O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Axis

Gitara – jak się nauczyć grać

Cewek.

No ale, jak to brzmi? Tak, jak pisałem wcześniej, gitara brzmi świetnie w rockowo-popowych klimatach. Brzmienie jest bardzo selektywne. Wcześniej podłączałem ją do wzmacniacza Marshall DSL 401. Na czystej barwie brzmiało bardzo pełnie. Crunch, to przyjemny słaby przester, tak jak pisałem, do bluesa jest średni, ale przy lekkim rocku i popie moim zdaniem brzmi dobrze. Na mocnym przesterze jest pełne i mocne brzmienie. Zarówno solówki, jak i gra akordowa na przesterach brzmiała bardzo selektywnie. Jedynym minus połączenia Axisa z Marshalem DSL 401 było jasne brzmienie. Obecnie podłączam ją do wzmacniacza Mesa Boogie Lonestar 1×12 i jest duuuuuuża różnica Oczywiście na plus. Teraz mam odpowiednią ilość basu. Całość świetnie miksuje się przy grze z zespołem.

Podstawowy model Music Man Axis posiada mostek stały, vintage tremolo lub floyd-rose, model Music Man Axis Super Sport produkowany jest tylko w dwóch pierwszych wersjach. Model Axis Super Sport jest również produkowany z mostkiem w wersji piezo. Resztę mniej istotnych różnic.

Blog o maszynach do cięcia wodą

Niebiańska Precyzja i Piekielnie Dobry Interes – tymi hasłami  promowały się na targach ITM w Poznaniu (14-17 czerwca br.) firmy OMAX POLAND i MAXIEM WATERJETS z Elbląga – przedstawiciele amerykańskiej korporacji OMAX – światowego lidera w produkcji maszyn do cięcia wodą (waterjety).

Udział w targach komentuje Przemysław Prajsnar, prezes zarządu OMAX POLAND:

„Mogę powiedzieć, że nasze stoiska firmowe były profesjonalnie przygotowane, co potwierdziła duża liczba osób odwiedzających. Na tych targach nawiązaliśmy wiele kontaktów z przedstawicielami firm, którzy są poważnie zainteresowani zakupem waterjetów z linii OMAX”.

OMAX POLAND na targach ITM pokazał waterjeta 60120 wyposażonego w  głowicę Rotary AXIS.

litlestpetshop.blog

,,Przygody Zwierzątek''
W szkole małych LPS w klasie 3 był straszny hałas! Zwierzątka strasznie się ucieszyły gdy pani powiedziała...-Jutro jedziemy Axis! Na cały tydzień! 
Melisia, Kropeczka, Łatek i Krawacik od razu się spakowali na wycieczkę. Choć wylot był dopiero o 12 cała czwórka na lotnisku była już o 8! Pingwineg spojrzał na rozkłat lotu i powiedział. -Co byście powiedzieli gdybyśmy byli tam piersi? Pierszy lot na Axis już 15 minut! -Cudownie!-Powiedziała Biedroneczka Kropeczka. -Racja! -Przyznał Piesek Łatek. -Co o tym myślisz Lisiczko? -Spytał krawacik. -No... sama nie wiem! Nie wydaje wam się, że powinniśmy poczekać na innych? -No Meli...Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!-Prosiła Biedronka.
-A zresztą! -Machnął łapą Łatek. -Jesteś z nas najmłodsza i... jak chcesz! My lecimy sami! -Kilka miesięcy tylko. -No wiesz co! Ja z Biedroneczką jesteśmy z 6 klasy. -Nie powinniście z nami jechać!-Zezłościła sie Melisia..

etnobajanie

Dzieje w umyśle żałobnika, pozostającego w pewnym sensie anonimowym uczestnikiem pożegnania, to sprawa stricte indywidualna, oddająca charakter opłakiwania raczej niż publicznej, podpatrywanej żałoby.

 E-cmentarze są usystematyzowane, skategoryzowane – jest tu miejsce m.in. dla ofiar wypadków, dzieci (także tych nienarodzonych), zmarłych na AIDS... (typologia e-cmentarzy wg L. Ratkowskiej).  Dla świadomego i zaangażowanego użytkownika e-cmentarze stają się niejako axis mundi, pępkiem świata, miejscem hierofanicznym (ujawnia się tu świętość), ale także płaszczyzną mediacji, niekiedy nieuprawnionej, przynoszącej cierpienie. Cechą konstytutywną axis mundi jest jego mobilność – każdy użytkownik widzi na stronie e-cmentarza swoje axis mundi, o które – według własnego uznania – dba i które  „pielęgnuje". Jest to też miejsce graniczne, przestrzeń „pomiędzy” (moim).

shiawase wo kakagate ;p - Onet.pl Blog

Się zajmują).
Niektórzy robią w ten sposób nawet większą karierę niż aktorzy.
Ogólnie jest to bardzo popularne w Japonii.

Ja jednak skupię się seiyuu w anime.
I to tylko tych, których znam, więc trochę ubogo ._.


Tak więc na pierwszy ogień idą:

  
Norikai Sugiyama
Ostatnio często mnie zaskakiwał.
Urodził się w marcu (jak ja) i ma aktualnie 35lat.
Zasłynął z wielu ról. Jednak najbardziej jako:
Sasuke Uchiha z Naruto
Uryuu Ishida z Bleach.
Ale także:
Anglia z Axis Powers Hetalia,
William T. Spears z Kuroshitsuji,
Rivalz z Code Geas.

  
Maaya Sakamoto
Urodzona także w marcu ale 1980r.
Wg wikipedii zakwalifikowana do 10 najbardziej znanych seiyuu.
Ja Bardzo często słyszałam o niej od siostry, która słuchała jej piosenek.
A głosu udzieliła takim postaciom jak:
Ciel Phantomhive z Kuroshitsuji,
Kiyomi Takada z Death Note,
Haruhi Fujiyoka z Ouran High School Host Club,
Matsuri z Naruto.

  

Axis powers hetalia

saa ai ni kogareta munewo tsuranuke... - Onet.pl Blog

Już i tak zapewne wszyscy wiedzą, nazywam się Paulina i mam 17 lat... w lipcu już 18 xD
Interesuję się Mangą&Anime, ale to chyba oczywiste^^ Ostatnio zaczytuję się/oglądam (zależy co) Katekyo Hitman Reborn!, Hetalia: Axis Powers, Bleach, Naruto, Junjou Romantica(yaoi), itp., więcej nie wymyślę xD
GG:75988050
Rzadko ostatnio bywam, ale... just in case^^
Napisz do mnie

Koniec. - Onet.pl Blog

-MAMA! Słuchaj co mi się śniło! Mama?

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Taaak... Długie to to jak cholera -.-'. Kij z tym xd Zapraszam na nowego bloga wszystkich zainteresowanych anime Hetalia Axis Powers: http://hetaliaacademy.blog.onet.pl/  nowy blog będzie prowadzony przez 4 (w tym ja) osobniki płci żeńskiej >D. To żegnam. Jak już mówiłam, 3 serii NIE BĘDZIE, chyba, że.

Nezumi

Tej godzinie były już w pełni rozłożone… (zadziwiają mnie sprzedawcy~~) No cóż… Mój portfel nie utrzymał się w takim stanie jakim był~~ Kupiłam :

- Pierwszy tom ‘Axis Powers Hetalia’

- ‘Fullmetall Alchemist 20′ *ohohohoho* (strasznie mnie wkurzyło to, że JPF zmienia papier na tzw ‘toaletowy’, z którego robione są mangi w innych.

Naruto and Miharu XD - Onet.pl Blog

LUBIĘ SPAMU CHCIAŁABYM ZAPOZNAĆ WAS MOICH FANTASTYCZNYCH CZYTELNIKÓW Z ZAJEBISTYM FORUM: tak więc..8D
ZAPRASZAM NA NAJBARDZIEJ UKOCHANE I ZAJEBISTE FORUM EVER: http://hetare.mojeforum.net/
Jest to forum poświęcone Axis Powers Hetalia, serdecznie zapraszam wszystkich do zajebistej zabawy w super towarzystwie,wciel się w Państwo już dziś 'D *udała Mi się mowa? xD*
Miharu