O czym chcesz poczytać na blogach?

Baseny termalne

Małgosia i Krzyś | Treking wokół Mont Blanc

Dawało oznaki przemęczenia i odmawiało posłuszeństwa. Po wczorajszym bardzo wymagającym dniu zgodnie postanowiliśmy, że dziś damy sobie trochę odetchnąć i nie pójdziemy na tak długą wędrówkę. Po przejrzeniu folderów z informacji turystycznej wybór padł na baseny termalne w Bad Hall oddalone od Spitala o około 65 km., w drodze do których mieliśmy zwiedzić miasteczka Weyer i Steyr. Wybór ten był o tyle trafny, że w okolicy Spitala odbywał się dziś wyścig, więc niektóre drogi miały być zamknięte w godzinach 13-20.

Z domu.

Na rękach. Czterogodzinny bilet wstępu kosztował 14 euro. Szybko przebraliśmy się w stroje i ruszyliśmy do wody. Ruch był dziś mały, więc mieliśmy dla siebie bardzo dużo miejsca. Na parterze budynku, oprócz szatni, pryszniców i restauracji, znajdowały się dwa baseny wyposażone w różne urządzenia do masażu. Woda w nich była ciepła, wręcz niemożliwe było pływanie. Ze środka można było przepłynąć do dwóch zewnętrznych basenów, w których także mogliśmy się do woli relaksować, między innymi na wodnych leżaczkach z.

I feel so alone...

Gdzie czekało nas półgodzinne czeklanie :) :) :) do kasy. Było tam super siedem ślizgawek i siedem basenów. Pozjeżdrzałam popływałam i już trzebabyło jechać do domu. Potem pojechaliśmy do restauracji na obiad, którego nie zjadłam.

Dzień czwarty, baseny termalne:

Koło południa pojechaliśmy na baseny termalne. Było extra! Była tam też jedna ślizgawka. Fajna. Baseny głębokie, płytkie, jakie chcesz! Najfajniejsze było to że wszystkie były kolorowe! Dobra styka! ręce mnie bolą!

Anai - Onet.pl Blog

sobota, na tydzień przed świętami

Wybraliśmy się dziś do Uniejowa - unijnego miasteczka, pokazywanego nawet w TV. Celem naszej wycieczki był basen termalny z solanką. Basen, choć mały, okazał się przyjemnym dosyć, woda rzeczywiście ciepła i nie przeszkadzało że pływało się na zewnątrz :) a było koło zera. Woda fajnie unosi, można się powyciagać, rozluźnić i poleżeć bez zbytniego wysiłku i machania nogami..

tu i teraz | tylko przez chwilę

Musi odejść, a Kartaginę należy zburzyć. Polskim Hanekem jest Smarzowski. Jego też polecam, ale nie jak Was zostawi dziewczyna, albo dowiecie się, że umieracie na raka. Bo wtedy Wasz nastrój może się nieznacznie pogorszyć.
Bardzo fajnym elementem Wiednia są baseny termalne. Brzmię, jak emeryt, ale taka jest prawda. Baseny znajdują się w dzielnicy Favoriten, która oprócz tego może się pochwalić stadionem Austrii Wiedeń. Moją opinię o Austrii Wiedeń wyraża powyższa wlepka. Wszystko wygląda jak biuro, ale w środku są różne.

Gotowanie i podróżowanie

Poprawa od mojej ostatniej wizyty w tamtych regionach. Sery, oczywiście, wyśmienite. Najwspanialszą rzeczą jaka się nam przytrafiła na tym wyjeździe był postęp naszego synka w nauce narciarstwa. Poza tym zaliczyliśmy standardowo Krupówki. Wybyczyliśmy sie na basenach termalnych w Szaflarach. I zaliczyliśmy kulig z ogniskiem. Dnie spędzaliśmy na stoku - to Bukowina, to Rusiński. Wieczory - u Furtoka lub u naszej gospodyni w kuchni. Grzańca wypiliśmy litry, moskoli najedlismy się za wszystkie czasy. Ogólnie - miło, fajnie i jeszcze.Oferta Vacansoleil - domki campingowe. Przepiękne tereny, mnóstwo atrakcji dla dzieci, wygodne i tanie zakwaterowanie. W domkach jest wszystko - wyposażony aneks kuchenny, pościel, my mieliśmy nawet dwie łazienki. Plac zabaw po prost przeogromny. Bezpieczne i czyste baseny, tanie restauracje - pizza 5 Euro, dzban wina - 8 Euro. Market na terenie campingu. Nie mówię juz o takich sprawach jak wesołe miasteczko czy cukiernia. Po prostu super. A co było najlepsze - niedaleko Florencja, Pisa, Siena. Dzieciaki spokojnie jeździły z nami nie.

Jak to wszystko się dzieje, gdy zostałem ojcem, czyli przygody wesołego Igora, który życie poznawał oraz jego młodszego brata Fabiana - dzielnego towarzysza

Woda tam radość i zabawa, 
- degustacja pysznych zestawów obiadowych z obowiązkową porcją świerzej ryby czyli flądra, dorsz, tilapia i inne gatunki ryb na talerzu,
- zwiedzanie ciekawych miejsc turystycznych: miasto Świnoujście, kurort Międzyzdroje, Heringsdorf (D) baseny termalne, park zdrojowy, pobrzeże klifowe - Gosań, molo etc.
- ogólne lenistwo i nic nie robienie, ładowanie akumulatorów, odskocznia od życia dnia codziennego - zwane potocznie odpoczynkiem.

Generalnie Igorowi i nam też oczywiście, bardzo się podobało. Igor.