O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Baldur's gate

No Boundaries

Związanych. Zbyt wiele by opisać w jednej rubryce, od tego jest właśnie ten blog. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest JeffAirSon

Fort Minor, kabaretowo, humor, gry komputerowe i inne...

Notki
Moja ulubiona gra RPG, czyli jak poskromić Thaxll'ssillyi'ę w Baldur's Gate II 31 lipiec 2006 Dawno mnie na blogu nie było, toteż dziś zamieszczę tu ogromnego posta. Dotyczyć będzie Baldurs' Gate II (Wrota Baldura) a dokładniej jak poskromić.

...:::Piegusek:::...

Hejka (LaFee)

poniedziałek, 27.sierpnia.2007, 21:10
Było dzisiaj super!!!!Kupiłam sobie płyte Dody "Diamond Bitch" :D, byłam w magdonaldziei kupiłam fajne książki do szkoły.No co ja lubię szkołe.Mam fajną gre :Baldur's Gate ||.Już za tydzin buda(tak nazywam szkołe).Długo niedawałam gierek, szkoda, ale niedługo dam, i to kilka :).Mam pewien problem.Chciałabym żebyście pomogli i mo rozwiązac.No więc tak.Mam taką niby przyjaciółke matylda(pisałam już i niej.Ona.

Świat jest taki, jakim go stworzysz... Życie jest zbyt krótkie by je ignorować ;]

To takie forum na którym rozgrywamy gry RPG (nie wiem czy są one popularne... coś podobnego do "Ice Wind Dale" na peceta albo "Baldur's Gate"... takie gry fabularne) czasem jest naprawdę niezła zabawa ;DDDDPapatki!!!!!!

P.S. Ładny obrazek no nie?

2003-09-13 17:02:32 skomentuj (1)

Blog Szałasa
2003-07-21 21:45:10 >> Nic ciekawego

Dzisiaj nie zdarzyło się nic szczególnego, byłem w Pszczynie kupić taki specjalny papier co będę mógł sobie zrobić własną naprasowankę na koszulkę. A oprócz tego przeszedłem dodatek do Baldur`s Gate II Tron Bhaala. Hurra!!!
skomentuj (0)
2003-07-22 17:01:08 >> Dzień

Dzisiaj byłem w Gostyni wraz z grupą młodocianych huliganów, i dostałem taka słodką różową maskotkę, z kwiatuszkiem(ale fajna). I jescze.

Baldur's gate 2

Literatura fantasy

Ja poszukuje lekkostrawnej, krótkiej i bardzo przyjemnej lektury. Idealnie sprawdzają się jako przerywniki bardziej wymagających pozycji.

10:52, mrbat , Zagranica
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 04 sierpnia 2009
Niegrzeszny mag (Eugeniusz.
Po niego sięgali zaraz po wyjściu z sal kinowych. Myślę, że wszystko zaczęło się od gier fabularnych. Głównie tych komputerowych, lecz i liznąłem trochę narracyjnych. Ciekawe fabuły Baldur's Gate'a i Planetscape'a, wspaniały klimat pierwszego Gothica, walka ze złem w Diablo - to wszystko rozbudziło me zamiłowanie do ogólnie pojętych schematów magii i miecza. Aż dnia pewnego.

script for jester's tear

:: 22:08 Komentuj (13)
Stara lampa, która jest dla mnie słoneczną gwiazdą w pokoju. Różowa orchidea na parapecie, zdradzająca moją kobiecość, która zawsze była i będzie. Syberia, Baldur’s Gate, klasyki wśród gier, które dają mi łączność z czymś nieistniejącym. Stary sennik, który przestał być sennikiem już w dniu kupna, będący teraz brudnopisem/wierszopisem..