O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Bańki

opowieści lekarskie

Li tylko ) i więcej to może uczynić szkód jak korzyści maluchowi ( podciśnienie wywołać krwiomocz etc.)

Obśmiewamy się natomiast z innych “kwiatków”. Postanowiłyśmy licytować się kto widział najdziwniejsze miejsce stawiania baniek.

Myślałam, że wygram. Jedna z pacjentek jaka dotarła do mnie po tejże terapii postawiła sobie bańkę na środku czoła i przyszła z krwiakiem okularowym który rozlał się masywnie na oba oczodoły.  Dlaczego wpadła na ten genialny pomysł ? Bo głowa ja bolała…

Druga jaka rozbawiła mnie na dzień dobry to była kobieta, która poustawiała sobie bańki na stawach ramienno-barkowych i kolanowych. No bo stawy ją bolały. Potem bolały bardziej bo zrobiły się w nich krwiste wysięki.

Niestety nie wygrałam. Jedna z pielęgniarek miała prawdziwy “rarytas” w zanadrzu . Widziała kiedyś pacjentkę, która z powodu bólu brzucha przystawiła sobie do powłok LITROWY WEK !!! Efekt : krwiak na całej powierzchni jamy brzusznej.

Ktoś zna lepszy numer ?

ten pacjent jw. z oszczędzeniem łopatek, ale za to z bańkami na kręgach.

.

Uroda i zdrowie

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  • stres
  Kategoria:
  • Stres i przemęczenie
  Autor(ka):
  igatto
  Czas publikacji:
  poniedziałek, 26 marca 2012 22:12

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „ARKTYCZNY KORZEŃ ”
  • Dodaj komentarz do wpisu „ARKTYCZNY KORZEŃ ”
 • czwartek, 22 marca 2012
  • Akupunkturowe bańki gumowe

    

 • ta zabawka nie jest do zabawy

  Miał chyba ze 200 lat) i na wyznanie że oglądała filmy dla dorosłych, ożywił się bardzo przy okienku konfesjonału albo jak to się tam nazywa i wyjechał jej z pogadanką o porno:)
  wydostałyśmy się z tamtąd i na lody:)
  ale w lodziarni taaaka kolejka to to olałyśmy i do żabki po Zappy:)
  zajebiście pyszne te Zapy były:)
  przysiadłyśmy sobie na mureczku, pożarłyśmy Zappy, potem jeszcze po Raczku, potem po brzoskwince a potem NA STRAGANY!
  chodziłyśmy, szukałyśmy, szperałyśmy, aż w końcu szarpnęłyśmy się na obrączki, ja jej, ona mi:) GRANITOWE są:D ZAJEBISTE:)
  a ja chciałam bańki:) bańki mydlane:) to je dla mnie Kotasik wypatrzyła i usiadłyśmy sobie na krawężniku i puszczałyśmy bańki:)
  potem się przejść i dalej puszczać bańki:)
  wreszcie zasiadłyśmy w takiej uliczce na krawężniku i puszczałyśmy bańki:D gadając o jej Wielkiej Miłości i mojej Nieco Mniejszej:)
  potem jeszcze po kanapeczce i po raczku a potem znów do żabki po czekoladę z orzechami, ale taaakimi i po czipsy (wiem, wiem, obiecałam że już nie będę jeść czipsów na ale...:)) i z powrotem na naszą uliczkę:) tam pochłonęłyśmy nasze zdobycze i złapałyśmy jakąś kapę, brechtałyśmy się.

  Bańki mydlane.. radość życia! ( ... ) - Onet.pl Blog

  1 komentarz. :)

  07 kwietnia 2009
  Gliceryna

  No i wreszcie kupiłam sobie ta glicerynę. Niewielka buteleczka za 2,90zł do kupienia w  aptece bez recepty;). Co robi bańkom? Sprawia że są KOLOROWE i bardziej TRWAŁE. Z tym drugim to bym się nie do końca zgodziła, ale z pierwszym jak najbardziej ;].

   

  W domu postanowiłam zrobić pierwszy eksperyment i swtorzyć jakiś płyn własnej roboty, z gliceryną. Posłużyłam się tym przepisem:

   

  *****************************************************************************************

   

  * przepis na bańki mydlane. nr. 1 *

  Bańki chińskie

  .I like the way you smile.I just wanna be your number one. (; ^^ - Onet.pl Blog

  Zmieniać leki,bo po tam tych nie mogłam spać ii wystąpiły wymioty+nie miałam apetytu.Po tej gorączce mama wezwała prywatnego lekarza,bo tak wysoką gorączką się przestraszyła,już dawno nie miałam takiej gorączki.Jeszcze pierwszego dnia,gdy nie poszłam do sql miałam stawiane bańki,ale bania xd ;P Bańki miałam stawiane daawno,jak byłam o wiele młodsza,wtedy dałam sobie postawić tylko 4,bo mnie bolało,aa wiecie jak teraz się bałam,że to bd boleć,parzyć,szczypać czy coś?Strasznie ;d aale nie było tak źle ;P dało się wytrzymać te 15minut.Dziwna O. xd Mam nadzieję,że ta po tym wypadku stała się bardziej wyrozumiała dla słabszych uczniów :) ii nie bd robiła tak trudnych kartk czy spr ^^
   W ciągu tych dwóch miesięcy mama znowu miała jakieś problemy z żołądkiem,aale teraz na żołądek bierze jakieś zioła chińskie ;D ii jest o wiele lepiej,tylko musi uważać na to,co je ii żeby się nie przesilać,nie przemęczać.
   Pan D. któregoś dnia mnie wkurzył xdd bo weźcie,miał w opisie " Koffam M ;****^^ ". Słucham?! Koffam?! Który chłopak tak mówi?! O żaal O.o xdd masakra jakaś...I mi.

  ODCHUDZANIE POSH

  Dla tego jednego z Niemiec. Przyjeżdza specjalnie tydzień wczesniej dla mnie. Dokładnie za 9 dni. Może uda mi się coś ruszyć z ciała tak żeby powrócic do poprzedniego stanu,kiedy mnie pamiętał. Zaczynam też destox do tej pory. Tj. codziennie krem ziołowy na calą twarz,domowej roboty,bańki chińskie na celullit i opalania. W między czasie wybielę zęby. Planowalam też troszkę zmienic kolor włosów na rudawo kasztanowy. Ale bym była odmieniona :D Przy was jestem grubym pasztetem ale jakbym zobaczyła na wadze 58 kg to skakałabym z radości. Rodzice już wrócili..