O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Avenue q

Dobra książka to rodzaj alkoholu - też idzie do głowy - Onet.pl Blog

Nam podobne
 • Amica Libri
 • W świecie książek
 • Recenzje Leny
 •  Pamiętnik czytania

Ogłoszenia, których i tak nikt nie czyta...

20 maja 2008
"Grand Avenue" Joy Fielding

sakayayallah | Nie posiadam teorii – podróżuję

Piętnaście i pół, w kraju, gdzie nie ma pór roku, porę mamy jedną, monotonną i ciepłą. Znajdujemy się w strefie nieustającego upału, bez wiosny, bez odnowy. copyright by Margueritte Duras, L'Amant todos los derechos reservados
 • Najpiękniejsza książka

  Mujeres que corren con los lobos Todos sentimos el anhelo de lo salvaje. Y este anhelo tiene muy pocos antí- dotos culturalmente aceptados. Nos han enseñado a avergonzarnos de este deseo. Nos hemos dejado el cabello largo y con él ocultamos nuestros sentimientos. Pero la sombra de la Mujer Salvaje acecha todavía a nuestra espalda de día y de noche. Dondequiera.

  Retoryka Davida Kupeliana w „Marketingu zła” opiera się na pokazaniu, w jaki sposób Amerykanie zostali zmanipulowani do odrzucenia narodowego kręgosłupa i judo-chrześcijańskich wartości. Książka pokazuje, w jaki sposób zostało to zrealizowane przy wykorzystaniu tych samych taktyk, których, według autora, Madison Avenue używa do sprzedawania samochodów, papierosów i ostatniej mody. (Madison Avenue, aleja na Manhattanie; termin często używany zamiennie na określenie reklamy, odkąd Madison Avenue została zidentyfikowana z amerykańską branżą reklamową po jej gwałtownym rozwoju w 1920 roku). Trudno jednak odmówić mu słuszności.

 • Ogólnokształt życia :PPP

  Się ponad dwie stówy. Wsadziłam je do portfela razem z legitymacją, paszportem, tymczasowym dowodem i kartą bankomatową (nigdy nic nie wiadomo, więc wolałam się przygotować na wszystko). Wróciłam do kuchni i wzięłam stamtąd moją nierozpakowaną jeszcze po powrocie z Mazur torbę. Zadzwoniłam po taksówkę. "Za piętnaście minut" Ta, akurat. To piętnaście minut trwało pół godziny, ale i to przeżyłam. Kiedy w końcu gburowaty taksówkarz zajechał pod dom wepchnęłam się do samochodu razem z torbą i powiedziałam:
  -Na Okęcie...
  Jechaliśmy w strasznych korkach, ale w końcu dotarliśmy na lotnisko. Wytaszczyłam bagaż z.Co do Ottawy. Nie przejmując się więc zbytnio (trochę skołowana po locie) wysiadłam z samolotu i odebrałam mój bagaż. Pora była wyciągnąć telefon i zadzwonić do tatuśka. Pech, komórka musiała mi się rozładować akurat teraz. Hm... Na jakiej ulicy tata mieszka??!!! Nie mogłam sobie przypomnieć! Zaraz zaraz... Już wiem! Robinson Avenue! Nie zmieniało to faktu, że nie miałam zielonego pojęcia gdzie to jest, ale pewnie ktoś wiedział. No więc wyszłam na miasto i zaczęłam pytać napotkanych ludzi o Robinson Avenue (jak dobrze, że na angielskim spałam rzadziej niż na geografii! i potrafiłam sklecić parę zdań), ale wszyscy kręcili głowami. W końcu zmęczona.

  m.a.d-esign

  CONTEMPORARY ART

  • Elliott Ripper House by Christopher Polly Architect 12/04/2012
   Architect Christopher Polly has designed the Elliott Ripper House in Sydney Australia. . Description from the architect: The project simply and directly extrapolates existing formal qualities in plan and section, with extension of key existing materials and finishes to retain some memory of its previous incarnation – while providing a significantly exp […]
  • Eden Hotel by Antonio Citterio Patricia Viel and Partners 12/04/2012
   Antonio Citterio Patricia Viel and.

  Model, organic, design, organic design, industrial design, formy przemysłowe, wzornictwo, reklama, projekt reklamy,

  3d akt animacja architektura wnętrz avatar biel biuro blog awx2 design drewno drukarka 3d fashion film flash galeria game gips gra grafiki illustration instalacja kapsuła karton koncept logo melrose avenue menu model 3d modelka nbsp plansza podświetlona reklama projekt projekt logo refleks reklama rośliny rysunek salon studio szata graficzna tło wizualizacja wnętrze wygląd strony
 • próbuje otworzyć oczy, huk rozlepianych powiek wiruje mi w głowie ...

  Tygodnia przymierzam sie do napisania nowej notki...:P
  za kazdym razem napisze 5 linijek i sie zacinam :)

  dziś wreszcie znalazłam chwile żeby coś wykombinować więc nie obejdzie sie bez wspomnienia że brakuje mi 0,06 do czerwonego paska:P
  zbłaźniłam sie w tym roku ze średnią xD


  "Je m'baladais sur l'avenue
  Le coeur ouvert à l'inconnu
  J'avais envie de dire bonjour
  À n'importe qui
  N'importe qui ce fut toi
  Je t'ai dit n'importe quoi
  Il suffisait de te parler
  Pour t'apprivoiser

  Aux Champs-Élysées
  Aux Champs-Élysées
  Au soleil, sous la pluie
  À midi ou à minuit
  Il y a tout ce que vous voulez
  Aux Champs-Élysées

  Tu m'as dit "J'ai rendez-vous

  Avenue q broadway

  sto procent makulatury

  Nawet bycie samym sobą

  ***

  Mam nowy pokój. Ma czerwone ściany i białe meble, a nad moim dużym obecnie łóżkiem zawiśnie zdjęcie 200x140 panoramy "Żelazka" u zbiegu Broadway i 5th Avenue. Mało to oryginalne, ale moje. Właśnie tego bym chciała: budzić się rano i widzieć coś dalej, głębiej, panoramicznie. A nie tylko wyrośnięte dęby za moim oknem, zasłaniające mi widok.

  Gwiazdeczki - bloog.pl

  Beverly Hills, CA 90212

  Stany Zjednoczone

   

   

  Brenda Song

  c/o Disney Channel

  3800 Alameda Avenue

  Burbank, CA, 91521, USA

  Dwudziestominutowy kawałek. Chciałabym też stworzyć na Broadwayu musical, z którym później ruszyłabym na podbój Europy. Myślicie, że to zbyt ambitne plany? Skąd! To tylko ich skromna część ;-)”.

  W SKRÓCIE
  1. Robyn Rihanna Fenty urodziła się 20 lutego 1988 roku na Barbadosie (Małe Antyle – część Karaibów) jako córka białego mieszkańca Barbadosu i.

  Nie przypominam sobie, bo spedzilem je w naszym koncertowym busie.

  Nick: Kiedy mialem 6 lat, zaspiewalem w salonie fryzjerskim, do którego wybrala sie mama. A rok pózniej wystapilem na Broadwayu!

   

  Macie fajna rodzine?

  Kevin: Tak i jest dla mnie najwazniejsza. Chcialbym, zeby w rodzinie, która kiedys zaloze, bylo.