O czym chcesz poczytać na blogach?

Avril lavigne complicated

Mad Artist At Work

Zerwac z( shino, liesa, esmee, aviv, rachel...)nim wiec juz sama zaczelam sie nad tym zastanawiac. I strasznie jest to wszystko skompilkowane tak jak w piosence Avril lavigne "Complicated". Juz sama nie wem bo shino muwi ze sie zmieniam potwornie i to nie na lepsze. Ale co tam przezyje

Avril Lavigne - Onet.pl Blog

Płyta sprzedała się aż w czternastu milionach egzemplarzy. Druga płyta, Under My Skin, ukazała się w 2004 (premiera w Polsce odbyła się 24 maja 2004).

Avril Lavigne zagrała również w filmie Jazda na maksa (ang.: Going the distance) jedną z ról epizodycznych. Podłożyła głos w filmie animowanym Skok przez płot (ang.:.Oposowi o kobiecym imieniu Heather. Gra też w dramacie Fast food Nation i filmie sensacyjnym The Flock. Zagra też główną rolę w filmie Twist of Fate. Na początku 2006, Avril Lavigne została modelką Forda - jednej z najlepszych agencji modelek.

15 lipca 2006 Avril Lavigne wyszła za mąż za wokalistę zespołu Sum 41 Derycka.Hot 100", trzecie miejsce na "UK Single Chart". W Australii utwór był numerem jeden aż przez 6 tygodni.

 • "Sk8er Boi" to drugi singiel z Let Go. Piosenka różni się od Complicated, jest weselsza i bardziej skoczna. Singiel znalazł się z pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych oraz w pierwszej trzydziestce w.

 • Avril Lavigne blog.

  20:19:04
  skomentuj (2)


  Evan opuszcza zespół!
  Jak było można wyzwnioskowac ze strony http://www.avrilbandaids.com/ Evan odszedł z zespolu Avril ,przyczyny tej nagłej decyzji są narazie nie znane...

  Take me away .. 2004-09-11 15:47:48
  skomentuj (8) Się z jej rodzivami.
  W jednym z wysłanych przez siebie listów opisuje w szczególach ich życie. Wysłał im także zdjęcia, płyty a nawet wino. Rodzice Lavigne nigdy nie zareagowali na tę korespondencję. Prawdopodobnie rozzłoszczony brakiem odpowiedzi z ich strony postanowił pojechać do rodzinnej miejscowości Avril. W.Zobaczymy jaki dostanie wyrok. Na razie Avril i jej rodzina odetchnęli z ulgą."
  <żródło:Bravo>

  Complicated=Nuda?

  Avril Lavigne jest już znudzona tekstami swoich największych przebojów i znacznie bardziej woli wykonywać na żywo mroczniejsze i bardziej.

  Masternak

  Aristy, by powiedzieć, że sama pisze piosenki. 
  Pierwsza płyta, wydana w 2002, nosiła tytuł Let Go. Krążek promował dobrze znany singel "Complicated". Na płycie znalazło się trzynaście solowych utworów młodej gwiazdy. Płyta sprzedała się aż w czternastu milionach egzemplarzy. Druga płyta,.Potem piosenkarka zaspiewała razem z Stephenem Meddem,który wydał płytę zatytułowaną My Window to You, na której znalazły się trzy pierwsze piosenki Avril: "Temple of Life", "Touch the Sky", "Two Rivers".Już wtedy Avril Lavigne miała swojego pierwszego menedżera, Cliffa Fabri. Ten namówił ją na wyjazdu do  Nowego Jorku i współpracę z amerykańską wytwórnią.

  ♥ Avril Lavigne ♥ - Onet.pl Blog

   
   
  Romantyczna randka.


  Biorą ślub
   
   
  Avril ku zaskoczeniu wszystkich
  zakłada klasyczna białą suknię.

  I żyją razem, aż do teraz i niech ta miłość trwa.
  Znalazłam chwile czasu i napisze.

  **Newsy:

  Tokio, Japonia
  16. września 2008 roku Avril Lavigne zagrała największy koncert swojegożycia. Artystka wystąpiła dla około 50 tysięcy fanów, bo znieoficjalnych wiadomości wynika, że bilety nie zostały.

  5 I'm With You
  6 I Always Get What I Want
  7 When You're Gone
  8 Innocence
  9 Hot
  10 Losing Grip
  11 The Best Damn Thing
  12 Everything Back But You
  13 Complicated
  14 Runaway
  15 He Wasn't
  16 In Too Deep
  17 Girlfriend Remix
  18 Sk8er Boi