O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Band aid

Kachorra mówi wam siemka :)

skomentuj (3)


WOŚP - koncert w Warszawie
Jak zwykle Koncert odbędzie się na placu Defilad. Zagrają między innymi: Leszcze, Zejman & Garkumpel, Wanda Kwietniewska, Pan Japa i Magiczna Załoga, Ludzie Mikołaja, Zespół dziecięcy TIP TOP, Patrycja Markowska, Rysiek Bazarnik, Drum, eM, Daydream, Sex Bomba, Viola@New Days, J.J. Band Blues, Kapela Pieczarków, Sistars, Golden Life, Rei Ceballo & Calle Sol, Na Górze, Wojtek Klich, Aida & Max Klemer Band, Kasia Klich, Urszula Dudziak, Stauros, Carrantuohill, A'N'T, Formacja Nieżywych Schabuff, Futro, Trawnik, Kangaroz, Ratatam, Gogdan Trojanek & Terne Roma, Kayah, Andrzej Cierniewski, Heders, Evident, Analog, Stiff-Staff; prowadzenie: Irek Bieleninik, Katarzyna Dowbor, Grażyna Torbicka, Maria Szabłowska, Krzysztof Szewczyk, Agata.

Film, kino, muzyka i literatura - Onet.pl Blog

02.  Cry Me Out

03.  Band Aid

04.  Turn It Up

Pavlo147's Blog


Wham! a grupą “Frankie Goes to Hollywood”,  której świąteczny singiel: “The Power of Love” osiągnął szczytowe miejsce  już na początku grudnia.   Niestety obydwu konkurentów przebiła grupa “Band Aid” która z piosenką “Did you know it’s christmas” zajmowała najwyższe miejsce przez wiele tygodni.

Jednak sukces piosenki okazał się tak duży że mimo nie powodzenia w Wielkiej Brytanii grupa.

Daronowy blog Adolfowy

Jechaliśmy z jakimiś downami (nie Aida, to nie byli członkowie Systema :D), w kinie rzucali mnie popcornem (ja ich też :D), a film był totalnie zjebany! jedyne co było fajne, to komentarze dodawane przeze mnie i oczywiście kaludie... przynajmniej było troche zabawnie (a ponoć to była komedia! tak chyba tani romans z kiosku ruchu...). Np. taki sikuta band :D albo dziewczyna patryka :D a później zamiast do empiku, czy gdziekolwiek indziej jechaliśmy od razu do chaty... zjebanie było... a ja miałam sobie kupić książke i płyte... tak to już jest... człowiek chce działać zgodnie z prawem i zamiat na bema kupić płyte oryginalną, a wszyscy mu w tym przeszkadzają... ale pojadę sobie kiedy.Też miała jechać, ale nie pojedzie, bo nie ma 17 lat...a jej siora ma i jedzie....To bez snesu... Ja ostatnio sama jechałam do Nowego Tomyśla na WOŚP i nikogo tam nie znałam... na koncercie będzie zajebiście! szkoda tylko, że Marta nie jedzie..ale spotkam Dawida :D kończę, bo się jeszcze na pociąg spóźnię :) aaaa jeszcze jedno...jak zauwżyła Aida w mojej księdze ostatnio jest dużo niezbyt miłych wpisów... wszystkie ze Zbąszynia...ludzie...darujcie sobie... i tak nic sobie z tego nie robię... a na gitarze umiem grać... a moglibyście mieć odrobinę odwagi i się podpisać... a jeśli chodzi Wam o to, że skakałam sobie na przerwie albo Bóg wie co, to i tak będe to robić... jeśli.

Band aid 20

Gwiazdy Muzyki

Massacre (2005) z hitami Candy Shop, Disco Inferno i Just a lil bit. W listopadzie wyszedł film luźno oparty na życiu rapera pt."Get Rich Or Die Tryin'".

                

20:11,

Tym szyldem nagrali album dla wytwórni Ruthless Records (kierowanej przez Eazy-E), ale materiał został odrzucony przez wytwórnię. Po śmierci Eazy-E spowodowanej AIDS w 1995 zespół zmienił nazwę na Black Eyed Peas i wydał debiutancki album Behind the Front (1998), który zyskał uznanie u krytyków. Piosenka Joints.Liczne sukcesy, w tym nagrodę dla Najlepszego Brytyjskiego Wykonawcy Dance podczas Brit Awards, udział w nagraniu piosenki "Do They Know It's Christmas?" Band Aid 20, występ podczas koncertu Live 8 w Edynburgu czy cztery single, które zadebiutowały na 1. miejscu brytyjskiej listy sprzedaży.Pochdzące z Londynu.