
(Gast TokioHotel) r
Frage von snoopy20: wie.Wird zeigen, dass diese Band in Sounds und Styles immer noch einen draufsetzen kann.

Der sensationelle Erfolg von TOKIO HOTEL warf bei manchen Kritiker die Frage auf, wie eine so junge Band - die Mitglieder von TOKIO HOTEL sind zwischen 16 und 18 Jahre alt sind – sich live bewähren würde. Doch von der ersten Sekunde ihrer Shows war klar, dass TOKIO HOTEL genau dort angekommen sind, wo sie hingehören ... "Wir sind live und wir können spielen und wollen das auch, mehr als alles andere. Denn so hat alles begonnen – auf einer.

fOr u I manage fOr u I tRy u Are aLwAYs MY!!

Athlete? Greg Norman
Favorite movie? Rocky Horror Picture Show
Sexiest actor? Tim Curry
Favorite actress? Nicole Kidman
Most influential role model? Mother
Favorite cheesy movie? Grease
Favorite TV show? Passions
Beauty product you can't live without? Eyeliner
Favorite clothing store or brand of clothing? Nike
What type of car would you love to own and drive? Mercedes SL 500
What do you like to do to unwind after a game? Drink a glass of white wine
Last book you read? Memoirs of a Geisha
Favorite Website? www.nbc.com/passions
Dream profession, other than being a WNBA All-Star? Rock star
Favorite way to stay in shape during the offseason? Rugby leagueNEW YORK, September 14, 2003 – The Women’s National Basketball Association (WNBA) announced today that Lauren Jackson of the Seattle Storm has been named the recipient of the 2003 WNBA Most Valuable Player presented by Chevy.


TA PANI NORMALNIE JEST ZARABISTA :] JATEZ CHCE TAK GRAC JAK ONA I TYLE.