O czym chcesz poczytać na blogach?

Ballet shoes

Blog cichociemny234

Jest – jak na swój wiek – bardzo profesjonalną aktorką. Przygodę z aktorstwem traktuje poważnie, jednak mimo wszystko nie chce porzucać nauki. W 2007 roku zagrała jedną z głównych ról w filmie telewizyjnym Ballet Shoes. We wrześniu tego roku aktorka kupiła willę w Meribel we Francji

W wieku trzynastu lat znalazła się na dziesiątym miejscu rankingu najseksowniejszych nastolatek. W 2004 roku zasiadła w jury przyznającym First Light Film.

._.:: Padme Amidala ::._.

Po pierwsze starzy planują kupić nowego laptopa (Toshibę) a mi chcą dać tego starego żępa (nie wiem czy to się tak pisze) :P no ale lepsze to niż nic XD dobra to w takim razie ja spadam myśleć nad layem a wy trzymajcie się ciepło:* aha i jeszcze coś: na ostatnie zimowe wieczory polecam film "Ballet shoes" z Emmą Watson:P To na tyle. Pozdro dla wszystkich V.I.P.ów.

0 komentarze [0]
.::So What??::. - Onet.pl Blog

A do tego jest – jak na swój wiek – bardzo profesjonalną aktorką. Przygodę z aktorstwem traktuje poważnie, jednak mimo wszystko nie chce porzucać nauki. W 2007 roku zagrała jedną z głównych ról w filmie telewizyjnym Ballet Shoes.

  

W wieku trzynastu lat znalazła się na dziesiątym miejscu rankingu najseksowniejszych nastolatek. W 2004 roku zasiadła w jury przyznającym First Light Film.

Blog majapuk13

Tego jest – jak na swój wiek – bardzo profesjonalną aktorką. Przygodę z aktorstwem traktuje poważnie, jednak mimo wszystko nie chce porzucać nauki. W 2007 roku Emma Watson rozpoczęła zdjęcia do telewizyjnego filmu "Ballet Shoes" ("Baletki"), który wyemituje stacja BBC. Premiera filmu na odbyć się najprawdopodobniej w grudniu. Jest to dzieło na podstawie książki "Zaczarowane baletki" (polski tytuł)[potrzebne źródło].