O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Awesome

Alexz Johnson&Instant Star - bloog.pl

Some Jude Harrison-esque songs from you?

AJ: I think I've given it enough time between the album and the show. I think also if I had used the show to push my own music, that might have been a problem but I've kind of done everything in my power to keep it separated. I do have the same voice as Jude, obviously, because I'm singing the songs but the music is so different.

Who knows what's going to happen in the future. I'd love to do different projects and even do soundtracks for great films...soundtracks for something that won't necessarily be my sound and my music but using my voice on things is really fun and it was really just awesome doing Instant Star being and being a part of that process.

AM: Do you have any songs you'd like to cover for your album or are you just concentrated on getting out your original stuff right now?

AJ: Pretty much concentrating on getting out the original stuff. I spent some time this year doing some writing all over which was really wicked. I finished the album of all me and my brother's songs, all originals and they [the record company] got it and... it's very artistic and it's very hard to be so artistic on a major label so they had me write with some of the best song writers in the world and use my sound and.

Friendship is eternal ... love does not necessarily - Onet.pl Blog

Przeszkadza. Mimo, że nie znam cię, bo tak właśnie sądzisz, prawda?Nie wiesz jak się cholernie mylisz – powiedział i zaśmiał się sztucznie. Wstał i gdzieś poszedł. Znowu powiedział coś co mnie cholernie zabolało. Popatrzyłem na zapłakaną dziewczynę, chciałem się odezwać, ale uciekła. Z całej siły kopnąłem w ławkę i zasyczałem z bólu. O czym ten idiota mówił? On nic nie wie! Wkurzony i z bolącą nogą odprowadziłem Jen pod sam dom. Tam stanęła i gapiła się na mnie jak na jakiego idiotę z totalnie idiotycznym uśmieszkiem. Wywróciłem oczami i mrucząc 'to na razie' ruszyłem do swojego domu. Jestem wkurwiony, bo moje auto zostało pod budynkiem tej w dupę kopanej szkoły i co? Dalej muszę łazić na piechotę! Co jest z moim słownictwem? Nick bardzo źle na mnie działa!

         
(by Disney-Star-Graphic)

  Hey. Tutaj NicooolaskaxD Przepraszam, że nie dodałam rozdziału wcześniej, ale po prostu nie miałam do tego serca. Nie mam ostatnio siły myśleć nad czym kolwiek, więc mam nadzieję, że wybaczycie. Awesome jest daleko, daleko, a ja jestem blisko i w dużej, ciemnej dupie :/ Przepraszam za.

Awesome Scans

Przepraszam wszystkich czytelników za czekanie. Wakacje wręcz odwróciły sytuację – wszyscy nie mają czasu.

Chcę podziękować wszystkim czytelnikom – zarówno za podziękowania, jak i za ich fochy. Dawaliście motywację. Dziękuję również za maniakalne wchodzenie na stronę. Od czasu jej powstania odnotowaliśmy ponad 17.700 wejść! Dziękuję!

Serdecznie zapraszam na stronę internetową Varia Scans: http://www.variascans.pl

Cóż, teraz pora na nasz ostatni twór – No. 6, rozdział trzeci:

No. 6 3

TŁUMACZENIE: Sentoki
EDYCJA: Aiito
KOREKTA: Sentoki
SKANY: Fallen Syndicate

Czytaj online: [Manga-Shinden]
Pobierz: [Mediafire]

Tagi: awesome, fuzja, grupy, koniec, no. 6, scans, varia, z

_BLOG longway - e-blogi.pl

Pare minut - on jest naprawde cudowny, wzruszajacy i ogolnie, zaczarowal mnie - kocham.:) A po drugie - zespol Nightwish. Nawet teraz zastanawiam sie ktory kawalek wrzucic na ta liste, aby zachecic Was do sluchania - najlepiej byloby, gdyby znalazla sie tam cala dyskografia.:) Ale pewnie i tak bedzie to albo "Islander", albo "The poeth and the pendulum", albo "Eva".:) Ale ze wzgledu na to, ze pierwszy i ostatni to typowo spokojne ballady (cudowne, swoja droga), to wrzuce drugi, ktory jest 14 minutowa mieszanka tego, co w Nightwishu najlepsze.:)


A zatem, milego sluchania.:) I jeszcze jedna refleksja mnie naszla. Mam przyjaciolke, ktora twierdzi, ze chcialaby uwierzyc, jednak nie moze nigdzie dostrzec tej "Bożej działalności". Więc mały apel; Boża działalność ma miejsce nawet teraz, kiedy mozemy czuc sie bezpiecznie - dzieki niemu. Kazda dobra rzecz, ktora nas spotyka - zawdzieczamy jemu. Kazda rzecz, ktora jest dla nas zla - ma nas czego nauczyc. Pamietajmy o tym...


Our God is an Awesome God...


...::: Sunrise Avenue :::... - Onet.pl Blog

Show, we are both signed to EMI so we are invited by them. The only worry is that what if Kylie wants to get married with me immediately and move to Helsinki and make all the babies with me. I mean yes, she has the best ass on this planet but really, where do we fit all her shoes… I will just have to say no. (And Kylie if you're reading this, I'm sorry about going through our relationship here in public...)

We were in Latvia in Liepaja playing at the B-fest on Saturday. Whatta party!!!! Even though we had to start the show 50 minutes late because of the Russian band before us played way too long and there were some tech problems, the mood on stage was awesome. It's always a bit uncomfortable to go to new countries because you never know if you will have an audience or not. Usually there is someone there. This time there definitely were enough folks. The stage was built on the beach and there was also a descent catwalk. I love catwalks.

My friend Kimmo (the guy I wrote "The day you fail again" about) was there too with his 3 golf mates. It was the first time he saw our show outside Finland. They are on this Baltian golf trip but even they were smart enough to have Sunday free ;=) We didn't sleep at all that night. And thanx for everyone who joined us at Kimmo's suite after the show. I heard they could fix.

Awesome god

my only friend is a city I'm livin' - Onet.pl Blog

Ostatnie miesiące były kompletnym odwróceniem się od Boga, deklarowałam się jako zagorzała ateistka, wyśmiewałam Kościół, nie chodziłam na mszę, mało brakowało i wypisałabym się z religii. Było ciężko, ale dopiero na warsztatach uświadomiłam sobie, że to przez brak Boga w moim życiu. Chcę, by było lepiej - wiem, God is there to bring me power. Ryczę pisząc ten tekst, jak to po Gospel. Bo gdy jesteś na takich warsztatach, słuchasz osób, które mają doświadczenie z Bogiem- uświadamiasz sobie wiele rzeczy. I płaczesz, jak ja teraz, bo byleś głupi. Ale przyszedł ktoś, kto chce pomóc Ci wyprostować to życie. Nie zawsze jest łatwo. Tak jak teraz.

Nie chciałam pojechać do Zakopanego. Wolałam te pieniądze (a teraz: raczej ich brak) wykorzystać na co innego, na coś co sprawi mi przyjemność. Moja mama nie widzi, że to właśnie Gospel w Krakowie, za tą samą cenę co Zkpn może przynieść mi radość. Nie pojadę tam, bo... bo nie. Ale nie mam teraz w sobie takich myśli "czyli jednak mogłam jechać z klasą". NIE. Bo wiem, że gdybym pojechała na tą wycieczkę, nie doświadczyłabym takich wrażeń, jakie miałam w ten weekend.
          Thank You Jesus, that You were there. If it wasn't for your love, wasn't for your grace- I don't know where I'll be without You. LORD, YOU ARE AWESOME.
Moi. (18:10)

We`re the halves that don`t match.100% Seme


How seme are you?
brought to you by Quizilla


100% seme Oo o szty w życiu...taka zboczona jestem :|?

skomentuj (2)

szkoła..... 2005-01-04 16:38:56

Po przerwie znoff się szkołą zaczełą OH MY GOD!Matura zbliża się jush coraz większymi krokami...czy ja się zdąrze nauczyć :>?
Najlepszy numer to fakt,ze biologię piszemy w 13 maja w.... PIĄTEK ;] nie żebym byłą przesana,no ale[przynajmniej jak obleje będe miała na co zwalć :D]
Eh no trzeba będzie się do nauki wziaść !
A jeśli juz tka mowa o powrocie do szkoły....myślałam,ze będe mieć spokój i.

Just hang out. You're just happy
being around your boyfriend.


What Kind of Girlfriend Are You?
brought to you by Quizilla
chyba zaczynam dzięki temu podnosić sobie samoocenę :D

you are the wise part of life. you are mature and
very smart.


What part of life do you represent? ( AWESOME anime pics ^_^)
brought to you by Quizilla
o rotfl...

Mint Tea...
You are Mint Tea!
Naturally sweet you have a happy-go-lucky attitude.
The world is full of fun and wonder! Although
you can be naive at times and quite aloof to
your surroundings you know how to have good
clean fun! Most people see you as cute and.

No power in the 'verse can stop me

Trochę widać i jeszcze ciężko biegać, ale jeszcze będzie dobrze. Perspective did its ziuuuu thing, ugly people fell out of the picture and now I only have to deal with me utterly having disappointed myself. Which is not easy. But makes much more sense.

Już zaraz zagraniczne gwiazdy nad polskim morzem and all the people, all the beautiful on the inside people, how totally awesome to know you, dudes. A tymczasem kończę z irytacją ostatnie zlecenia, by posiedzieć sobie z rozkoszą przy napisach do Veroniki Mars (dlaczego, DLACZEGO mi za to nikt nie płaci? Ja się tak staram!)

A sobota, sobota sobota - taka rozkoszna, Królikarnia, Medeski Martin & Wood live w upalne popołudnie na trawie, Boogie aka 1/2 Pary Książęcej i Archie the Sunstreet.

wypas w libańskiej restauracji okraszony ślicznotką wyginającą ciało w tańcu brzucha jako lokalna atrakcja

kilkugodzinny kidsowy maraton śmiechu, po którym rozbolało mnie wszystko łącznie z mózgiem

cudownie radośni Piraci z karaibów (my jar of dirt!)

rozbrajające rozmowy z greebo na Gtalku

fantastyczne urodziny God Save the Queen w jadło, gdzie:
sprzeczki z pst na trawniku, (kocham trawnik przed jadło)
tradycyjne hawajskie tańce boso na barze do Davida Bowie,
wspominki z koncertu Blur w Berlinie i dużo muzycznych pogaduszek
and a truckload of that smile I've been missing sometimes.

Rada dla moich licznych wielbicieli: doing some fine oldschool electroboogie.