O czym chcesz poczytać na blogach?

Bardock

Bardock - jedynym przeznaczeniem jest walka - Onet.pl Blog

Doleci do Vegety może już nie żyć. Pokręcił głową próbując pozbyć się tych koszmarnych myśli. Teraz powinien skupić się na walce, którą zaraz stoczy. Nie może się rozpraszać. 

-Chcesz walczyć w normalnej formie czy użyjesz Oozaura? -zapytał Toma.

-Zobaczymy. Nie chciałbym zmieniać stadium. Nie mamy czasu na marnowanie drogocennych minut. Poza tym nie możemy zniszczyć planety.  Postaram się go pokonać w pierwszych trzydziestu minutach.

-Jest aż tak silny? -zdziwił się jego przyjaciel. Włączył detektor i gwizdnął przeciągle. -Stary, tutaj to ja ci nie pomogę. Radź sobie sam.  

-Wiem o tym. -rzucił Bardock lądując na ziemi. -Ale dzięki za wsparcie. -Toma zaśmiał się szczerze.

-Do usług. Poczekam tu na ciebie i nie będę się wtrącał, chyba, że wydasz rozkaz. 

-Chociaż ktoś w naszej jednostce mnie słucha. -mruknął ojciec Goku.

-Co prawda to prawda. Serpia to niezłe ziółko. Brakowało nam kogoś takiego jak ona. 

-Jeszcze nieraz wyprowadzi mnie z równowagi. Czuję to. -Bardock spojrzał na swojego towarzysza broni i uśmiechnął się tajemniczo. Podszedł do ogromnej dziury w ziemi i spojrzał w dół.

-To tutaj? -odezwał się Toma przerywając ciszę.

-Yhy. Do zobaczenia za pół godziny. -rzucił.

..... sweet rain // ..... TOTAL KAWAII!!!

Ich martwych ciał, to w japońskiej wersji Bardock mówił tylko ich imiona albo nic, a w amerykańskiej? "niee!! moi przyjaciele!! Freezer zapłacisz mi za to, pomszcze ich!!!" myślałam, że szlag mnie trafi -_-' .. ale genialne było to, że Bardock widział przyszłość i przewidział zagładę Vegety (ich planety XD) i walkę Goku z Freezerem, więc była taka scena gdy on widział Goku na Nameck, widział Freezera i ich walkę, i w japońskiej NAPRAWDE nic nie mówili, a w amerykańskiej było, że Goku w tym momencie mówił "ojcze, jeszcze nie jest za późno by się zmienić", itd.. a pod koniec gdy Freezer wysadził Vegete i zabił Bardocka (który wyleciał mu na spotkanie i chciał go zabić), to Bardock jeszcze zobaczył Goku i powiedział tylko "Kakarotto (sayijańskie imie Goku XO), a w amerykańskiej Goku do Bardkocka "postąpiłeś słusznie ojcze" -_-''' jak mnie takie rzeczy wkurzają >_< dlatego niektóre tłumaczenia anime są debilne, jak czasami w YGO, np. walka Kaiby z Yugim, Kaiba wygrał, a Joey w tle "Kaiba wygrał!! zabił ostatniego potwora Yugiego, to już koniec!!" PRZECIEŻ TO WIDZIMY!!! wosh -_-''' new topic - ostatnio znalazłam jakąś kasete z odcinkami Sailor Moon XDD!! ale tylko ostatnie odc ostatniej serii ~_~ .. ale Mamoru to.

Seks, Miłośc i Pożądanie

18:10, noemiandgoten
Link Dodaj komentarz »
Valez Krok

18:05, noemiandgoten
Link Dodaj komentarz »
Grundzia

18:01, noemiandgoten
Link Dodaj komentarz »
Noemi

17:57, noemiandgoten
Link Dodaj komentarz »
Bardock

Blog Yoyo20006

Joanna. Chodzę do klasy II gimnazjum. Uwielbiam grać na Play Station 2 we wszystkie części "Tomb Raidera" i "Dragon Ball". Moją ulubioną aktorką jest Julia Roberts. Nie cierpię Tokio Hotel. Moim znakiem z odiaku są Ryby.
Zobacz mój profil
Dragon Ball
Son Goku & Chi Chi - Son Goku przybysz z dalekiej planety syn kosmicznego wojownika, a potem adoptowany wnuk mistrza Son Gohana. Chi Chi rowniez córka wojownika, wychowana w atmosferze sztuk walki. Jego ojcem był Bardock - wojownik może nie najlepszy, ale za to naukowiec światłego umysłu. Jej ojcem jest Gyu Mayo, wychowanek Kamesennina. Gdy po raz pierwszy sie spotkali i po raz drugi, byli jeszcze dziećmi. Bezkompromisowe zachowanie Songa sprawiło, że mała Chi Chi postanowiła wyjść za Songa. Kiedy spotkali sie po raz trzecie podczas TB 23, Songo nie poznał Chi Chi, ale danego słowa sprzed laty dotrzymał. Pobrali się po turnieju w którym Goku był po raz pierwszy mistrzem. Niecały rok potem urodził się Son Gohan a 11 lat pozniej Son Goten. Songo jeszcze miał wnuczke Pan ze zwiazku Gohan & Videl. Z kolei Pan w DB GT urodziła Goku jr. bedacego.