O czym chcesz poczytać na blogach?

Bahama mama

Anitka i Jagusia

.a kiedy ja bede sie wozic??
chyba bede musiala zatrudnic sobie profesjonalnego kierowce bo ciekawe kiedy bede jezdzic???(miedzy nami alkoholix)moja furke mozna znalezc tuz z boczq ekranu...=)))) pozdro beton

***:dzagenstwo:***

ps-"urwis mi wychodzi..."
ps2:"jaga!!!otworz!!!"
ps3:BAHAMA..BAHAMA MAMA...
skomentuj (0)


2005-06-10 19:27:43
mam dość...
wydarzyło się coś dziwnego.. dziś siedziałyśmy z Jagą na wszystkich lekcjach!!!!! biorąc pod uwage to,że w ciągu tego roku szkolnego takie wydarzenie miało miejsce ze 3 razy,można uznać,że jakieś Święto Szkoły czy coś takiego się wydarzyło.. NIGDY WIĘCEJI w sumie lajtowo...tatus sie zlitowal i zaplacil <>

ps-kolega Cz* nie zczail jak napisalam ze jestem w KOSMOSIE i napisal mi "pozdro z marsa" oink...:)

bachama...bachama mama...

***:dzagenstwo:***
skomentuj (4)
2005-06-12 13:07:14
TEXT NAJLEPSZEJ NUTY NA ŚWIECIE :) /bahama?/
Bahama, bahama mama
Got the biggest house in town bahama mama
Bahama, bahama mama
But her trouble’s getting down bahama mama

She has six daughters
And not one of them is married yet
And she’s looking high and low
And none of them plays ever hard to get
So if you’re lonesome go there go

Bahama, bahama mama
You.

picknroll blog

Się również nad ilością ponczu, ponieważ w tej, która jest teraz, znika w przeciągu godziny. Najważniejsze, że smakuje. Kolejne – według ustaleń – za dwa tygodnie. Chyba, że znów nieoczekiwane okoliczności przekonają nas do odpalenia sprzętu już za tydzień. Przekonamy się. Zapraszam do galerii, bo naprawdę warto.

Bahama mama i wszystko jasne
skomentuj (1)


II Pick'n'roll Dart Cup 2009-03-16 16:23:33

...:::Ja cHcĘ ŻyCiA Z KoLoRaMi,jA ChCę tAńCzYć z mOtYlAmI,ChCę zApOmNiEć sZaRy pOkÓj:::... - Onet.pl Blog

Hej Hej Ty Ty

Chcę być Twoją dziewczyną ]

 Później wróciłam na chate, ale nia na długo, bo za chwile poszłąm do Królisia, gdzie wypiliśmy troche piwa (niektórym zaczęło być gorzej, prawda K??) i poszliśmy do Enigmy (gdzie moja mama z moją panią od woku prowadziły ciekawe konwersacje, których niestety z dwóch stolików dalej nie udało mi się dosłyszeć:P). Zjedliśmy sałatke (podtrzymuję moje zdanie, ze wieśniak jesteś :P[z tym rozliczaniem!!!]). Później wracaliśmy "za rękę" (powiedzmy) bo mi było zimno, a z naprzeciwka szła moja ulubiona połowa państwa J.... zobaczymy czy jutro w sql M. coś.

Osobie… ;)

P.S.S. M, zaczęłaś już zbierać kasę na nasz domek we wrocławskim rynku? Czy jednak wybieramy tę opcję, o której rozmawiałyśmy na tym ‘krótkim’ spacerq? …no bo skąd wiesz, co będzie za dwa lata ;) a nóż widelec… ;P Ciekawe ile musi kosztować takie wykupienie sobie Kuby… kurde no, a może jednak zdecydujemy się na Bahama albo Australię?? :P

P.S.S.S. W, jesteś okropny! Dla Ciebie liczy się tylko M!!! A co ze mną i U?? Nie uważasz, że my też chciałybyśmy z Tobą trochę pogadać NA ŻYWO, wypić gorąca czekoladę z rabarbaru (oczywiście Ty stawiasz ;))

P.S.S.S.S. J, dziękuję za zaproszenie na koncert :) oczywiście, że przyjdę :)

łączmy się wielbicielki fajnych blogów - bloog.pl


Dziś jest wielka sobota.O 9.00 byłam święcić pokarmy ( w tym jajca) hehe. Ksiądz się trochę spóźnił ale było ok. Ja byłam z moim koszykiem a moja siostra a babci . Szła z nami takżę moja kuzynka 7lenia kladia i jej mama. Dziś pogoda  ale może być. Po przyjściu było okropnie. Musiałam posprzątać dom, bo oczywiście moja siostra powiedziała że musimy bardzo dokładnie a przecież w czwartek sprzątalam. Moja mama i monika robiły sałatkę i jakiś pasztek porowo-jajkowo-serowy. ( Znalazły na necie). Więc teraz dopiero skończyłam sprzątać . I mam wolne. Ale o 17.00 idę do .

Się
za dobrego
Ojca Świata
takim pozostanie
w sercu mym ..

/Danuta Niewiadomska/

 

 

Papież Jan Paweł II był największym podróżnikiem wśród dotychczasowych papieży.

 

W pierwszą podróż papież pojechał do Republiki Dominikańskiej, Meksyku i na Wyspy Bahama w styczniu 1979 r. Ogółem papież odwiedził jedno- lub wielokrotnie - 132 kraje oraz.

amor

A jedynymi moimi zajęciami są: jedzenie, komputer, wyprowadzenie psa, sklep i... to wszystko! Łeee... nie mam neta!! =,( Help help help! Oki to ja kończę bo ludzie wpadają.. He he he =P
23.03.2004
Dzisiaj był nawet fajny dzionek. Pojechałam z mamą do miasta. Najpierw byłam w sklepie z firankami potem w domu towarowym, centralu, znowu w sklepiku, hurtowni badziewi. Potem mama pojechała do domu a ja musiałam iść po Natalę... po drodze wstąpiłam do Kąska. Musiałam na nią czekać 1h... na szczęście spotkałam Madzię, która zaprosiła mnie do siebie. Było fajnie. Rambuś (świnka morska) taki wyszkolony =D. Odebrałam Natalę i poszłam na przystanek. Spotkałam tam Martę, która jechała do kościoła. Pogadałam z nią. Koło kościoła spotkałam.20:54:49 przez KaśkuL skomentuj (1)


Jak cholera- poplątane życie

Weźcie zatrzymajcie te życie. :) Wszystko się dzieje. Różne sytuacje, problemy szkolne, sprawy inne, i w oóle wszystko. Aaaa!! Tego jest za dużo!! =) Powaga... nie dość że w autobusie może Ciebie zacząc zaczepiać Bahama z kolegą i innymi to na dodatego oceny w szkole trzeba się starać poprwaiac no i pozatym na ośce cały czas gadają (slychać, a myślą ze nie słychać... :P)... o dżizis.... ratunku!! Aaaaaa!! =D Help help... no i blog został. Trzeba do porządku doprowadzić... :P łech! :P Nie chce mi się. Ok ja kończę bo muszę poplotkowac jeszcze z Zizą :P. Papcik!

maly-disorder blog

W tym inny ukryty i z całą pewnością mroczny cel.
Jestem kiepska w zgadywankach. Pewnie dlatego, że sama nie potrafię ich wymyślać.

I jeszcze jedna, dość zabawna w gruncie rzeczy cecha. Mam wrażenie, że wiele z kobiet mniej wiecej w okresie dojrzewania traci słuch...
Przykładowa rozmowa z jedną z moich koleżanek:

ja: Wiesz, moja mama się zabiła, ojciec uciekł z 14latką na Wyspy Bahama, brat wylądował w monarze, moje koty mają śmiertelną chorobę która przenosi się na ludzi, najprawdopobniej za dwa dni zaczną gnić, lekarz powiedział, że mnie czeka to samo za jakiś tydzień.
koleżanka: Ah, to straszne! Słuchaj, a powiedz mi co myślisz o tym smsie od pana X, no zobacz co mi napisał...

Po kilku takich rozmowach, zaniechałam prób.