O czym chcesz poczytać na blogach?

Bartek wrona

BARTEK WRONA NAJPRZYSTOJNIEJSZY MĘSZCZYZNA

BALLLLLTTTTTUUUUŚŚŚŚŚ

JUST 5 otrzymał też Złote, Platynowe i Multiplatynowe Płyty. W 2001 roku, kiedy istniał jeszcze zespół. JUST 5, Bartek Wrona wydał swoją solową płytę. To z niej pochodzą przeboje „Zapomniałaś” i „Zostałeś sam”. W ubiegłym roku Bartek wylansował piosenkę „Jedna na milion”, która była na szczytach radiowych list.

Blog karolciab1

1 Coś o Bartku Wronie. 2006-11-14 Coś o nim:

Bartek Wrona zadebiutował w 1997 roku w boysbandzie JUST 5. Zespół ten błyskawicznie odniósł ogromny sukces, zdobył wiele nagród m.in. ZŁOTE MIKROFONY POPCORNU w kategorii “Najpopularniejszy zespół roku” w.Otrzymał też złote, platynowe i multiplatynowe płyty - łączny nakład płyt JUST 5 przekroczył pół miliona egzemplarzy, co na polskim rynku fonograficznym nadal jest ewenementem. Od początku kariery JUST 5 liderem zespołu jest Bartek Wrona. W rankingach na najpopularniejszego wokalistę z JUST 5 Bartek wielokrotnie zdobywał ponad 98% głosów. Właśnie Bartek zdobył wiele indywidualnych nagród i wyróżnień, m. in. w 1997 roku zdobył tytuł.

Blog niezapomnajki17

Nakład płyt JUST 5 przekroczył pół miliona egzemplarzy, co na polskim rynku fonograficznym nadal jest ewenementem. Od początku kariery JUST 5 liderem zespołu jest Bartek Wrona. W rankingach na najpopularniejszego wokalistę z JUST 5 Bartek wielokrotnie zdobywał ponad 98% głosów. Właśnie Bartek zdobył wiele indywidualnych nagród i wyróżnień, m. in. w 1997 roku zdobył tytuł Idola roku w miesięczniku BRAVO GIRL, w Naszej Miss otrzymał nagrodę czytelników – ZŁOTE USTA – SYMPATIA ROKU, czy choćby tytuł IDOLA ROKU stacji TVN w 1999 roku - pokonując po wielomiesięcznej walce m. in. Tomasza Lisa, czy Natalię Kukulską. Bartek Wrona wielokrotnie zdobywał czołowe pozycje w różnych rankingach na najlepszego polskiego wokalistę, czy też najpopularniejszego polskiego Artystę.
W 2001 roku, kiedy istniał jeszcze zespół JUST 5 Bartek Wrona wydał.

Mój kochany siłacz :)
2005-09-01 17:40:54
Jęki na dźwięki.
Z powodu braku laku(tematu) postanowiłam pobawić się w krytyka muzycznego:)

Znacie tę płytę?

Płyta: „Jedna na milion”
- Bartek Wrona

Niech gejów nie zmyli poster z Wroną dołączony do płyty. Wrona jest hetero, ma krótkie zęby, duże dziąsła, kapelusz i zero stajla...;] Linia melodyczna na si di Wrony jest tak wyrafinowana jak w telefonach komórkowych albo słowackim techno. Do tego tępy wokal i teksty songów o bezdennej głębi..