O czym chcesz poczytać na blogach?

Basia trzetrzelewska

Blog nicka82

2010-12-30 Czujesz ten rytm? Mylą mi sie kroki, zawirowania i platanie rąk. MUZYKA. Tą, którą lubie mogłabym słuchać przez cały rok i to sie juz nie zmieni, jestem ustabilizowana. Uwielbiam muzykę chilloutową byle to niebył neurotyczny blus czy jazz. Może cos w rodzaju Basi Trzetrzelewskiej. Z egzotycznych scieżke dźwiekową do Przyczajonego tygrysa... Jamesa Morrisona, kawałek o tym jak się nie dać udupić, kiedy dziewzyna nie wychodzi polezakować na opalanie tylko zamyka sie w swoim pokoju i wariuje. Takie unikniecie w upupienie w formę...Sama nie wiem czy należe do ekstrawertyków czy.

generau i jego historie

2004-05-26 20:21:18
wielki ciężki słoń
wbrew pozorom tytuł notki nie mówi o mnie (choć mógłby), bo trombą nigdy mu nie dorównam. ale 'wielkim ciężkim słoniem' zachwycam się ja od wczoraj, anowa to jest płyta tworzywa sztucznego vel waglewskich juniorów. i ani nowa alanis ani nawet płyta z podpisem basi trzetrzelewskiej osobistym nie cieszy w zestawieniu ze 'słoniem'. 'słonia' należałoby też obejrzeć, ale kolega trendy obiecał na komputer dostarczyć, więc może się obejdzie bez kina. w ogóle odkąd jest z nami divuś kino nam odeszło... a czeka jeszcze 'monster' no i 'troja', naturalnie.
dzień dzisiejszy jest wielki, gdyż yas.

Perfect Fan Club

Opublikowany w gwiazdy,muzyka,newsy,Perfect,rock - autor: rihannafanclub w dniu Marzec 22, 2010
Zespół Perfect powstał w 1977 roku, w Warszawie. Początkowy skład to perkusista Wojciech Morawski (wcześniej między innymi Breakout), basista Zdzisław Zawadzki (też eks-Breakout), wokalistki: Basia Trzetrzelewska i Ewa Konarzewska oraz keyboardzista Paweł Tabaka. Wkrótce dołączył śpiewający gitarzysta Zbigniew Hołdys.

Początki Perfectu to granie w lokalach Warszawy i USA – dla Polonii pod wiele mówiącą nazwą “Perfect Super Show and Disco Band”. Pierwsze rockowe utwory – “Co się stało z.

Gwiazdy muzyki

PERFECT
Zespół Perfect powstał w 1978 roku. Pierwotnie specjalizował się w repertuarze tanecznym, występując m.in. w klubach polonijnych. Wokalistkami w grupie były: Ewa Korczyńska i Basia Trzetrzelewska. W 1980 r. zespół zmienił swój charakter i stał się jedną z najpopularniejszych grup polskiej sceny muzycznej. W tym samym roku wydał pierwszą płytę. Największą popularność zdobył w składzie: Zbigniew Hołdys (gitara), Piotr Szkudelski (perkusja), Ryszard Sygitowicz (gitara), Zdzisław Zawadzki (bas) i Grzegorz.