O czym chcesz poczytać na blogach?

Bańki chińskie

Terapie Naturalne "H A G A L A Z"

Radiestezja terapeutyczna, masaż akustyczny), jak również doświadczyć wybranego zabiegu na sobie.

Szkolenie zakończone jest wydaniem Dyplomu.

CENA: 400 zł. (w cenie materiały szkoleniowe) lub 550 zł(w cenie materiały szkoleniowe, bańki lekarskie-20szt., chińskie-2szt, i inne niezbędne do pracy akcesoria)
Obowiązuje zaliczka: 200 zł (do 28 maja)                                                                  PKO S.A. Numer rachunku: 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

Wszystko Marność..

Komentarzy: 1 2010-05-29 trzeci dzień diety.
Kupilam sobie bańki chińskie. Postanowiłam sobie, że pozbęde się tego cholernego cellulitu.
Jak tylko skończy mi się okres zaczne jeżdzić do pracy na rowerze.
Chodze zła bo mam taką ochotę na coś dobrego, coś słodkiego..  a to dopiero trzeci dzień. jak mam świadomość, że nie moge.

ODCHUDZANIE POSH

Dla tego jednego z Niemiec. Przyjeżdza specjalnie tydzień wczesniej dla mnie. Dokładnie za 9 dni. Może uda mi się coś ruszyć z ciała tak żeby powrócic do poprzedniego stanu,kiedy mnie pamiętał. Zaczynam też destox do tej pory. Tj. codziennie krem ziołowy na calą twarz,domowej roboty,bańki chińskie na celullit i opalania. W między czasie wybielę zęby. Planowalam też troszkę zmienic kolor włosów na rudawo kasztanowy. Ale bym była odmieniona :D Przy was jestem grubym pasztetem ale jakbym zobaczyła na wadze 58 kg to skakałabym z radości. Rodzice już wrócili..

.I like the way you smile.I just wanna be your number one. (; ^^ - Onet.pl Blog

Zmieniać leki,bo po tam tych nie mogłam spać ii wystąpiły wymioty+nie miałam apetytu.Po tej gorączce mama wezwała prywatnego lekarza,bo tak wysoką gorączką się przestraszyła,już dawno nie miałam takiej gorączki.Jeszcze pierwszego dnia,gdy nie poszłam do sql miałam stawiane bańki,ale bania xd ;P Bańki miałam stawiane daawno,jak byłam o wiele młodsza,wtedy dałam sobie postawić tylko 4,bo mnie bolało,aa wiecie jak teraz się bałam,że to bd boleć,parzyć,szczypać czy coś?Strasznie ;d aale nie było tak źle ;P dało się wytrzymać te 15minut.Dziwna O. xd Mam nadzieję,że ta po tym wypadku stała się bardziej wyrozumiała dla słabszych uczniów :) ii nie bd robiła tak trudnych kartk czy spr ^^
 W ciągu tych dwóch miesięcy mama znowu miała jakieś problemy z żołądkiem,aale teraz na żołądek bierze jakieś zioła chińskie ;D ii jest o wiele lepiej,tylko musi uważać na to,co je ii żeby się nie przesilać,nie przemęczać.
 Pan D. któregoś dnia mnie wkurzył xdd bo weźcie,miał w opisie " Koffam M ;****^^ ". Słucham?! Koffam?! Który chłopak tak mówi?! O żaal O.o xdd masakra jakaś...I mi.