O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Awatar

WONDERLIFE - zostań prawdziwą gwiazdą! - Onet.pl Blog

Kategorii z których możesz stworzyć makijaż. Różnicą między garderobą a makijażystką jest to, że elementów się nie kupuje w sklepie. Płaci się za nie podczas zapisywania makijażu. Raz wybrany element makijażu możesz potem używać bez żadnych kosztów ponownie. Elementy, które użyłeś wcześniej oznaczone są odpowiednią kropką koloru. Mają specyficzny zielony ptaszek.

Fryzjer

Fryzjer działa na identycznej zasadzie jak makijażystka, z tym, że zamiast elementów makijażu wybierasz fryzurę. Płacisz również przy zapisaniu. Do fryzjera dostaniesz się przechodząc do Postać -> Wygląd -> Fryzjer.

Tatuaże


Ostatnim działem awatarowym są tatuaże. Obchodziłbym się z tym działem bardzo ostrożnie, na Twoim miejscu..

Już po WIELKIM WYŚCIGU ale co przyniecie przyszłość? - Onet.pl Blog

Szepnęłam widząc chłopaka wpatrzonego we mnie.

-Zanim wrócisz na Ziemię chce ci coś dać.- powiedział siadając obok –To jest dla wyjątkowej osoby. Dlatego pomyślałem o tobie.- podał mi małą skrzynkę.

Otworzyłam ją. I aż mnie zatkało jak zobaczyłam co to jest. Był tam łańcuszek na którym wisiało serduszko. Mieniło się ono wszystkimi kolorami. Łańcuszek był kamyczków wielkości ziarenek piasku. Były one złote. Bałam się że się urwie.

-Jaki…piękny.- szepnęłam ciągle wpatrując się w prezent.

-Daj zapnę ci go na szyi.- powiedział uśmiechając się do mnie awatar.

-Boje się że się urwie. Jest taki delikatny.

-Nie martw się jest niezniszczalny. Nigdy się nie zepsuje.- szepną zapinając mi wisiorek na szyi.

Nagle poczułam jego ręce które obejmuję mnie w pasie a zaraz potem przyciągną mnie do siebie. Obróciłam się i wtuliłam w niego.

-Też chce ci coś dać.- szepnęłam mu do ucha. Zbliżyłam swoja twarz do jego. I już po chwili całowaliśmy się namiętnie.

-Wiesz to było najpiękniejsze co kiedykolwiek dostałem- powiedział gdy odsunęliśmy się od siebie po kilku minutach.

-Mogłabym tu siedzieć wieczność.- mruknęłam.

Arseniusz Sobol - Onet.pl Blog

Mam ich faszerować całym tym gównem autorytetów moralnych? Każdy powinien postępować tak, aby samemu stać się autorytetem. Jak to zdzierał gardło Martin Buber: Najważniejszym celem każdego człowieka jest urzeczywistnienie jego unikalnych możliwości, tych, których nigdy przedtem nie było i nigdy potem nie będzie, nie zaś powtarzanie czegoś, co ktoś inny, choćby nawet największy, kiedyś już zrobił.

Postanowiłem uświadomić im przed tym rzekomo ważnym świętem, że tak naprawdę Bóg osobowy, Jahwe, Jezus, czy tam inny kurwa awatar, nie jest wcale najwyższą rzeczywistością, chociaż jest najwyższą rzeczywistością dającą się pomyśleć przez taką marną istotę jak człowiek. Aby tego dokonać uknułem całkiem niecny harmonogram lekcji.

 

- Moi drodzy, posłuchajcie, widzieliście film Avatar? – Większość uczniów klasy 2 A przytaknęła i podnieciła się, że o tym będziemy gadać na katechezie. – To świetnie – kontynuuję – ponieważ teraz wyobrazicie sobie, że.

Zajebiste Życie

Do dupy ona się tylko nadaje!Ona jest do dupy i do dupy się ona nadaje!Najbardziej jej do twarzy z torbą na głowie!Oto jej awatar na GGG:

A to jej awatar na gry.pl

Ona mówi,że nienawiść to głupota nie prawda!!!
Ogląda Yaoi i jeszcze mówi,że to część jej życia także okłamuje wszystkich że mieszka w Dani i że się bie z 20-latkami ona to kłamczuch!Isl789 jeśli oglądasz tą zajebistą stronę produkowaną przeze mnie to Ci powiem jedno tyś IDIOTKA nienawidzę Cię jesteś dekielką i nie jesteś żadnym demonem,demonem to jest twoja dupa słyszysz Isl789!!!
A teraz jej awatar po mojemu

Oto ona obrzydliwa nie???
__________________________________________________________________________
XD dzięki za uwagę i pamiętajcie to ,moja strona oglądajcie ją a będzie najpopularniejszą stronką na internecie plis!

Komentarzy: 0 Girlsgogames 2011-11-07 Czy ktoś z was jest zalogowany na GGG czyli.

Awatar legenda aanga

Ta historia jest inna, od tej, którą znacie... - Onet.pl Blog

Rozśmieszały.

Jak widać, rola nimf była ważna. Jednak bezkonfliktowe, wydawać by się mogło, nimfy miały swoje problemy.

                 Legenda o Konflikcie Pierwotnych Nimf
W streszczeniu, wygląda ona tak: Kiedy powstał świat, a nimfy miały za zadanie pomagać w jego ukształcaniu się, Najady i Igneus walczyły o to, kto ma rządzić nimfami. Żadne plemię nie.

Nimfy, które cały czas muszą używać swojej magii.

Świat, zanim mój kopnięty ojciec zaczął wojnę, był piękny, prawda?

__________________________________________
To wszystko jest wymyślone przeze mnie, świat Awatara przed Wielką Wojną to MÓJ pomysł. Nie kopiować, bo zabiję~
Viviane (01:31)
Viviane
Jest tajemniczą postacią. Z wyglądu przypomina zwykłą czternastolatkę, jednak jest o wieeeele starsza. Kiedy spotyka po raz pierwszy Aanga, nie może się powstrzymać - przytula go, nie chcąc puścić przez długi czas. Czemu..?.

"Myślałam jeszcze o tym, że chciałabym uwierzyć, że jesteś prawdziwy" - Onet.pl Blog


Jackson wystąpi w nowym filmie M. Night Shyamalana "The Last Airbender".Premiera zapowiadana jest na 2 lipca 2010 roku. Obraz jest aktorską wersją serialu animowanego stacji Nickelodeon "Awatar: Legenda Aanga".

Robert niedoceniony?

Hollywood pęka od plotek na temat obsady filmu "Ohio". Opowiada on o morderstwach osób protestujących przeciw wojnie w Wietnamie na Stanowym Uniwersytecie w Kent w.