O czym chcesz poczytać na blogach?

Banger

Trupie-czachy - Onet.pl Blog


LOOKLIKELANCE - wyglądasz jak Lance Vance
MYSONISALAWYER - wyglądasz jak Ken Rosenberg
LOOKLIKEHILARY - wyglądasz jak Hilary King
ROCKANDROLLMAN - wyglądasz jak Jezz Torent
WELOVEOURDICK - wyglądasz jak Dick
FOXYLITTLETHING - wyglądasz jak Mercedes Cortez
IDONTHAVETHEMONEYSONNY - wyglądasz jak Sonny Forelli
ONEARMEDBANDIT - wyglądasz jak Phil Cassidy
FANNYMAGNET - Przyciągasz kobiety
CHASESTAT - włącza miernik Media Attention
TRAVELINSTYLE - latający Bloodring Banger
GETTHEREFAST -.

hollowman.blog

Zabawy jak należy... Po tym jak na zegarze wybiło czwarte piwo musiałem opuścić wesołe towarzystwo, i ruszyć w drogę do domu. Cholerny poniedziałek...

Tagi: alkohol, piwo, odpust

skomentuj (0)

bohaterowie mojego dzieciństwa - Karl Gambolputty de... 2010-07-19 22:35:50Karl Gambolputty de von Ausfern Schplenden Schlitter Crass Cren Bon Fried Digger Dingle Dangle Dongle Dungle Burstein von Knacker Thrasher Apple Banger Horowitz Ticolensic Grander Knotty Spelltinkle Grandlich Grumblemeyer Spelter Wasser Kurstlich Himble Eisenbahnwagen Gutenabend Bitte einen Nürnburger Bratwürstel Gespurten mit Weimache Luber Hundsfut Gumeraber Schönendanker Kalbsfleisch Mittleraucher von Hautkopft von Ulm.

Jedyny żyjący krewny Johanna Gambolputty de von Ausfern Schplenden Schlitter Crass Cren Bon Fried Digger Dingle Dangle Dongle Dungle Burstein von Knacker Thrasher Apple Banger Horowitz Ticolensic Grander Knotty Spelltinkle Grandlich Grumblemeyer Spelter Wasser Kurstlich Himble Eisenbahnwagen Gutenabend.

elos.ownlog.com - blog dotyczący rapu

Am Grillen!

13.08.2009 :: 15:29 :: Link

Jakiś czas temu, podczas relacji z premierowego koncertu WFD wyrażałem pewne wątpliwości, co do jakości albumu Smagalaz (po utworze, który panowie zaprezentowali). Teraz moje myślenie zmieniło się o 180 stopni. Wszystko za sprawą pierwszego street singla "Czillen am Grillen" z albumu o takim samym tytule.

Według mnie pierwsze skrzypce w całym utworze gra DJ Pete. Wszystko za sprawą wyluzowanego beatu, z prostym, ale bardzo charakterystycznym motywem i do tego bujającymi bębnami. Jest to pełnokrwisty banger, a nie jakieś brzęczące cyckacze ze Stanów. Dodatkowo Pete zajął się skreczami będącymi jednocześnie refrenem kawałka. Trzeba przyznać, że mają pazur.

Na mikrofonie usłyszymy Abla i WFD. Najbardziej podoba mi się nawijka Abla. Totalny chill, bezczelne wersy. To jest to, czego oczekuję od wakacyjnego bangeru. Numer? Wiadomo, zawsze spoko. Michał z reguły lepiej odnajduje się w chilloutowych klimatach. Tak jest i tym razem. Jacek? Całkiem dobrze. Rapuje bardziej słuchalnym głosem niż na "Powrócifszy", co działa na plus. Przy braku denerwujących adlibs jest dobrze. Szkoda, że tylko dobrze. Jego.

I'm Still Real Frajer... - czyli kariera frajera w kraju pełnym frajerów

(1)
Polscy "raperzy" z "mainstream'u" to jebane cioty i patałachy nara...
Those dayz
2007-08-26 | 22:48:18
autor: pimp71 | skomentuj (1)
Intensywny weekand. Wczorajsze spotkanie z ludzmi z klasy z liceum uswiadomiło mi, że nie tylko ja jestem jescze w dupie daleko za murzynami w czymkolwiek. Niektorzy są jeszcze wogóle za mną a jak ktoś jest za mną to chyba kurwa gorzej byc nie moze. Dzisiaj wjebałem zwrote u Łoza ajj banger w chuj. No a na koniec prysznic w postaci przepierdolenia meczu na inaugrację rozgrywek "B" klasy...żałosne 1:2....ide rapowac i spac yo :*
Is It Work It ?
2007-08-24 | 12:27:43
autor: pimp71 | skomentuj (5)

Nowa praca jest idealna dla bumelanta. Nie wymaga wysiłku fizycznego ani psychicznego. Przychodzisz mówią Ci co masz zrobic przez cały dzień i potem do końca zmiany nikt się do Ciebie nie przypierdala. Pozdrawiam pana Piotra. Mój ojciec wczoraj czy.

Życie to jedno wielkie gówno, a potem się umiera... Ta. Chciałoby się. - Onet.pl Blog

***


http://fc05.deviantart.com/fs22/f/2008/027/1/3/Request___Fang_Banger_by_Robbuz.pngJacob : Bella, proszę posłuchaj mnie! Ty nie możesz być z Tą pijawką! On jest jak narkotyk dla Ciebie! Zasługujesz na coś więcej niż żyjący-umarły!

 Jake : Wybierz mnie! Będę bardziej zdrowszy! Ja będę słońcem! Bez Ciebie moje życie będzie bezksiężycową nocą! ... To było poprawne,prawda?   W każdym razie, Zostaw tą pijawkę i bądź ze mną! Będziesz szczęśliwa! Zapamiętaj moje słowa!

Bella : Ah! Wybacz Jake! ...

B. : Jestem Fang Banger *

miejsce ciszy

Start z Gdyni... a gdzie? tego jeszcze do końca nie wiemy. NARESZCIE, jadę, jadę, jadę....

Szef podpisał urlop :) witaj MORZE :)

W słuchawkach "Bon Jovi - Always"

meghan 2004-09-01 11:28:37
skomentuj (2)

koniec tygodnia

Kończy się tydzień. Zaczynają kłopoty :) Jutro mam bliskie spotkanie z promotorką... muszę oddać pracę (tak! udało mi się nareszcie ją skończyć) i mieć nadzieję, że ją przyjmie i pozwoli bronić. Byle tylko nie wymyśliła jakichś schodów...
Wczoraj w telewizji leciał piękny film... The Banger Sisters... troszkę dał do myślenia :) Weekendzik powoli trzeba zacząć więc sobie pójdę :)

W słuchawkach - "Dżem - Victoria"

meghan 2004-09-03 15:02:41
skomentuj (0)

i po Yupi

wywalił mi się wyjazd na morze... znaczy nie do końca, bo przesunął się termin z 3 października na 9. niby nic specjalnego ale trzeba przejść drogę szef i urlop jeszcze raz. cóż, dam radę. wychodzi z tego, że na morzu będę dłużej :) czyli do jakiegoś 23, może 24. fajnie... co prawda patrząc na prognozy, które ostatnio namiętnie studiuję,.

obiekt blog

DJ)
16.05 piątek
CALL TO ACTION! (DJ EXXTRA vs $UPER DJ)
Nowy projekt duetu dj'skiego, powszechnie znanego w stolicy jako Dj'e Spacanova. To oni są odpowiedzialni za sukces megapopularnej imprezy „Vinyl Voyage" w Cafe Kulturalna.
Ich glupota nie zna granic. Zamiast, jak porządni dj'e, skupić się na jednym
gatunku muzyki, oni miksują wszystko ze wszystkim. Aphex twin i Orkiestra z Chmielnej, Chicks on Speed i Ricardo Villalobos,
afrobeatowe szlagiery, nu jazz i elektroclash spod znaku Ed Banger rec., Beck i Violetta Villas. Tego wszystkiego i wiele więcej możecie się spodziewać jeśli macie na tyle mocne nerwy żeby wysłuchać ich seta.
Tym razem wystąpią jako DJ EXXTRA vs. $UPER DJ.
BĄDŹ TAM, BO JAK CIĘ TAM NIE MA, TO CIĘ NIE MA!!!
start:21
wjazd: 5 zł

obiekt 2008-05-15 17:33:36
skomentuj (0)


Arty Party Funk Joint & Goście
17.05 sobota
Arty Party Funk Joint & Goście
W samym środku maja piwnice galerii Zachęta po raz.