O czym chcesz poczytać na blogach?

Bank pko sa

Blog weronikagroch

Z nimi i jezdzic na swoim rowerku.Weronika jest zdrowa,za niedługo musimy jechac na wymiane rurki czego ona bardzo nie lubi ale bedzie lepiej oddychac.Najgorsze sa noce gdyz teraz jest suche powietrze i trzeba rurke czesto zakrapiac sola fizjologiczna jak i również odsysac.Jesteśmy zmęczone ale jeszcze trzy.Kwoty można wpłacać na konto Weroniki w Fundacji:
FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
BANK PKO SA ODDZIAŁ 1 W WARSZAWIE
     Numer konta:                    41.

ZDROWIE I URODA-BEZ NICH SIE NIE UDA!!!!! - Onet.pl Blog

J jabłecznik (40 g) 110 jabłka suszone 341 jabłko świeże 36 jaja przepiórcze 149 jaja sadzone 180 jajecznica na słoninie Trzydniową żałobę narodową.

  
Dane do przelewów bankowych dla potrzebujących
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim
72-400 Kamień Pomorski
ul. Stary Rynek 1
Bank PKO SA
Odział w Kamieniu Pomorskim
Nr 18 1240 3868 1111 0000 4090 8896
z dopiskiem: Pomoc dla poszkodowanych z pożaru przy ul. Wolińskiej w Kamieniu.

| Time is an explosion of memories |

Skołowanej różniastymi myślami, główce co jeszcze mam do zrobienia/załatwienia przed świętami.
____________________________________

Bank. PKO SA przy Alejach. Godzina 15. Ludzi multum. Na cztery okienka czynne jedno. I akurat - dziwnym trafem tuż przede mną - pewien zabawnie ubrany pan postanowił.

Ciach go smykiem!

Zaś, którzy ominęli bramkę, często wracali, poprawiali przejazd i zjeżdżali do mety nie zważając na to, że czas nieubłaganie płynie. Dla nich ważny był sam zjazd, dotarcie do mety – zajęte miejsce było mniej istotne.

Walkowski (z Warszawy).

   Decydujące o medalach zjazdy odbywały się przy padającym mokrym śniegu, a zawodnicy myślami byli już chyba bliżej uroczystości kończących zawody i końcowego bankietu.

Lub smokingach, pojedynczy w gipsie lub wsparci na ramionach przyjaciół stawili się na ceremonii wręczenia medali i wielu nagród ufundowanych przez Bank PKO SA, firmę Real Mak z Krakowa, Izby Radców Prawnych w Rzeszowie, Wałbrzychu, Katowicach, „Polmos” Bielsko-Biała, Okręgową Radę Adwokacką w.

z notatnika chłoporobotnika

I nie trzeba Kaczynskich Ci idioci sami sie wykoncza:)Hahahahahahah hahahah 
, lendo
Link Dodaj komentarz »
The Bankier - Marka PKO.BP warta 1mld $ ..
No cóż po ponad 10 latach od sprzedaży Włochom PKO.SA, Handlowego City ,itd żaden z nich na.

saracen blog

To pwoeidzial ze za duzo .. nonono kiedys jak mi chuje wymienili stacyjke to zaplacilem za 30 h roboty 60 pln .. skurwiele .. no i 3 sprawa to u babci poszedlem do bankomatu i mi karte wcielo kurwa bo ja w pasek magnetyczny jebana mac:P no i co tu zrobic .. poszedlem do banku a oni ze o 16 komisyjne wyjmowanie kart pozneij.1,5 h mi ja oddali:D o i to powiem ze to byla ta 3 mila osoba:D i jeszce mi pomogla kase wybarac z konta mimo ze nie malem numeru ani nic :d oo i jeszce ten bank PKO BP jakis aki wyjatkowy ze hoho 4 kasy czynne i z 8 innych stanowisk i jak tam siedzielismy to nigdy za duzej kolejki nie bylo .. normalny szok bo jak w tej.Bo musza przeciez na wieczor podupczyc swoje zony i kochanki i dzieci .. a ludzie kurwa stoja po godzinie w kazdym miejscu kurwa jego mac.. az sie zbulwersowalem na samo wspomnienie tych traumatycznych przezyc wrrrr..
a mendy jebane policja znaczy oczywiscie zadnego obiazdu nie zorganizuja bo to przeciez zbyt trudne by.