O czym chcesz poczytać na blogach?

Barack obama

Karty Tarota

Jest to naprawdę jedna z najbardziej dziwnych spraw, które wydarzyły się w moim życiu. Wiem, że narażam się na śmieszność, ale trudno”.

Dodać należy, że czujni internauci od razu wytropili w drzewie genealogicznym Baracka Obamy osobą o nazwisku Sarah Poland (urodzoną w 1824, zmarłą ok. 1880). Czy rzeczywiście była ona Polką – nie wiadomo.

Czarny ?

Posiadający kenijskie korzenie Barack Obama budzi oczywiście ogromne zainteresowanie na Czarnym Lądzie. A niewiele miejsc we współczesnym świecie jest bardziej skorych do wszelkich form mistyki. Idea Czarnego Chrystusa lub Czarnego Mesjasza jest żywa w całej środkowej i.

*Sekret Dejmona* - Onet.pl Blog

Dejmon:

I ja

 

Nagle przez okno wpada Barack Obama.

Ja mam poparcie księcia Wszechrusi, Vładimira Putina !

 

Kleofas:

A ja mam od Baracka Obamy !

Fioletowa Winda

Bo wywiad zawsze jest wywiadem, a strona w “Gazecie” zawsze jest bardzo cenna. I taka rozmowa to bez względu na wszystko punkt dla nas, niewidzialnych.

Tymczasem znacznie ciekawsze informacje docierają z Waszyngtonu. Barack Obama, tegoroczny laureat Pokojowej Nagrody Nobla i prezydent Stanów Zjednoczonych (czy oby na pewno w tej kolejności?) ogłosił w sobotę, że zniesie DADT (don’t ask, don’t tell – nie pytaj, nie mów), akt który pozwala.

Blog Andrzeja Fedorowicza - Onet.pl Blog

Pierwsze decyzje Obamy: aborcja i embriony

W pierwszym okresie swoich rządów Barack Obama zamierza zmienić kierunek polityki w niektórych sprawach w drodze zarządzeń prezydenckich,nie czekając na działania Kongresu - poinformował szef jego zespołu ds.transferu władzy John Podesta.