O czym chcesz poczytać na blogach?

Barnabas

Masagratorzy VideoBlog

  12. mjqtbg  |  4 Lipiec 2010 o 11:07

  Hehe mogę Wam inne rymy powymyślać Mate może sponsora poszukajcie ? Nic trudnego, przynajmniej jak szukaliśmy dla naszej drużyny

  Odpowiedz
 • 13. Barnabas  |  8 Lipiec 2010 o 12:47

  Ze swojej konsoli jestem bardzo zadowolony. Wiele przeszła, ale ciągle działa. Wg mnie fat lepiej leży w dłoniach, ale może to wrażenie spowodowane tym, że jest trochę cięższy. Wszystko na nim działa jak na nowszych modelach, a jedynym minusem, o którym niedawno rozmawialiśmy z Jacobem jest to, że coraz ciężej o akcesoria do niego. Jacob miał problem ze znalezieniem porządnego crystal case’a (rodzaju sztywnego etui), a ja nie mogę do tej pory znaleźć gripa (uchwytu) z dodatkową baterią.
  +1

  Odpowiedz

Johnny Depp - Onet.pl Blog

Angelina Jolie, Brad Pitt, 50Cent (150 mln),Beyonce (80 mln), Will Smith (80 mln) i 
JOHNNY DEPP - 72 mln.

  

_____________________________________

Johnny zakończył niedawno zdjęcia do filmu "Public Enemies", którego polska premiera planowana jest na 21 SIERPNIA 2009 roku. Jak ja tyle wytrzymam.? ^.^

      

_____________________________________

Tim Burton latem przyszłego roku rozpocznie prace nad filmem "Dark Shadows" w którym zagra Johnny. Będzie to gotycki horror skupiający się na życiu wampira Barnabasa Collinsa (Depp) i jego starciach z rozmaitymi potworami, czarownicami, wilkołakami i duchami. Film na bazie popularnego serialu "Dark Shadows". Premiera planowana na rok 2010. Autorem scenariusza jest John August ("Charlie i fabryka czekolady").

  

rolciaa_ (23:20)
28 Łoo Hoo Hoo .! x3.

johnnydeppkapisz

tagi:
Komentarze (0), Dodaj

Tim Burton o wampirach, czarownicach i duchach.

czwartek, 30.lipica.2009, 19:16


Tim Burton planuje zdjęcia do kolejnego filmu.

Reżyser, który pracuje obecnie nad nową odsłoną opowieści "Alicja w Krainie Czarów", zajmie się wkrótce obrazem "Dark Shadows". Premiera nowego dzieła planowana jest na rok 2010.

Film powstanie na kanwie serialu, który święcił triumfy popularności na przełomie lat 60. i 70. Bohaterem kultowej serii był krwiożerczy Barnabas Collins, patriarcha rodu wampirów. Nadawany przez pięć lat cykl opowieści o potworach, czarownicach i duchach zyskał sobie oddanych fanów na całym świecie.

W roli Collinsa pojawi się ulubiony aktor Burtona Johnny Depp.

- To coś, co obydwaj uwielbiamy i co nas ekscytuje - powiedział o produkcji reżyser. - To duże wyzwanie, bo serial był bardzo dziwną operą mydlaną. Za część jej energii odpowiadał jej nastrój i dziwaczność. Trudno będzie otworzyć tę atmosferę.

Za produkcję obrazu odpowiadać będą Depp, Graham King oraz David Kennedy.

Film "Alicja w Krainie Czarów" Tima Burtona trafi na polskie ekrany.

muminek-szalony.blog

17 punktów, a jak też 15 tysięcy wiernych kibiców na trybunach.
Arka Noego: Szkoda jest bleeee...
Trzeci światło słoneczne XVII Przystanku Woodstock w pełnym słońcu otwarła Arka Noego, witana niczym największa gwiazda. Niedojrzały grupa z ewangelizacyjnym zacięciem otrzymał z rąk Jurka Owsiaka Złotego Bączka sceny folkowej.
[SDCC] Członkowie oryginalnego "Dark Shadows" w filmie Tima Burtona
Na Comic Conie w San Diego poinformowano, iż członkowie serialu "Dark Shadows" pojawią się w kinowej adaptacji. Obraz reżyseruje Tim Burton. Lara Parker (Angelique), Kathryn Leigh Scott (Maggie Evans), David Selby (Quentin Collins) a także Jonathan Frid (Barnabas Collins) spędzili trzy dni w halach Pinewood Studios, gdzie powstaje kinowy "Dark Shadows". Pojawią się ledwie w epizodach, ale fanów
Podawali się pro policjantów, okradali starszych ludzi
Policja zatrzymała pięciu nastolatków w wieku 14-16 lat, którzy w Białymstoku (woj. podlaskie) okradali starszych ludzi podając się pro funkcjonariuszy w cywilu. Pod pozorem rzekomych działań służbowych odwracali uwagę ofiar, po czym kradli pieniądze jak również kosztowności.
Zoe Saldana: Nietypowa?
Kiedy James Cameron, reżyser "Avatara", obsadził Zoe Saldanę w roli smukłej wojowniczki Neytiri o skórze w kolorze kobaltowego błękitu, wielu ludzi.