O czym chcesz poczytać na blogach?

Avatar online

ZUTARA

Wreszcie zobaczyć pierwszy odcinek Legendy Korry, to bez problemu za darmo możecie go pobrać z tej strony:

 

CZĘŚĆ 1

CZĘŚĆ 2

 

A tu możecie obejrzeć go online

 

Ta muzyka… Zupełnie inna niż w Avatarze! I wygląda na to, że Korra podzieli los większości komiksowych superbohaterów typu Spiderman – będzie chronić wielkie miasto, jakim jest.

Podekscytowana. Ba, byłam nawet zirytowana tym ciągłym paplaniem o tym, jaka to Legenda Korry będzie wspaniała i wyprzedzaniem faktów… A zwłaszcza tworzeniem fanklubów nieistniejących jeszcze par! Tak, zdecydowanie niektórzy fani Avatara są nawiedzeni… A nawet spora ich część. A jednak po obejrzeniu najnowszego trailera sama zaczęłam się ekscytować. Nareszcie mamy fragmenty nie tylko z pierwszego odcinka, ale też z dalszych! I wyglądają bardzo interesująco.

{ O r i e n t u j S i e ™ } - blog prowadzony z myślą o Tobie. - Onet.pl Blog

Sesja: *tu podajesz link do sesji, bądź zdjęcia* Vannesy Hudgens. Ramki, które chciałabym mieć na blogu to: "O mnie", "Avatar", "Button". Dodatkowo do tego wszystkiego, proszę o tło. Ramka "O mnie", "Avatar", "Button" ma być dopasowany do szablonu. Na avatarze niech pisze: "OrientujSie", natomiast na buttonie: "OrientujSie.blog.onet.pl". Na blogu chciałabym mieć też licznik, w którego skład będą wchodzić: "Liczba wyświetleń" i "Osoby online". Sądzę, że dość jasno opisałam swoje zamówienie. Jakby były jednak jakieś pytania, proszę kontaktować się ze mną pod tym numerem GG: 4882815. Dziękuję za wszystko."

Jasne? - Cieszę się bardzo.
PS. O zamówienie

Harry Potter :) - bloog.pl

Adoptowałam dinozaura o imieniu Dawid :).


_____________________________________________________________ Mój Avatar :P (2) _____________________________________________________________ Biorytm :P _____________________________________________________________ Mój blink :P

_____________________________________________________________ Moja bramka gg :P.
____________________________________________________________________________________________________________________________ Mój licznik online :P

Gry Online

Ale w też w taliach zawierających czary masowego rażenia, np. gdy przeciwnik ma przewagę, rzucamy Jokulhaupsa - do grobu schodzą lądy, stworki i artefakty. Uaktywniamy wówczas, będącego do tej pory enchantmentem, Lurking Evila i już w tej samej turze zaczynamy atakować przeciwnika.

Komentarzy: 0 Serra Avatar 2011-07-15
Wyszukiwanie