Balotelli

wszystko o manchesterze united - Onet.pl Blog

W 4.minucie meczu wyszli gospodarze. Gol padł po stałym fragmencie gry -rzucie rożnym, a strzelcem bramki okazał się niezawodny obrońca, Nemanja Vidić.Inter co raz próbował jakoś zagrozić bramce strzeżonej przezholenderskiego golkipera, jednak na marne. 'Czerwone Diabły' grałydzisiaj jak z nut, był to jeden z lepszych meczów w tym sezonie. Postrzeleniu bramki na 1:0, United uspokoiło trochę grę i zaczęloszanować piłkę.

W 49. minucie wynik na 2:0 dla Manchesteru United ustalił Cristiano Ronaldo.Portugalczyk po pięknym dośrodkowaniu od Wayne'a Rooney'a, strzałem zgłówki pokonał bramkarza Interu Mediolan, Julio Cesara. Mistrz Włoch postraceniu drugiej bramki zaczął grać jeszcze ofensywniej, jednak to nieposkutowało jak należy. Defensywa United była dziś niezawodna. Wdrugiej części spotkania, Manchester miał jeszcze kilka sytuacji nazdobycie bramek.

Manchester United - Inter Mediolan 2:0 (1:0)
Bramki: Vidić 4', Ronaldo 49'

Żółte kartki:
Rooney 71' - Samuel 53', Muntari 77'

Man Utd: Van der Sar - O'Shea, Ferdinand, Vidić, Evra - Ronaldo, Carrick, Scholes (Anderson 70'), Giggs - Rooney (Park 84'), Berbatow

Inter: JúlioCésar - Maicon, Córdoba, Samuel, Santon - Zanetti, Cambiasso, Vieira(Muntari 46') - Stanković (Adriano 58'), Balotelli (Figo 70') -Ibrahimović

Dawid (07:49)

FC B A R C E L O N A

Były gwiazdor Interu, Zlatan Ibrahimović. Obydwaj w przerwie letniej byli bohaterami sensacyjnej wymiany pomiędzy klubami. Żaden z tych napastników nie pokazał nic wielkiego.

Nie tylko pojedynek snajperów elektryzował kibiców. Mecz był również firmowany jako indywidualna rywalizacja trenerów, Jose Mourinho oraz Pepa Guardioli.

Inter Mediolan 0:0 FC Barcelona

Inter Mediolan: Julio Cesar; Maicon, Walter Samuel, Lucio, Cristian Chivu; Javier Zanetti, Thiago Motta, Sulley Muntari (62-Dejan Stanković); Wesley Sneijder (80-Davide Santon); Samuel Eto'o, Diego Milito (85-Mario Balotelli).

FC Barcelona: Victor Valdes; Daniel Alves, Carles Puyol, Gerard Pique, Eric Abidal; Xavi, Yaya Toure, Seydou Keita; Lionel Messi, Zlatan Ibrahimović, Thierry Henry (77-Andres Iniesta).