O czym chcesz poczytać na blogach?

Bangkok airport

notatki z podróży

Lotniska w Kuala Lumpur i Bangkoku są całe szklano-przestrzenne, architektonicznie dopieszczone i nowoczesne, z tym że Kuala Lumpur ma większy rozmach i wciąż się rozbudowuje. Nacisk położony jest na funkcjonalność i jakość obsługi, podczas gdy w Bangkoku ostentacyjne bogactwo kryje powolny upadek. No i w KL mają free wi-fi, a w Bangkoku tylko trudne do uzyskania vouchery na 15 minut, które oczywiście się kończą w najmniej odpowiednim momencie… (o Bangkoku  i jego przeszłej chwale napiszę chyba odrębny wpis.)

Kuala Lumpur International Airport

Bangkok Suvarnabhumi Airport

A lotnisko na Bali – jednopiętrowe, ciągnące się wężem, pełne tradycyjnych elementów architektonicznych.

Made in China - Chiny. blog o życiu w Chinach Azja, podróże, fotografia, zdjęcia

piątek, 13 stycznia 2012
"Ladies and gentlemen,.....

...we have just landed at Kuala Lumpur International Airport. Local time is 8.06pm and the tempearture is 26C". LUBIE TO!

Dotarlem do hostelu ale spac sie nie wybieram. Za 4h z powrotem w busa i na lotnisko cisne. Jerry i Meg przylatuja o 5 rano z Paryza, a ze tylko maja przesiadke i postoj 8-9h to ja jade ich ugoscic na lotnisku.   Tego samego dnia uderzaja do Bangkoku (chyba).

Tyle na razie

16:50, goroh , Malezja
Link Dodaj komentarz »

m.a.d-esign

Udaondo, Buenos Aires Province, Argentina. . Visit the BAK Architects website – here. . .
 • Fai-Fah by Spark 11/04/2012
  Spark Architects have sent us images of the Fai-Fah building refurbishment they have designed in Bangkok, Thailand. . Description from the architects: Fai-Fah, which means “light energy”, is a corporate social responsibility (CSR) programme initiated in April 2010 by TMB Bank. The programme acts as a catalyst for change in Thai society through working with [ […]
  Of a long driveway. To heighten the sense of arrival, we elected to unmask the house and view gradually. Upon reaching the [...]
 • Kopperscape by Karim Rashid 10/04/2012
  Karim Rashid designed a seating installation for the airport in Edmonton, Alberta, Canada. . Visit Karim Rashid’s website – here. . .
 • Corniche by Ronan & Erwan Bouroullec for VITRA 10/04/2012
  Ronan & Erwan Bouroullec have designed the Corniche shelves.

 • Konfraternia Turystyczna - bloog.pl

  Pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej
  – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom  We wtorek 22 listopada 2011 roku w hotelu Novotel Warszawa Airport odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom 9. edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.
  Dyplomy wręczyła Pani Katarzyna.

  Za pokój w Nowym Jorku wyniosła 176 euro, sprawiając, że mimo co najmniej 2 proc. spadku cen w porównaniu do zeszłego roku, miasto to okazało się najdroższe. Największy wzrost cen odnotowano w Buenos Aires. Na przeciwległym końcu skali cenowej uplasowały się Bangkok, Kuala Lumpur i Pekin ze średnimi cenami około 50 euro za noc. […]
  Cała ekspertyza dostępna tutaj: Dziennik Turystyczny, data dostępu 18.11.2011


  komentarze (0).