O czym chcesz poczytać na blogach?

Avp 3

Obcy Predator - Onet.pl Blog


05 września 2011
Bijcie! Bijcie, może się wreszcie nauczy!
Trochę mnie zgasił pyrkonowy konkurs wiedzy o AvP, szczerze mówiąc nigdy nie wnikałam w aż takie detale tego świata... Powodem tego jest moje zaniedbywanie opowiadania i zatrzymanie się w gromadzeniu danych, jasne, ale poczułam się mocno poza kręgiem prawdziwych fanów.

Ja nigdy nie zapomniałam i nie zapomnę o tym opowiadaniu, zawsze kiedy o nim.


Bijcie! Po prostu bijcie... Mnie trzeba kijem zapędzać do pracy, może ja się bardziej nadaję do chińskiej fabryki adidasów? Za miskę ryżu byłabym produktywna jak nigdy w życiu!

Obiecywałam sobie, że będę pisała przez wakacje. Pech chciał, że wstąpiłam w związek partnerski z dystansem ok. 300km od siebie. Non stop jakieś nieporozumienia, jeszcze na głowie miałam byłą tego pana, która się uwzięła na rozwalenie mu związku, no po prostu cuda na kiju. Przeglądam zeszyty i tęsknię do Maye... Tęsknię do Cet'ju, jest dla mnie wyjątkowy, ukochany...

A za zaglądanie tutaj mimo moich przerw.

zaza.blog

:D 2006-07-12 09:06:41

Sobotnie urodziny u Łukasza były udane. Zrobił pyszne skrzydelka z kurczaka na grillu wiec to mu sie chwali :D Pomijając kilka incydentów było super :)
Tu imprezka tam imprezka. Koncert, domówka i inne. Ale dla mnie wakacje zaczynają się dopiero dzisiaj o 13:55 :D (czyli przyjeżdża mąż :D). Zapowiada się ciekawie hihihi nie wiem kiedy znów tu coś napiszę bo mogę być troszke zajęta :p

skomentuj (0)

Gra komputerowa czy wstępna? 2006-07-25 10:21:40

No wypadałoby w.

Spędzamy romantyczne wieczorki :)
Oczywiście nie obeszło się bez wspólnego pokonywania złowieszczych mocy ciemności czyli... granie na kompie :p Na swoim koncie mamy już trochę gier, które wspólnie rozpracowaliśmy w bardzo niewielkim czasie. W końcu co dwie głowy to nie jedna :D Ukończyliśmy AvP drapieżnikiem, obcym i marinsem a teraz rozwalamy Contract Jack’a. Jeszcze sporo gier przed nami i mimo, że przechodzimy je wspólnie dość szybko, to często odciągamy się nawzajem w bardzo przemiły sposób :)

skomentuj (0)

blog nie pokemona

Notki
wstęp 2011-01-18 Na początek nie jestem pokemonem, spamerem, Leopoldem i istotą pozaziemską, co najwyżej dzieckiem neo. Chwilowo mam opsesje na punkcie AVP, mam nadzieje, że mi przejdzie.
Proszę nie pisać komętarzy w stylu "słownik ortograficzny nie gryzie" poniewarz mam dysleksję,dysortografię idysgrafię (ale to ostatnie nie jest warzne) jakby ktoś przypadkiem wpadł na tego bloga i przeczytał proszę o komętarz. Co tam jeszcze? A tak. Jakbym naruszył czyjeś prawa autorskie proszę pisać, a nie odrazu straszyć prawnikiem,usunę notkę i tyle.

Komentarzy:
Notki
wstęp 2011-01-18 Na początek nie jestem pokemonem, spamerem, Leopoldem i istotą pozaziemską, co najwyżej dzieckiem neo. Chwilowo mam opsesje na punkcie AVP, mam nadzieje, że mi przejdzie.
Proszę nie pisać komętarzy w stylu "słownik ortograficzny nie gryzie" poniewarz mam dysleksję,dysortografię idysgrafię (ale to ostatnie nie jest warzne) jakby ktoś przypadkiem wpadł na tego bloga i przeczytał proszę o komętarz. Co tam jeszcze? A tak. Jakbym.

zdepczę cię!

Mi baranka.}

A chłopcy, prócz Kay'a, i Hilary stali zdziwieni.
{O, Hilary zmieniła płeć, przegapiłam coś?}

- Ne, Hitomi-sama, gdzie twój szal? - spytała mnie Nanami.
{Powiesiłam się na nim.}
komentarze [3]

Larwa pierwsza. >> poniedziałek, 3 marca 2008 22:47:47
Beyblade. A jednak.

- A to dlaczego? – zdziwiła się Hio
- Eh, czytaliście tablice? – spytała Silver
{Ech. Przeczytali i zjedli kropki, bo byli głodni.}

- Myśleliście, że takie coś nas przestraszy?
{Opowiadanie na pewno.}

Szablon: Mój, na potrzeby zdepcze-cie.
Czego szukam?


Stargate, Gwiezdne Wrota


Star Craft


AvP


Warhammer


Star Trek


Władca Pierścieni


.