O czym chcesz poczytać na blogach?

Bactrim

Weblog Pana Doktora Aloesa

Na bazie octu drzewnego, mającego wspaniałe właściwości detoksykacyjne.

Przykleja się takie plastry na stopy bądź na miejsce potrzebujące leczenia (np. miejsce stłuczenia czy bolący staw).

Gdy zauważyłem, że mój mały (5 lat) ma gorączkę, postanowiłem wypróbować kinotakarę.

Nakleiłem po jednym plastrze na każdą stopę, starając się przykryć okładem punkty refleksologiczne odpowiadające za układ oddechowy (patrz ulotka: kinotakara).

Leczenie przeziębienia u mojego dziecka polegało dotychczas na dwóch, trzech tygodniach faszerowania go syropami i lekami, coraz częściej także półantybiotykami, takimi jak Bactrim.

Spodziewałem się więc, że znowu do tego dojdzie.

Ale rano po przeziębieniu nie było śladu!

Niesamowite

Pozdrawiam,

Wojciech

From → kinotakara, Zdrowie

3 komentarzy

Życie jest piękne!!!

Robię 19 a ona zjada 4 a resztę wynosi. KIedyś jak ją DM zagadnął czemu super U nie może sobie sama usmażyć to prychnęła, żebym jej (teściowej) nie robiła łaski. Skoro to aż taki wielki problem to ona mnie więcej nigdy nie poprosi i sama SOBIE zrobi. Tak naprawdę to nie jest dla mnie problem, bo ja uwielbiam gotować. Zamykam się w kuchni włączam radio i psychicznie odpoczywam. Chyba że mnie Mały M wyczai to wtedy zagląda przez szybkę a łapki trzyma na tej listewce co okala szybę i wygląda jak ten kot z 2 części szreka, tylko mu kapelusika w tych łapkach brakuje.

W każdym razie rano byliśmy u lekarza z Małym. Dostał bactrim. Kurczę czy u n iego katar nie może się poprostu skończyć po 7 dniach leczony czy też nie, tylko mu na oskrzela wędrować. Boi się spać bo zawsze jak uśnie to wymiotuje. Moje kurczątko kochane.

Rano u lekarza, potem bez zdejmowania butów w tył zwrot bo mamę trzeba do wnuczki zawieźć, w drodze telefon żeby zawrócił, bo jeszcze do pracowni Szanownego brata trzeba cement zawieźć. Nie zawrócił, bo w międzyczasie tel od sąsiada czy by go do okulisty nie zawiózł, bo będze miał badane dno oka i nie da rady wracać samochodem. Nikomu nie można odmówić, bo przecież ma dziś wolne, poza tym sąsiad to prawie jak dziadek dla.

Moje wytęsknione szczęście - Onet.pl Blog


itd itp
i tak wszyscy i wszystko w koło godne jest zainteresowania i uwagi
Po obgadaniu pielęgniarek, pacjentów, wystroju wnętrz przyszła kolej na tablicę ogłoszeń na której był plakat-reklama gabinetu masażu. Wzrok mojego starszego dziecięcia przykuło zdjęcie kręgosłupa:
- mamo a co tam pisze na tym KOŚCISŁUPIE ?

p.s. siuśki Olki ok   
Jagoda (14:34)
jeden komentarz! Twój następny!

11 lipca 2010
wypad do Rożnowa :)
już drugi tydzień wakacji za nami i zapowiada się kolejny upalny dzień, więc trzeba w końcu gdzieś wyściubić nosek z domciu. Tylko gdzie  
można by pomyśleć: nad czym tu się zastanawiać - upał to tylko nad wodę! no tak ale jak nad wodę to i przydało by się popluskać a Olka ma zapalenie układu moczowego i jest na antybiotyku /bactrim/ więc moczenie w wodzie odpada. Trzeba było znaleźć jakieś wyjście.

a-l blog

Takie wielkie serduszko i tak sie dobrze rozumiemy! Wczoraj bylysmy u mojej kolezanki ktora ma synka w zuzi wieku. Zuzia wysciskala go i obcalowala, a on uciekal;)

skomentuj (3)

chorujemy 2006-02-28 11:03:29

Zuziunka jest chora! 40' goraczki od 3 dni. Do tego biegunka, nie chce jesc, poklada sie i ciagle spi, jedynie cyc i to Bogu dzieki bo przynajmniej sie nie odwodni, ma czerwone wkolo pipki i pupki, ale to chyba od rossmanowych pieluch, ktorych nikomu nie polecam! Jedynie pampersy sa the best, wszystko co tansze jest gorsze! niedziele bylo pogotowie, pani zapisala eurespal i bactrim, kazala dawac co 4 godziny panadol a jak nie pomoze to ibuprofen wiec dajemy, ale goraczka sie utrzymuje. wczoraj pojechalam do przychodni, bo jedyny telefon jaki tam jest ma abonet czasowo wylaczony, okazalo sie, ze sie przejechalam, bo po 1 nie bylo naszej lekarki a tej drugiej nie ufam bo ostatnio na oczko jakis syf przypisala, a po drugie przed nami bylo wyciagnietych....50!!!!! kart, a wiec czekalabym tam z dzieckiem przelewajacym sie przez rece jakies 2 minimum godziny! Dzis wezwalam doktorowa do domu, ale nie wiadomo o ktorej przyjedzie bo tylu chorych ma, teraz Zuzinek spi, z reszta spi ciagle. Zebiska ida to pewne, bo nie da sobie dziselek.