O czym chcesz poczytać na blogach?

Bags

× ¤ • ¤ ×

To wlasnie czerewien !!! uwielbia wszystko w plamki ubiera sie na czerwono bo ma taki kolor wlosow !!! jej waga to 40 kg wzrost 164 m.-
9.MISS RUMUNII-chociaz anita nie jest najpiekniejsza ale ma nadzieje ze wygra nie chce sie chwalic wiec tylko nam podala swoja wage 40 kg i wzrost 168 m.
10.MISS HOLANDII-uwielbia malowac jej wlosy na kolory teczy ma na imie Kasandra jej waga to 46 kg wzrost 168 m.

to wszystko dziekujemy za glosy a teraz glosujemy kazdy ma po 4 glosów chociaz nie ktore nie sa najpiekniejsze ale maja nadzieje ze wygraja !!!!! zycze milego dnia pan bags !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisała
2004-01-07 18:48:01

skomentujesz narazie jest (4)


no wiecie co
tylko jeden glos jest w kometarzu na mis jestem wsciekla !!!!!!!!!!!!!!! teraz cos innego bylam wczoraj na urodzinach u moje przyjaciolki juszy bylos sssssssuuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeeerrrr klik na jej linkdobra spadam nie bede pisala bo zaraz przyjdzie martyna i idziemy na sanki jupi !!!!!!!!!!!!! dobra papappa
napisała
2004-01-12 13:35:54

skomentujesz narazie jest (1)

garniec_złota: CUSTOMISE YOUR LIFE!

Przeskocz nawigację

- dokumentacja na szybko robiona,

bo z gruszbsza bawiłyśmy się tak:

 

 

W krainie deszczowców..

Za przejście przez most. Dublińczycy żartują że w takim razie musiał być przodkiem Michaela O’Leary (dyrektor główny Ryanaira). Dziś przejście przez most może kosztowac nieco więcej – natkniemy się na kilku żebrzących bezdomnych, osoby grające na harmonijce lub też sprzedające Big Issue. (nocne zdjęcia mostu pochodzą ze strony Photobucket)

Po północnej stronie mostu, mniej więcej naprzeciw pubu Prawda znajduje się pomnik dwóch kobiet siedzących z zakupami na ławce. Pomnik jest znany jako „hags with the bags” – babska z torbami. The Culchie’s Guide to Dublin dodaje żartobliwie, że gdyby ten sam pomnik znajdował się po południowej stronie rzeki Liffey, byłby znany jako „southside slags with Prada bags” – frywolne panny z południowej części Dublina z torebkami od Prady.

Poniżej trzy babska (dwie pomnik, jedna żywa) PS. A zdjęcie to zostało zrobione dawno temu w moim pierwszym (nieturystycznym) dniu w Dublinie.


View Larger Map

na marginesie

I oddają swój głos na tego, kto walczył z większą werwą, z większą wolą zwycięstwa. Chcą poddać się silniejszemu, sami przez to poczuć się silniejszymi.

Źródło: Ryszard Kapuściński "Lapidarium II"

08:25, namarginesie , Czytelnia
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 czerwca 2009
Lifehacker Laptop Bags – czyli co masz w torbie redaktorze

Zawsze interesowało mnie z jakich narzędzi korzystają ludzie realizujący swoje pasje. Dlatego z dużą radością rzuciłem się do przeglądania zawartości toreb i plecaków redaktorów serwisu Lifehacker:

Gina Trapani - założycielka serwisu i do niedawna główna redaktor,  
Adam Pash - redaktor, 
Kevin Purdy - starszy redaktor, 
Jason Fitzpatrick - redaktor weekendowy,
How-To-Geek - redaktor współpracujący.

I co tam w środku się.

tims blog.pl

Dzisiaj coś zrobili ci z Dipolu z tym netem. Tak w ogóle, to w szkole jest tak sobie, a w domu po raz pierszy lepiej ;] Mama się nie czepia jak zwykle ( no moze dzisiaj troche, bo muszę posprzątać pokój ). Jest spoko! Wczoraj z Kaśkulkem byłam w Centralu i tyle osób spotkałam, ze ho-ho! ;]]] A tak na koniec to wreszcie tydzień wolnego!!! I święta!!! Jupi- jupi! A więc:
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych! Dużo zgniłych jajeczek, biednego Zajca, a może nawet wielu Zajców :)= oraz przemoczenia do suchej nitki w Śmigusa Dyngusa :D
Życzy Bags-
-króliczek wielkanocny

tims 2003-04-17 10:00:17
skomentuj (1)


Pieczesz chleb?
Ostatnio bardzo spodobało mi się stwierdzenie, zdanie lub cos takiego: Pieczesz chleb? Stało się tak ponieważ mój brat cioteczny Radosław opowiedział mi co się u niego w klasie stało. Pewnego razu, kiedy zapytał się takiego debila Wojtusia: Która godzina? to ten odpowiedział włąśnie to stwierdzenie... pieczesz chleb? Z początku tak z tego gniłam, że nie wiem, ale później sobie pomyślałam: Boże! Co to za dałn! I gdzie tu logika?.