O czym chcesz poczytać na blogach?

Bagatela

Mój świat - koński świat - Onet.pl Blog


17 lutego 2008
Ała moja dupa? Jednak nie//Malena;)
17.o2.2oo8r - Malena - ujeżdżalnia
Jadę do Niwki..patrzę a tam Folga wystawia głowę z nowej stajni..i myślę że może wyszła..ale jadę dalej..i Folga stoi na miejscu Kalinki, a Kalinka na miejscu Folgi:) Poszłam z Martą do barku patrzymy Sylwia jest zapisana..i takie oczy 
o.0 . Marta miała Wegę, Sylwia - Bagatela, Marysia - Oktawa, jakaś dziewczyna (imienia nie pamiętam) - Sagita no a ja Malena..po raz pierwszy..:) Wzięłam ją i poszłyśmy koło starej stajni do koniowiązu..Wyczyściłam osiodłałam i razem poszłyśmy na ujeżdżalnię. Wsiadłam.Na początek rozstępowanie, kłus w równych odstępach (nie w zastępie) na początku nie mogłam się w Małą wczuć ale potem było już ok..i pierwszy narożnik niewyjechany:D Mała mi na zakrętach zwalniała więc popędzenie. Stęp, sprawdzenie popręgów..kłus zmiana kierunku (dowolnie). Następnie cawaletti dokładnie 3 pierwszy przejazd niezły, za to późniejsze nie wychodziły..błąd poległa na tym że zawsze miałam za.

Wyznania Zakupoholiczki - bloog.pl

WARSZAWA:

ul.Koszykowa 1 (pon-pt 10:00-19:00, sb 10-16)

 

...zbliża się wiosna więc warto!:)---->zainwestować!

 

Pozdrowionka:****

 

AutorPodziel się:
Tagi: Bizuu , La Mania
Trackback: http://bloog.pl/id,330913724,trackback

komentarze (6) | dodaj komentarz

ZAPRASZAM!!! ZAPRASZAM!!!

czwartek, 08 marca 2012 17:36

Z ostatniej chwili...


         SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREMIĘRĘ spektaklu "Sprzedawcy gumek" już 10 marca o godzinie 19.15w TEATRZE BAGATELA w Krakowie! Scena ul. Starego 7 .... Gorąco polecam w teatrze są świetne sztuki i.

buduje mosty... z pajęczyny..

Czyję unoszącą sie wokół woń pośpiechu.. rewia wyrazów twarzy.. poziom zadowolenia mocno uzależniony od koloru nieboskłonu.. /błękit inspiruje do bananów:D/.. poranne gadu-gadu poprzetykane niepokojem o wypełnienie napiętych dniowych grafików.. wymiana poglądów wszelakich.. w językach równie wszelakich.. a krajobraz za oknem.. coraz bardziej krakowski.. Mogilskie.. dostajemy "Metro" /drobną darmową prasę krakowską.. bardzo użyteczną na wszelakich wykładach:)/.. ważne jest aby zająć miejsce w ostatnim wagoniku (3).. aby móc zaobsetwować ciekawe zjawisko zakręcania tramwaju /dostępne w pełnej krasie jesdynie w wydaniu Rondo Mogilskie i Teatr Bagatela/.. ehh... Bagatela.. czasem mam wrażenie że tam wstaje słońce.. Karmelicka.. najpiękniejsze ulica w Krakowie.. taka.. różnorodnie boska..
a w godzinach popołudniowych.. tudzież wykładowych.. /proponuje ok.12/.. wdychając błękit dnia.. udajemy się na planty.. siadamy na drugiej ławeczce frontem ustawionej do przystanku Dworzec Główny.. ale siadamy bokiem.. twarzą w stronę barbakanu.. i patrzymy.. pozostaje tylko patrzyć.. tam sie czuje.. krakowskie mury.. krakowską bajkę.. jak sen..
jednak nic nie pobije wieczoru..
dwie wersje..
1) Plac Wszystkich Świętych.. mokra kostka brukowa lśni.. z głośnym stukotem przetacza sie.

Blog majka4ever


Bedac jeszce dzieckiem zagral kilka glownych rol w Scenie Polskiej czeskocieszynskiego tetru.
W latach 1983-1992 studiowal w Panstwowej Wyzszej Szkoly Teatralnej im. Solskiego w Krakowie. Studia ukonczyl spektaklami dyplomowymi w rezyseri Krystiana Lupy i Jerzego Sturha.
Juz podczas studiow gral w przedstawieniach muzycznych (Teatr STU- plac markurego, Scena Szkolna- Dolina Ronsewali)
W 1993 roku zdobyl druga nagrode oraz nagrode publicznosci na Przegladzie Piosenki Autorskiej 
we Wroclawiu. Rok pozniej zdobyl wraz z Katarzyna Jamroz I nagrade w Kabaretonie na festiwalu piosenki polskiej w Opolu.
Na stale jest zwiazany  z Krakowskim Teatrem Bagatela, w ktorym zagral wiele rol muzycznych.
Wspolpracuje takze z innymi teatrami (min Gliwicki Teatr Muzyczny oraz Teatr Ludowy w Krakowie)
Bral udzial w wielu programach muzycznych i rozrywkowych, rejestrowanych przez Telewizje Polska S.A (kabaret Olgi Lipskiej, spotkania z Ballada i tym podobne)
W 1997 roku nagral pierwsza solowa plyte pod pt. "Ze ty, ze ja je t'aime"
Otrzymal Stypennduim Tworcze miasta Krakowa w dziedzinie sztuki estardowej.
Wystepuje w calej Polsce z wlasnym programem lub jako solista w duzych koncetach estardowych.
W sierpniu 2005 roku wspolnie z piotrem Rubikiem i Olga Szomanska wygral konkurs na "przeboj lata z.

moj-kochanek blog

Psa. no pożegnanie od męża usłyszałam już tu nie wracaj, nie ma tu dla Ciebie miejsca, zatrzasnął za mną drzwi. Tylko łzy się pokulały po policzku, a pies przestraszony hukiem zbiegł na dół. Pomyślałm, czy mam chciaż zatankowany samochód...
A co do konta, to konto firmowe, nie jego nie moje nie nasze, ma do niego karte bo nie ma swojego, On nie ma nic swojego a dlaczego....
to bardzo długa historia, ale w skócie powiem Wam tak, jego ojciec prowadził dzia łalność gospodarczą - firma była na męża bo teść sam sie zagrzebał w długach i już na siebie nic mieć nie mógł po czym, doprowadził firme prowadzona na meża do bankructwa i zostawił go z bagatela 300.000,00 zł długów, dodam tylko że mąż z kasy owej nie korzystał, jak go poznałam miał 2 pary spodni, sweter 2 koszule , mieszkał w kawalerce z grzybem kanapą lodówka i komodą, wiecej mieć nie mógł bo by zabrał komornik. Teraz ma wszystko i nawet grzyba udalo sie pozbyć, dałam mu normalny dom, normalne warunki życia a co mam w zamian? założyłam na siebie firmę a on mnie okrada....
ale koniec , koniec
.
.
.
przyjechałam do rodziców, ich labradorka szlała z radości, weszłam do domu i jakoś dziwnie się poczułam, ta cisza w tym wielkmi pustym domu, pomyślałam, że musze z kims pogadac o tym co sie stalo i ....rozplakalm.