O czym chcesz poczytać na blogach?

Axwell

rasko blog

Zaczniemy od wyłonienia komisji - osoby chętne do zasiadania w komisji powinny najpóźniej do poniedziałku wyrazić swoją wolę na piśmie. Po skompletowaniu składu komisji rozpoczniemy nabór kandydatów a następnie eliminacje w oparciu o ostre kryteria selekcji. Nie wiem jeszcze jakie konkretnie to będą kryteria ale będą ostre a komisja będzie bezwzględna. Tu chodzi w końcu o wybór dla mnie, o wybór dla Polski i w ogóle sprawa jest najwyższej wagi.


skomentuj (31)w Europie gay jest OK 2003-06-09 09:26:51


cytat dnia: Życie jest cierpieniem, pieniądze morfiną.
Axwell

Wątek polityczny

Udało mi się zagłosować w referendum. Wstałem w sobotę o 6, pojechałem do stolycy i oddałem głos w pilnie strzeżonym lokalu wyborczym na warszawskim zaciszu. O 6 rano w sobotę wstałem. To jest patriotyzm heroiczny. Posłużyłem się przy tym spraną legitymacją studencką z nieaktualnym adresem zameldowania. Tryumf demokracji bezpośredniej.

Wątek miłosny

To jest historia politycznie zaangażowana, ze względu na wucety nie ma wątku miłosnego (żeby uniknąć scen erotycznych). Jedyną miłością jest moje platoniczne i nieodwzajemnione.

For All You Lonely Boys I Will Be President1.JULIET // AVALON
O tej pani pisalem nie raz i nie raz- mam nadzieję jeszcze napiszę."Avalon" rozwalił mnie i moje nogi już od pierwszego słuchania.Slucham tego z regularnością tak ze trzy razy na tydzień już od dobreo pólrocza i jeszcze mnie szlag nie trafił.
Dodajmy do tego naprawdę fajne słowa (nie wiem czemu ale niemal do orgazmu doprowadza mnie fraza: "headstrong my precious alibi
i refuse to complecate you more than is right"
), ciekawy wokal i muzykę skomponowaną dla niej przez pana Lu Conta, a wszystko będzie jasne.
2.SLAM: BRIGHT LIGHTS FADING
Axwell i chłopcy z Death in Vegas zrobili z tego chill-outowego kawałka prawdziwy, wręcz minimalistyczny majstersztyk. Co prawda do klasycznego utworu klubowego mu brakuje, ale wystarczy się zanurzyć w rytmie, a nie będzie można się od niego uwolnić.
No i słowa, słowa, słowa: Gimmie, gimmie one more chance to spend my royalities on cowboys... A w moich najsmielszych fantazjach, właśnie ten utwór coveruje Tori Amos.
3. MISSY ELLIOT feat. CIARA: LOSE CONTROL

oczywiście: Jacques Lu Cont Remix, który doprowadza mnie do wrzenia i odbijania od ścian. Mateczko, co on z nimi wyprawia!!!Toż to.

weblogz sUx

Z sali - ja czy taki jego ziomeczek z 4 grupy. wielkie było moje zdziwienie podczas wchodzenia na aule, że muszę mieć wpis w indeksie z ćwiczeń z psychologii. oczywiście nie miałem, wiec jakos tam zamotałem i wszedłem jako ostatnia - 96 osoba. potem 40 min pogadanki rektora i zaczelismy pisać 9.35. 9.50 wyszedłem z auli po rozwiązaniu całego testu. 50 pytań - 15 min. wszedłem ostatni wyszedłem pierwszy. nie zawiodłem krzesiora:)

żygam pinnaclem.
żygam kronikami.
żygam królikami.

ale wracam do domu i wiem, że tam gdzieś w podwarszawskich kniejach ( no offence;) ) ktoś sobie siedzi i czeka... opór fajnie. i znowu zasnąłem po 3. ale morrie też nie mógł spać, więc jakoś na raźniej było.
żeby zobrazować jak dobrze jest, to powiem, że o 2 w nocy słuchając the cure (którzy tak a propos są przekotami) zacząłem tańczyć. o tak wstałem, i dylu dylu. i wróciłem do czytania...

Astrud Gilberto - Felicidade
Elaine Ellias - A felicidade
Mambana - Felicidad [Axwell vocal mix]
mufasa 2006-01-31 10:33:31
skomentuj (3)
 

krotkowzrocznosc blog

To wszystko mnie tak przerośnie. bo mimo wszystko przerosło. te całe procedury są idiotyczne i jak dla mnie za-skomplikowane. chciałabym studiować politologię. chciałabym. i to tyle w tej kwestii, w sumie.
mimo wszystko się uśmiecham. no ale, statystycznie pozory są od tego, by mylić/wprowadzać w błąd.

nawet nie wiedziałam, że tak słabo w siebie wierzę.
a to wszystko to jakiś czeski film. homo niewiadomo.

zamieniłam gg na maila z małpką. nawet na sms'y nie odpisuję na czas.
[zawieszona na masę.]

jutro angielski, wtorek -wos.
o mamo.


/Axwell - Feel the vibe.

krótkowzroczność 06.05.2007 :: 19:49 Komentuj (0) ________________________________________________ być.

Jestem na półmetku matur. Uczę się o teorii literatury. Czytam biografie. Znów piję kawę, mimo ogromnego sprzeciwu żołądka.
Spacery odstresowują ;) Czas szybko mija. A szkoda..

I cieszę się. Cieszę się niesamowicie,z tego dzisiejszego maila, że moje konkursowe zdjęcie Rzeszowskie, wywołane, będzie zlicytowane, a pieniądze zostaną przekazane na cel charytatywny. Cieszę się, że ogranizatorzy wpadli na taki.