O czym chcesz poczytać na blogach?

Azeroth

Kroniki Warcrafta

Druida.
    -Nie martw się. niech tylko Albrad się pojawi to sie policzymy.
    -A gdzie on teraz jest?
    -Tak go poobijałem że teleportowal się do Kharanos.
    Ruszyli dalej, ale Gaira nie wytrzymała dlugo bez rozmowy.
    -A gdzie idziemy?-spytała
    - Do Ironforge.znam tam świetnego gnoma-uzdrowiciela.Z ta kula uwinie się raz,dwa.-Naaru uśmiechnął się.
    -Wy ludzie jestescie tak krótkowieczni ale w ciągu tego czasu(okolo 80 lat) poznajecie tak duzo jak nie jeden mieszkaniec wyspy Azeroth.
    -I całego świata "Warcraft'-Naaru wypiął się dumnie.
    -Oczywiscie-usmiechnęła się Gaira
    Ironforge to wielka,podziemna warownia należąca do krasnoludów orz gnomów.Ma ponad tysiąc lat i do tej pory nikt jej nie zdobył.Naaru i Gaira stanęli pod wielka,marmurowa bramą nad którą rzeźbiarze tworzyli wspaniałe posągi wielkich krasnoludzkich bohaterów.
    Doktor Bellowitz byl sławnym gnomem-uzdrowicielem.Potrafił wyleczyć nawet najgorzej wyglądające przypadki, więc to co stało się Gairze nie stanowiło większego.

pauloos

W tym roku wakacje nie będą nudne! 25 czerwca, 17 lipca i 21 sierpnia zawody karabinowe na 3 dystansach. 100, 150 i 200m. Fajnie:)17:03, pauloos
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 czerwca 2011

Za czterdzieści pięć minut spadam wrakiem Marti do domu. Namoczę pranie, znaczy wrzucę pistole do rozpuszczalnika, odpalę Licebearda i wytępię trochę fauny w Azeroth. Potem wyczyszczę i nasmaruje pistole.

Jutro czeka mnie ciężki wieczór. Grill u Marka K. Spotkam się z dawnymi kolegami z fabryki. Obowiązuje zasada: nie rozmawiamy o pracy. Luz. Musze jakieś wpisowe zorganizować, kupię flaszke i czipsy, na sałatki i ciasta nie ma czasu.

W sobotę Madzia namawia mnie na zawody na Legii. Zbieramy komunikaty do rozszerzenia pozwolenia na broń. Ja chce jeszcze 2 pistolety i dwa karabiny. Nie mam co prawda kasy na takie wyatki, ale papier w ręku warto mieć.15:18,

Black is White | White is Black

Nie zmieni.

Ostatni notka pisana była jak było upalnie, okropnie i człowiek się rozpływał. Teraz jest na odwrót... ZIMNO! Ale od czego ma się ciepły kocyk hm?Co do WoW'a to wielkimi krokami zbliża się dodatek i absolutnie nic ciekawego się w grze nie dzieje. Niedługo mają wejść konkretne zmiany przez Cataclysm'em - talenty i takie bzdety, więc albo będzie trzeba się przestawić i farmić dalej albo nie będziemy zdolni do zabicia żadnego bossa bo się porypie wszystko. Pożyjemy zobaczymy... osobiście chciałabym już jak najszybciej dodatek by zobaczyć Azeroth z góry - szczególnie zależy mi na Temple of Ahn'Qiraj (zwane potocznie AQ40) oraz Ruins od Ahn'Qiraj (zwane AQ20). W sumie znajdują się obok siebie więc nie będzie trzeba daleko latać :P

W temacie WoW'a nie mam już nic do dodania - tak jak już wspomniałam, nic się obecnie nie dzieje.Mangi, mangi, mangi... W sumie czytam ostatnio mało - ale Madness było fajne :P Okazało się że jednak są tylko 2 tomy i seria jest zakończona. Na końcu, a nie wspomne co na końcu sami przeczytajcie. Ja chętnie bym zobaczyła tą mangę po.

zousz.blog

Się
Patrzy jak płomienie strzelają coraz wyżej I wyżej
Och nie, nie Boże! Pomóż ni!

Czy to koniec, przyjacielu?
Szatan czai się za zakrętem
Ludzie uciekają, bo się boją
Niech ludzie lepiej uciekają i trzymają się na baczności.
Nie, nie, proszę, nie!


Wczesny Black Sabbath

skomentuj (0)

Elfy są do dupy! - dosłownie! 2006-08-22 23:58:49

Wszyscy zdrowi miłośnicy krasnoludów wiedzą jedno – ELFY SĄ DO DUPY!!!
Nie ważne czy to Elfiaki ze Środziemia, Ulthuanu, Azeroth czy te od ASa.
Cały Elfi naród= kał!
Ale wydarzyło się coś, co stawia te deklaracje w zupełnie nowym świetle…
Jak to mi się od czasu do czasu zdarza, uzupełniłem zapasy srajtaśmy w domu – cóż jakby nie patrzyć jest to tak zwany artykuł pierwszej potrzeby…
Truizmem jest stwierdzenie, że papier toaletny nie jest zbyt ekscytującym towarem, że jest jak życie, itp., itd.
Ale tym razem natrafiłem na produkt który zadaje kłam wszystkim powszechnym przekonaniom na temat papieru toaletowego.
Ten produkt to:
PAPIER TOALETOWY ELF PLUS!!!Tak, tak, oto z.

Myśli prowadzące do nikąd... - Onet.pl Blog


On my hands of sorrow
this pain...one fight...my life.


07 czerwca 2008
Our last picture....
To nie będzie długi wpis, chcę napisać po prostu, że żyję i nie zapominam o tym blogu. Dużo czasu spędzam obecnie w Azeroth (World of Warcraft), ale chciałbym nadmienić też, że jeśli chodzi o inne strefy.