O czym chcesz poczytać na blogach?

Bambus

I can't change my past...

Złudzenia ani żadna ściema.
Tak zawsze się dzieje bo działasz jak narkotyk.
Jak najwspanialszy w świecie środek złoty.
Jedyne lekarstwo na wszystkie cierpienia.
Kiedy jesteś przy mnie świat na lepsze się
zmienia.
Tylko do Ciebie nalezy moje serce.
Chciałbym być Twym Dżinem, lecz nie zmieszczę
się w butelce.
Miłość uskrzydla, uczy latać!
Za Tobą pójdę w ogień lub na koniec świata...]
;*

skomentuj (3)

}i{ Miracle }i{ 2005-01-18 20:00:28


mÓj kOcHaNy bAmBuSiK mA dZiSiAj uRki !!!

jEa;) nOm tO wŁaŚnIe tErAz sTaJe sIę sTaRsZa o rOk oDe mNie;]

nIe wAżNe, żE JeStEś sTaRsZa, wAżNe, żE cZuJeSz sIę mŁoDsZa !!!

1o0 lAtKoOf, aLbO I wIęCej, cO jA GaDaM... wIęCej!!!

dObRzE wIeSz, żE jEsTeŚ mOjĄ sIoStRą i jAk cZaSeM mI OdBiJa I cIeMnOśĆ pOjAwIa sIę W mOiM mÓzGu, Ty zAśWiEcAsH jAkO nAjJaŚnIeJsZa GwIaZdKa;) bEz cIeBiE NiE mA mNiE... [tRy So HiGh]
rAzEm tYlE JuŻ dOkOnAłYśMy, tErAz tWoJa kOlEj, aLbO I zNoWu lOs dA nAm SzAnSĘ rAzEm CoOoSiK DoKoNaĆ?! bUaHaHaHa;]

"pRzYjaCiEl jEsT OtWaRtĄ KsIęGą nAsZyCh.

Sursum corda!

Ich zwłoki. Nie przyszło mi do głowy, co robię... Przecież ono chodziło niegdyś po ziemi, oddychało, żyło swoim zwierzęcim życiem... To też życie... które trzeba szanować, bo zrodzone jest z tego samego pyłu ziemi, bo człowiek.
Otworzyłam oczy. Piąte przykazanie: "Nie zabijaj" odnosiło się także i do mnie. Zabiłam setki... a może i dziesiątki zwierząt... bo choć nie zginęły z mojej ręki, to umarły po to, by... No właśnie, po co? Po co to wszystko?! Żeby poklepać się po brzuchu i oblizać z apetytem?! Jak mogłam?
Jak można........?!

2003-03-13 22:16:27 skomentuj (7)
Bambus
Czasem drobne kroczki prowadzą do wielkiego Celu. Pojedyncze nie mają żadnego sensu, niczemu nie służą, lecz ułożone w Drogę, stają się potrzebne. Skrzyżowanie dróg... Stanęłam przed nim, chcąc wybrać niewłaściwą drogę, postawić kroczek w niewłaściwym kierunku. Nie pozwoliłeś mi... Postawiłeś Człowieka. Zagrodził drogę, dotknął dłoni i pociągnął za sobą. Nie przyszło mi do głowy, że idziemy w odpowiednim kierunku. Dopiero Ty mi to powiedziałeś, pochylając się nade mną i wyciskając łzy... To radość skapywała z serca,.

nie taki drucik straszny, czyli dotykanie kolorów


bambus

31sty08

wymagana liczba oczek: wielokrotność 2 o.

Rząd 1: *n, 2p, przerzuć n nad 2p*.
Rząd 2: l.

Powtarzaj rzędy 1-2, by uzyskać ścieg Bambus.

zapiski z boju mojego remontu :)

Swojej egzotyczności. Sczególnie z Polsce, w której nadal nie cieszy się ogromną popularnością tak jak klasyczny dąb lub sosna. Źródłem tego rozwiązania jest kraj środka.Bambus stanowi najdroższy trend na rynku podłogowym, z racji niezwykłej wytrzymałości przy jednoczesnych wysokich walorach estetycznych. Fakt, iż jest to jedno z twardszych gatunków drewna przekłada się na długą żywotność bambusowej podłogi.

Na rynku możemy kupić trzy rodzaje bambusa: horyzontalny sklejany wertykalnie, skręcany. Trwałość podłogi bambusowej wynika z rodzaju produkcji. Do najpowszechniejszych kolorów podłogi należy bambus jasno żółty, skarmelizowany (dzięki termicznej obróbce) oraz opcja alternatywna- połączenie tych dwóch odcieni. Bambus to wysoce ekologiczny sposób na urządzenie podłogi w mieszkaniu. Mianowice ścinanie zdrewniałych łodyg z zakorzenionych elementów rośliny wyrastają nowe pędy, bez ponownego zasadzenia bambusa. Pielęgnacja deski bambusowej jest prosta. Podobnie jak w przypadku rodzimego drewna powinno się używać zabezpieczenia olejem lub woskiem. Bambus skręcany to jeden z trwalszych sposobów na wykonanie podłogi.Oprócz zagospodarowania w mieszkaniu, bambusmoże być wykorzystywany w obiektach użyteczności.

zjedzmnie.blog.pl

RSS
 

Archiwum - Sierpień, 2011

Bambus

24 sie

Wbrew temu co możesz myśleć, bambus to nie jest żaden drink z malibu. Jest to czerwone wino z colą, czyli inna wersja wina z oranżadą. W przypadku Szprycera było to białe wino ze sprite’m. Można byłoby to porównać do mojito i cuba libre – choć obydwa drinki są hiszpańskie, są podobne do szprycera i bambusa.

'Jestem jaka jestem. Ale na ogół gorsza'

Tak jak obiecałam tak zrobie. Dziś bedzie notka o poszukiwanej za objadanie sie dzemem w niedozwolonych godzinach poza stołówką -  Elzbiecie P. Ela to dlugowłosa blondynka ( oczywiscie nie tleniana) o bardzo seksownej figurze modelki. W Radziszowie nazywałyśmy ją Umbrella albo jak kto woli Ambrella. Powodem nadania takiego przezwiska było : 
1. jak na pewno wiecie hitem tego lata była piosenka Richany ' Umbrella '. A ta piosenka leci tak : umbrella, ela, ela, e e e. Usłyszwszy te piosenke Bambus ( Anna P.) albo jak kto woli Bambo, zaczeła ja spiewac baaaaaardzo skrzeczacym i smiesznym glosem. Od tamtej pory chodziłyśmy po calym sanatorium a zwłaszcza po oddziale 3 - facetow ma sie rozumiec i spiewałysmy ja razem. Tak samo zreszta jak piosenke ktora zanjdowala sie na mp4 Sylwii. A leciała ona tak : 'jedziemy po ziolo jeeeeedziemy po ziooolo, jedziemy po ziolo, upalimy sie !!! '  Z ta piosenka to dobiero byly jazdy ale to juz inna historia. 
I tak powstał cz okapik.
Cóż jeszcze moge dodac....Elka to zajebista dziewczyna. Najlepsze co ma to glos. Tak smiesznie mowi. Jak chce kogos wkurzyc to.