O czym chcesz poczytać na blogach?

Barclays premier league

Liverpool FC - Onet.pl Blog

Derby Merseyside Pujdą w Webb ?????
Głównym arbitrem najbliższego spotkania z Evertonem w Barclays Premier League będzie Howard Webb.

Sędzia uznawany jest za najlepszego w swoim fachu na terenie Wielkiej Brytanii. Prowadził spotkanie w dwóch zwycięstwach Liverpoolu nad Manchesterem United i Chelsea oraz zremisowanym meczu z Arsenalem.
Lucas Leiva przyznał, że Liverpool nie potrzebuje dodatkowej motywacji przed najbliższym spotkaniem z Evertonem na Anfield Road.

Podopieczni Beniteza gościć będą rywali z Merseyside w ramach rozgrywek Premier League w poniedziałek. Oba kluby spotkają się także w następną niedzielę podczas rozgrywek FA Cup.

- Spotkanie z Evertonem zawsze są bardzo ważne – powiedział Lucas.

- Przygotowanie do spotkania derbowego jest zupełnie inne,.

rafalmackowiak

Na boiskach najpopularniejszej piłkarskiej ligi świata, możemy spotkać zawodników, których zagrania fascynują kibiców zgromadzonych zarówno na stadionach, jak i przed telewizorami. Gdy zapytamy fanów o najlepszych napastników w Barclays Premier League to w większości przypadków przewijać się będzie nazwisko Rooney`a, Drogby, Robina Van Persiego, czy będącego ostatnio na topie Sergio Agüero. W cieniu wielkich gwiazd pozostaje zawodnik, który po dziewiętnastu kolejkach znajduje.

goolman
 • Manchester znów czerwony! Styczeń 8, 2012 goolman
 • Manchester będzie czerwony czy niebieski? Styczeń 7, 2012 goolman
 • Spojrzenie na Premier League okiem Rafała Maćkowiaka Styczeń 7, 2012 goolman
 • Fernando Torres – zablokowana maszyna Styczeń 7, 2012 goolman
 • Niedoceniany Demba Ba

 • Po przerwie

  W lidze, fajnie, skarbnik nie ogarnia wielości dotacji do klubowej kasy, jeszcze lepiej, nie jest to bynajmniej równoznaczne z automatyczną dominacją w Europie.

  Odcinam się od hiperbolizowania brytyjskich „kłopotów” w Champions League. Na razie pewna awansu jest jedna sztuka, awansował ten, który „mógł” awansować, tak „ewentualnie” - londyński Arsenal, męczą się natomiast rokroczni faworyci-giganci - Chelsea i Manchester United, ale bez przesady,.

  Na awans do fazy pucharowej mają wśród angielskiej czwórki najmniejsze, lecz to konstrukcja najbliższa spodziewanej przez dojrzałych obserwatorów. Czy to już niedołęstwo wyspiarskich przedstawicieli w europejskiej elicie, które świadczy o dołowaniu Barclays Premier League względem potężnej Primera Division, mocnej Serie A, czy coraz dorodniejszej Bundesligi? Lubimy przesadzać, osądzać zbyt szybko, bez zastanowienia padają wnioski, które biją w teorię o mocarnej Premier League, a całość wskutek braku.

  blog

  Wieczorem w meczu w ktorym the blues zmierza sie z cypryjskim apoelem nikozja. Pozostaje nam tylko czekac do soboty i miec nadzieje na naprawde dobre widowisko licząc głównie na tych dwóch panów. Zdjęcie pobrane z oficjalnej strony barclays premier league.

  Komentarzy: 0 Lokomotywa się wykoleiła .