O czym chcesz poczytać na blogach?

Bajki dla dzieci

Zdrowe odżywianie, dbanie o sylwetkę i wygląd - Ola - bloog.pl

Różnicę między tym co dobre, a tym co złe. Jednym słowem - filmy dla dzieci w pewnym sensie pomagają rodzicom w wychowaniu maluchów. Aby jednak faktycznie tak się stało, powinniśmy poddawać bajki ostrej selekcji. Nawet w telewizji dla najmłodszych zdarzają się czasem takie bajki, które z wymiarem edukacyjnym nie mają wiele wspólnego. Opakowane piękną stroną artystyczną, mnogością.

Jak wiadomo, dzieci uwielbiają bajki. Te jednak znacząco różnią się od bajek sprzed kilku czyt kilkunastu lat. Współczesne filmy dla dzieci bywają bardzo ciekawe i edukacyjne, ale zdarzają się także i pozycje, które nawet rodziców wprowadzają w osłupienie.
Filmy dla dzieci mają ogromny udział w kształtowaniu osobowości.

Tom i Jerry - bajki,gry, filmy

Takze Jerry . Jerry postanawia trochę poprzeszkadzać Tomowi . W sumie wszystkie części Tom i Jerry ,sa warte waszego obejrzenia i ta częśc również jest świetna . Tom i Jerry to najfajniejsze bajki dla dzieci .

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)

Szczęśliwa kobieta - Z ŻYCIA WZIĘTE - bloog.pl

Mi się podobało. Bardzo, bardzo... a nawet bardzuchno, jak to babcia mówi. Powiedziałem jej też, że mam takie jedno wielkie marzenie, że chciałbym, jak dorosnę, zostać takim panem co bajki dla dzieci pisze. Babcia tak bardzo się ucieszyła z mojego marzenia, że mnie wycałowała z każdej strony, po czym wzięła mnie za rączkę i poszliśmy razem na strych. Na strychu rozpakowała jeden.

Mi wierszyk o bajkowej mocy drzew:

 

...Drzewa dzieciom piękne bajki opowiadają,

Pochowane je między gałązkami mają...

Dar Ja

Dostosowane do U.S., który za 5 lat może przyjść i powiedzień - w ciągu 5 lat zmieniła się interpretacja i orzecznictwo w tym zagadnieniu - to jest źle. Kara - itd. Brrr......

Ale te bajki wydają mi się bardzo potrzebne. Dzieciom nikt nie mówi, że myśl jest stwórcza, że Bóg jest ich najlepszym przyjacielem i słucha każdej ich myśli. Nie ocenia, tylko pozostawia wolność.

cimi5
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 października 2007
Ksišżka
Podjęłam decyzję, że napiszę książkę, o czymś co wydawało mi się, że każdy potrafi a jednak nie każdemu akurat to przychodzi z łatwością. O świecie dzieci.
23:17
Razem koncentracja na tym przychodzi łatwiej, a efeket jest uzależniony od tego, czy powalam wpychać się myślom ze zwątpieniem, albo innym tematem w tym czasie. To jest superowe i nowe odkrycie dla mnie. Wiem, że moje pomysły się będą zmieniać, a ja doskonalić. Któregoś dnia przeniosę tą wiedzę, bo już nie wiarę na inne sfery swojego życia. Kroczek po kroczku z przyjemnością i.

Jak grzyby po deszczu... - Onet.pl Blog

Czasów kiedy miałam może osiem lat i z nudów to obejrzałam.

Nie wiem czy ten ktoś, kto jest odpowiedzialny za emitowanie bajek w telewizji w ogóle myśli. Przecież to są bajki dla dzieci! Małych, delikatnych i jeszcze nie odpornych na głupote rozumków.

    

Nad normalnymi bajkami to wydziwiają, Tinky-Winky jest pedałem i.

Oczami-matki - bloog.pl

To bardzo fajny prezent dla starszego dziecka które właśnie uczy się czytać, dzięki takim bajkom czy opowiadaniom dziecko będzie mogło w przyjemny sposób powtórzyć sobie czytanie. Opowiadania oraz bajki bardzo dobrze rozwijają wyobraźnie dziecka dlatego naprawdę warto je czytać swoim dzieciom. Dlatego jeśli masz dzieci które bardzo lubią jak czyta się im bajki i opowiadania to zaopatrz się w książeczki z opowiadaniami czy bajkami a na pewno Twoje dziecko będzie z tego.