O czym chcesz poczytać na blogach?

Bafta awards

|| Your the best polish source about Amy Adams | - Onet.pl Blog


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
A(contents and illustration);
 

H2O Just Add Water ♥ Unofficial site about girls H2O! - Onet.pl Blog

Przypadły Mi do gustu. Ale może komuś się spodoba : )
xox. Newsy
   

 
{Podglad by Jessica} Więcej fotek Claire na Jamd.com
Claire wystapiła na BAFTA/LA Awards Season Tea Party. Można zauważyć ze nasza gwiazdeczka ma identycza sukienkę co na Teen Vogue Young Hollywood. Musze przyznac ze slicznie wyszła. : )

{Bierzesz? Pisz.

Harry Potter - bloog.pl

Piąta część przygód młodego czarodzieja zdobywa coraz więcej nagród. Podczas niedawno odbytej gali 34th Annual People's Choice Awards nagroda za Ulubiony Film Dramatyczny przypadła właśnie Harry'emu Potterowi i Zakonowi Feniksa, który pokonał takie filmy jak Niepokój czy Przeczucie z Sandrą Bullock. Za wygraną, prosto z planu kolejnej części Harry'ego Pottera,.
Helen McCrory wyjawiła, że nie może się doczekać rozpoczęcia swej pracy nad kolejnym filmem o Harrym Potterze - produkcji "Harry Potter i Książę Półkrwi". 39-letnia aktorka, która zasłynęła z roli Cherie Blair w wyróżnionym nagrodą BAFTA hicie pt. Królowa (The Queen), wcieli się w postać Narcyzy Malfoy, żony złego Luciusza Malfoya która pojawia się w szóstej książce o Potterze. Powiedziała dla The Independent: "Czekam na to z niecierpliwością. To niebywałe, że.

Blog KUBIK1993

Oraz zdradzanego męża w "Z zamkniętymi oczami".

Oba filmy były hitami w Wielkiej Brytanii, ale dopiero rola szeryfa z Nottingham w "Robin Hoodzie: Księciu Złodziei" przyniosła mu pierwszą prestiżową nagrodę BAFTA.

Kreacja Antona Mesmera, twórcy teorii magnetyzmu zwierzęcego przez jednych uznawanego za geniusza, przez innych za zwykłego oszusta, była pierwszą tytułową rolą Rickmana.

W 1996 postanowił też.Zapowiadana jest na 20 lipca 2007)

Mimo młodego wieku, zyskała uznanie wśród widzów i krytyków, na swoim koncie ma także kilka nagród, m.in. Phoenix Film Critics’ Society Acting Award i Young Artists Awards.

W przeciwieństwie do postaci, którą gra w serii filmów o Potterze, nie przepada za nauką, stawia natomiast na sport – w wolnych chwilach uwielbia aktywnie ćwiczyć, m.in. grając w hokeja i tenisa. Ma dwa.