O czym chcesz poczytać na blogach?

Bael

przeczytaj Obywatelski obowiązek

porównaniu z analogicznym okresem 2010 r., a mdm wzrosła o 4,1 proc.

Sprzedaż detaliczna realnie wzrosła w październiku o 6,8 proc. rdr.

Ekonomiści szacowali, że sprzedaż detaliczna w październiku rdr wzrosła średnio o 10,3 proc., a mdm wzrosła o 2,8 proc.
 
 • Praca

  GUS: stopa bezrobocia w październiku wyniosła 11,8 proc
 • Giełda

  Sprzedaż detaliczna w X wzrosła o 11,2 proc. rdr - GUS
 • Giełda

  Bezrobocie wg BAEL w III kw. wyniosło 9,3 proc. - GUS
 • Pytamy.pl

  Jak zwalczać bezrobocie?
 • Polonia

  Katastrofalne bezrobocie. Uczniowie nie mają przyszłości
 • Media

  Jak im zapłacą, to zatrudnią młodych i bez doświadczenia

TopNews - najpopularniejsze materiały WP.PL

TAGI: sprzedaż detaliczna, bezrobocie, GUS, dane z GUS, kryzys finansowypajmon blog

Wsparcia od otoczenia a wsparcie dla mnie napływa tylko z jednej strony . Dla mnie w tej chwili Bóg nie jest tym Bogiem którym może być dla was . Czuje się słaba - bardzo słaba . No i na co mi to pisać ....


pajmon 2003-06-04 15:19:20
skomentuj (2)
Strach , pustka , przestrzeń milczenia - O pajmon bądz..W imię michaela ,niechaj Jehovach rozkaże ci i oddali się stąd , CHAVAIOTH !!! W imie Gabriela ,niechaj Adonaj ci ozkaże i oddali stąd , BAEL !!! W imie raphaela ,zniknij przed Elohim , SACHABIEL !!! Przez Samael Zeboad i w imię Elohim - Gibol ,oddal się ADRAMELEK !!! Przez Zachariel i Sachiel - Melech ,usłuchaj Elrach ,SAMGABIEL !!! Wimię boskości i człowieczeństwa Schaddai w mej ręce prawej ,w imię anioła Anaela ,przez moc Adama i Ewy ,którzy są lothavah ,oddal się Lilith - zostaw mnie w spokoju ,NAHEMA !!! Przez świętych Elohim i imiona geniuszów Cashiel , Schatiel , Aphiel i Zarahiel ,na rozkaz Orifiela ,odwróć się odemnie ,MELOCH !!! Nie dam Ci siebie na pożarcie - jam Pajmon wnoszę o wysłuchanie....

Katecheci666 - czyli 0 tolerancji dla niewiernych!

Jelita możecie przepłukać, choć nie musicie :).  Płuca nasączyć krwią dziewicy i dodać zmielone psie nosy. Wszystko doprawić solą i pieprzem. Nadziać jelita farszem, wstawić do piekarnika z ustawioną temperaturą 666*C i piec 20 min.
Smacznego!

A oto szczęśliwy smakosz po wypróbowaniu naszego dania:

Skomentuj plugastwem: 12 Czasy Wielkiej Inkwizycji jeszcze się nie skończyły... Ona powraca! 2007-07-29 Witam wszystkie dzieci Szatana i Łososia!
Sejtan nas potrzebuje! Czy nie czujecie jego wezwania? Dołączcie do nas, inaczej czeka was zasłużona kara ze strony Wielkich Inkwizytorów!

Naszym ulubionym zajęciem jest palenie niewiernych na stosach, stosowanie wymyślnych tortur, lektura Goecji. Nie pogardzimy porządną orgią.... Często spotykamy się z Piekielnymi kolegami. Do naszej paczki należą Bael, Beleth, Lilith też się z nami bawi ^^

Śmierć i męki wiekuiste wszelkim.

"Teraz ciemność rośnie w siłę, zachowaj oddech, to nie koniec..." B. Burnley - Onet.pl Blog


- Nie wydaje ci się to ani trochę niemoralne? – Liliana pokręciła powoli głową, biorąc do ust kolejny kęs kurczaka z ryżem.
- Jakbyś nie zauważył jest wojna i to, co ja zrobiłam, jest niczym w porównaniu z tym, co może się stać – powiedziała w końcu.
- Dobra, kontynuuj…
- Ona podejrzewa u niego zaburzenie dysocjacyjne tożsamości…
- Po ludzku, proszę.
- Rozdwojenie jaźni, osobowość mnoga. – Gabriel pokiwał głową na znak, że rozumie. – Wykryła u niego osobowości o imionach Lilith, Belzebub, Asmodeus, Samael, Bael i Kajm.
- Sześciu piekielnych.
- Dokładnie. Już wcześniej Michaele…
- Kto? – przerwał po raz kolejny Rhen.
- Moja znajoma – wyjaśniła szybko Liliana. – Już wcześniej wspominała mi, że jej matka trafiła na jakiś ciężki przypadek. Gdybym tylko zainteresowała się tym wcześniej, może… - przerwała. Odstawiła swoją porcję chińszczyzny i wstała. – Wszystko spieprzyłam. Gdybym nie zajęła się Lusse, a tym Jimmym… Już wcześniej podejrzewałam, że coś go opętało.
- Och, skończ. – Gabriel także.