O czym chcesz poczytać na blogach?

Axel springer

journal - Onet.pl Blog

Prawo do aborcji - z punktu widzenia Michnika & Co. byłaby to najlepsza opcja.
"Wybiórcza" zaczęła się intensywnie reklamować, obniżyła cenę*, a przede wszystkim poczęła się negatywnie wypowiadać o konkurencie i jego właścicielu, koncernie Axel Springer. Koncern ten pochodzi z Niemiec, i to zaczęło "GW" bardzo przeszkadzać, tak bardzo, że zamieścili anty-axelspringerowski artykuł pod jakże zachęcającym tytułem "Bulwarówka z krwią na rękach". W artykule tym wymieniono liczne wpadki.

Z pamiętnika Przylgi

poniedziałek, 30 sierpnia 2004
Jak nie pisać listów
Jak nie pisać listów widać na przykładzie - jest to pismo wysłane przez Axel Springer. W nawiasach pomoc dla niewprawnego oka - komentarz korektora. Uwaga dla osób nieśmiałych i pozbawionych siły przebicia - jeżeli piszecie lepiej niż ktoś zatrudniony w Axel Springer nie bójcie się złożyc tam swojej oferty pracy. To cytuję:.

benfranklin.blog.pl

I zwyczajnie czuć pismo nosem, Morozowski chce pomagać swoim mało popularnym kolegom pracującym w tym tytule.

Jeszcze gorzej wygląda sprawa współpracy na linii TVN (ITI), a „Dziennik” (Axel Springer), tu już po prostu nie sposób powstrzymać się przed wyciągnięciem wniosku, iż mamy do czynienia z tajną umową czy też kartelem zawiązanym przez oba koncerny. Gdy przyjrzymy się bowiem dokładnie, kto , kogo i kiedy cytuje, to nie będziemy.

Piszących bądź to dla „Dziennika” lub też innych tytułów należących do wydawnictwa Axel Springer. W ubiegłą niedzielę w programie „Loża Prasowa” na 4 komentatorów w studio mieliśmy aż trzech dziennikarzy związanych z Axelem, byli to Piotr Zaremba („Dziennik”), Janusz Rolicki („Fakt”) oraz Sławomir Sierakowski, który co prawda oficjalnie jest redaktorem naczelnym nie należącego do Axela czasopisma „Krytyka Polityczna”, jednak.

reklama

sobota, 20 lutego 2010
Komputerswiat.pl na multimedialnych ekranach w metrze

Komputerswiat.pl to kolejny internetowy serwis Axel Springer Polska, który nawiązał współpracę z liderem reklamy zewnętrznej - firmą Ströer.

Od tego tygodnia na multimedialnych ekranach w warszawskim metrze wyświetlane są informacje przygotowywane przez redakcję serwisu.