O czym chcesz poczytać na blogach?

Axl rose

Odrobina cierpliwości. - Onet.pl Blog

Ciulem, egoistą” nie wiem, czemu i na jakiej podstawie, według niej byłem egoistą. A myślałem, że jej na mnie zależy, że mnie zrozumie. i że jest inteligentna. Załamałem się, bo ją straciłem, ale myśl, że zabiła nasze dziecko była ponad wszystko. Trudno, widocznie nie tego Bóg chciał. - Słuchałam tego z zamrożonym sercem. Więc Axl jej nie pobił? Czyli jednak, Axl był czysty!
I był wierzący. Rockman - wierzący, i to w taki sposób... "widocznie nie tego Bóg chciał"... Naprawdę zadziwiał mnie. A myślałam, że choć trochę o nim wiem. Okazało się, że Axl w mediach, Axl na koncertach, i ten tu Axl, jako normalny człowiek prywatnie, to trzy inne osoby. A może to.Proszę, żeby ten numer nie został nigdzie dalej rozpowszechniony.
To jak Axl mówił, jaki miał charakter, jaki był otwarty... To było wprost czarujące. Zna nas pięć minut i zaprasza na herbatkę jak stare znajome. Widać było, że z zawieraniem nowych znajomości nie ma problemu. Patrzyłam jak pisze na kartce swój numer i podpisuje się W. Axl Rose. Podał mi karteczkę i uśmiechną się ponownie.
- W takim razie, mam nadzieje, że zadzwonicie, a ja muszę się teraz ogarnąć po koncercie, więc do zobaczenia! - Z cudownym uśmiechem pocałował mnie w dłoń, uścisnął dłoń Medi i wypuścił nas z pokoju, otwierając szeroko w drzwi. Powiedziałyśmy tylko do zobaczenia, Axl zamknął.

Makabrel

Być taka, jaka chcę.

SLICE THEM! SLICE THEM TILL THEY'RE RUNNING IN BLOOD
TEAR UP! TEAR UP TILL THEIR RED BLOOD RUNS DRY

Makabrel
Komentarze (15), Dodaj

Rudas, Axl Rose... lub zwyczajnie Kot.

środa, 9.czerwca.2010, 21:45
Axl Rose. Mój mały, zwariowany rudzielec (no patrz, jak do siebie pasujemy). Zabieram go w sobotę wieczorem. W niedziele wieczorem planuję pokazać go domownikom. Głowie rodziny może się to nie spodobać, ale będę.

asfodel blog

Nadzieję, że nie zostanie odwołany w ostatniej chwili.

Przeczytałam większą część Nielsena i doszłam do wniosku, że większość zamieszczonych zrzutów ekranowych prezentuje się nieestetycznie.

Mam lodowate rączki.

asfodel 2006-06-08 16:18:31
skomentuj (1)

tato, a Axl Rose powiedział...

Wszyscy wiemy, co takiego powiedział, a jakby ktoś zapomniał, to pod każdym artykułem na temat dzisiejszego koncertu co drugi komentarz jest o tym, że prawdziwy Polak nie powinien tam iść, bo Axl Rose kiedyś powiedział (chociaż nikt nie potrafi dokładnie powiedzieć, gdzie o tym było napisane). Jeśli o mnie chodzi,.

che-mer.blog

Muzyczka 2paca od nowa, po dlugim okresie nie sluchania go... Ogolnie juz sie wypompowalam z zywotnosci w ostatnim czasie ,ale staram sie trzymac w ryzach i nie tracic poczucia zatracenia, pogubienia sie w tym pojebanym swiecie. Dlatego postanowilam hodowac internetowa marichuane. (rodzaje) Jack Flash, White Shark i Domina Haze, ktorym nadalam kolejno imiona; Axl Rose, Che Guevara i Pac's Fauvorite. Mama powiedziala ,ze jak cos mi z tego urosnie, bede potrafila zadbac o zielsko, to bede mogla hodowac pozniej w realu, jak tak bardzo mi sie spodoba. Stwierdzilam ,ze spoko tylko ja nie moglabym sprzedawac zielonego. Jako dobry Samarytanin, rozdawalabym je w ramach mojego milosierdzia... To bylby dobry uklad, sama bym.

I'm Still Real Frajer... - czyli kariera frajera w kraju pełnym frajerów

2008-12-04 | 23:54:50
autor: pimp71 | skomentuj (8)
Przydałaby się słynna "Wiosna w pizde" bo słońce widuję tylko jak przepierdalam się między budynkami w pracy. Dobrze że jutro piątek, dzień wszystkich bejów. Dalej sobie Axl'uje, od 3 dni rozpierdalam klawisze i mam kurwa swoją "Jaka to melodia" na chacie. Sąsiedzi to chuj więc należy ich rozpierdalać jak resoraki marki Siku. Ciekawe czy PES2009 mi ruszy ?
W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J
2008-12-01 | 21:13:36
autor: pimp71 | skomentuj (1)
Jestem rozjebany umysłowo jak Axl Rose po rozstaniu z tamtą kurwą. Dziś rano prawie zginął on. 146 na PKS'ie prawię ucięło mi nogi. A szkoda, byłoby śmiesznie...
Strona główna

Moja pasja, moje życie - Onet.pl Blog

Razie wtedy  kiedy cierpliwość mi się wykończy xd) i będą mieć obolałe piszczele lub coś innego, aż w końcu przestaną.

Znowu będę wysłuchiwać Ann o tym jaki to Axl Rose był boski w młodości i jakie to Slash daje zajebiste solówki.

Znowu będą ohy i ahy dziewczyn z klasy, kiedy któraś zacznie gadać o Robercie Pattinsonie.