O czym chcesz poczytać na blogach?

Banacha

Wandea! - Onet.pl Blog

Swoje obowiązki zgodnie z obowiązującym w Trzeciej Rzeszy prawem. Nie mogli odmówić powołując się na sumienie, gdyż to jest przecież sprawą prywatną i nie może przeszkadzać w pracy...
Alexander Degrejt
skomentuj

18 lutego 2011
Boże Miłosierdzie w szpitalu na Banacha

Pierwszy był chyba Hieronim. Miał niewiele ponad 30 lat i umierał na raka. Choroba tak go wyniszczyła, że jego ciało gniło. W szpitalnej sali panował potworny fetor i właśnie tam zawitał ksiądz Mariusz.

- Wyspowiadałby się pan? - spytał.

- Nie - odparł tamten i pokręcił głową - Jestem ateistą.

"Uff" - ksiądz odetchnął z ulgą i prędziutko wycofał się z tamtej sali. Nie, na pewno nie chciał tam zostawać. Widok tego ciała i zapach... Ale ledwie o tym pomyślał poczuł dziwne ukłucie w sercu. Zrozumiał,.

chopina blog

Sama kiedyś jechałam autobusem to nie wiedziałam gdzie wysiaść:P..ale zobaczyłam siostrę i wysiadłam:).Dobra, co tu jeszcze..kurde znowu trzeba będzie wstawać o godzinie? 6.35 lub 6.40 :( FUCK.W szkole jestem niewyspana, a gdy przychodzę do domu to kładę się spać:/.Wiecie jakie mam długie jak na mnie włosy?.No Wy tego nie wiecie, bo ciągle chodzę w kitce:P.Jeszcze niech trochę urosną to może będę w rozpuszczonych chodzić:P.Rodzice znowu wczoraj pojechali do Grzybowa, a raczej do Kołobrzegu na jakieś urodziny.No i nocowali w Grzybowie.Dałam mamie 50 złotych żeby mi plecak kupiła:P.Powiedziałam tylko kolor, ale ma dzwonić jak będzie w sklepie to ja zdecyduje! :]/.Z głośników teraz mi leci Banach, a raczej tą piosenke śpiewa Gutek ale pod nazwiskiem Banacha bo oni zrobili taki deal i teges, nie?:/ nie musicie tego wiedzieć, w sumie:P.No dobra coś jeszcze?Kurde z psem muszę na dwór wyjść, ale jeszcze mokre włosy mam! Co robić? Co robić?..wysuszyć..ale nie mam suszarki, bo Kaśka zabrała:/.Pies nie czas poczeka:D.Ok to na tyle.Pozdrawiam Wszystkich.:)
Pina 2006-08-29 10:40:01
skomentuj (2)

:) - Onet.pl Blog

Prawą stronę twarzy w brokacie... byłam taka zła bo co wyszło że ten brokat na mnie wysypali członkowie mojej drużyny i do tego osoby które bardzo lubię!No ale nie można wiecznie się gniewać! Poszliśmy wszyscy spać no a po 8 wstaliśmy by się spakować do końca posprzątać całą salę gimnastyczną no i wynieść się z niej... Sprzątanie nie było zbyt fajne i każdy może to przyznać! ale po sprzątaniu się ubralismy no i do domciu...:):) i cool ja do domciu przyszłam posprzątałam, odrobiłam lekcje, wszamałam serek i usiadłam do kompa a później poszłam do Dawida no a dalsze pikantne hihi szczegóły zostawię dla siebie...hihi

Pozdrowienia dla:

~~Paulinki,

~~Karola,

~~Olki,

~~Ewki,

~~Farałka,

~~Kluchy,

~~Banacha,

~~Marcina,

Witaj Wędrowcze w krainie Białej Wilczycy

  
Bitwa o Hellumgard / Battle for Hellumgard


Tak się dużi chłopcy bawią: 

24 stycznia 2009 roku Winland rozpoczął taką oto akcję

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=51357390

biala-wilczyca 2009-02-01 15:51:26
skomentuj (0)
Szpital, czyli miesiąc w plecy

Indolencja lekarzy ze szpitala na Banacha w W-wie , a może bardziej ich głupota drażni mnie coraz bardziej, szczególnie jak jeden lekarzy mówi o drugim okoledze z innego piętra iz popełnił karygodną głuptę (a ja już podejrzewałam iz coś głupiego wykonano).
Zaraz wyjaśnie o co mi chodzi.

Mój ojciec jak to czesto bywa trafił do szpitala na Banacha, przebadali serce, wstawili stenty i z obawy na kiepski jego stan nie wykonali gartroskopii ale badanie z użyciem kontarstu.
Finał zabawy byl taki iż stanely nerki, ale wypisujący lekarz to zlekcceważył i ojca na lekach uspokajajacych wysłał do dodomu ( "wersja" pacjenta - worek.

wadia blog

Akcji "Timberleik" juz mi sie znudziło szpiegowanie go i uganianie sie za nim:p
Zdecydowanie wolę Adama:) a co do kameleona jej to nigdy nie przejdzie:/
Konczę i ide sobie na rowerek :) jak wrócę to opisze co widzialam i gdzie pojechalam;) AXE!!!


skomentuj (1)
2004-03-26 11:40:04 >> Błogość niesamowity stan (hehehe)

Siedze sobie w domku i leniuchuje:). Moja kumpela Ilonka oglada baje na moim TV:) wiec mam czas na pisanie. A duuuzo sie działo!!! Zaczynamyyyy!!!
Dnia 23.03.04 odbyła sie "Wielka Uczieczka" ze szkoły. Organizatorem był nikt inny jak tylko Dariusz Rojewski( najwieksza osobowośc Banacha:). Zgrupą 60 osób udaliśmy sie na Stalag VIIIc aby uczcic uciczkę jeńców wojennych. Dobra koniec tej Histori:) Wyprawa sie udała.
Wracając do spędzenia 2-tygodni z Adamem. Jak narazie wszystko idze po mojej mysli:) z czego sie bardzo ciesze. Dlugo czekalam na odpowiedz az w koncu pewnego dnia dostalam e-malia (wsomie bylo ich 2) juz sie nie moge doczekac wakacji:D ah jak bedzie bosko::D
dupa dupa dupa dupa skonczyla mi sie wena:/ jeszcze raz dupa! koniec


skomentuj (0)Asz- co się dzieje w moim świecie


Link Dodaj komentarz »
Carna owiecka

Będąc w Zakopanem widzieliśmy Janosika , u którego boku biegła przepiękna, młodziutka czarna owieczka.Owieczka kosztowała 750 zł, a zdjęcie z nią i Janosikiem - 10 zł.Zdjęcia nie zrobiliśmy, ale owieczka wciąż "chodziła" mi po głowie.Przytaczam rozmowę z mężem.

Moja rozmowa z mężem:

Ja- Misiu, chciałbym taką carną owieckę.

Mąż- A po co ci? Co byś z nią robiła?

J- Pasałabym sobie.

M- A gdzie byś pasała?

J- Na hali.

M- A na której hali- Banacha czy Kopinskiej