O czym chcesz poczytać na blogach?

Avalanches

marabut blog

Antyka. to zdarzenie przypomnialo mi o moim postanowieniu zeby w przyszlosci nie miec zadnych antykow, porcelany, etc, bo kosztuje majatek, pozytek zazwyczaj zaden, a jak cos sie stanie to mozna sie wsciec bo to takie wartosciowe. dobrze bedzie jak u mnie znajda sie 2 kieliszki do wina.
wiec rodzice pojechali sobie weg, mam swiety spokoj i wykorzystuje ten czas przed kompem. o.
aha, na domiar zlego skonczyla sie kawa rozpuszczalna, wiec pije teraz z fusami. eh..


marabut 2002-04-01 12:11:53
skomentuj (1)


hmm
Congratulations, you are a Natural Disaster! Lucky you, your murderous wrath takes on many spectacular and eerily beautiful forms. Tsunamis, forest fires, floods, tornadoes, avalanches, hurricanes, the list goes on and one. You kill countless thousands every year and leave millions more in homeless, penniless misery. When humans fight their bloody wars on your soil, y ou retaliate with all the fury Mother Nature has been storing up for m ilennia. Bravo, and keep up the good work

Take the High Yield Killing Method Test Now!!


marabut 2002-04-01 12:27:12
skomentuj (1)
rozpiera mnie energia.
dzika, niewytlumaczalna energia. czuje ja w calym ciele. rozsadza czache od srodka, az boli.
musze cos z tym zrobic.
mam cala liste rzeczy do zrobienia. nie tylko nauka teorii smn, ale jest tez cala lista CD do.

borntosleep - Onet.pl Blog

17 komentarzy (czytaj/dodaj)

16 marca 2006
#204 no milk today
(sorry)
  
i dostałam gustowna stauetke od blog.onet.pl (jak w banerze powyzej). miło mi, bo jeszcze nigdy nie miałam okazji dostac statuetki ;)
utah (22:36)
20 komentarzy (czytaj/dodaj)

13 marca 2006
#203 watch the steps, get a drink, have a good time now
parafrazując martę, dwa pantofelki wiosny nie czynią. ale warto sprobowac. na pewno wiosne czyni siedzenie o pierwszej w nocy na przystanku autobusu nocnego w okularach przeciwsłonecznych. i piosenka the avalanches, since i left you. welcome to paradise, paradise,.

lukaszkusmierz.wordpress.com

Często kopią grzywkowych kapel z Zachodu, autorzy „PKP Anieliny” czerpali z rodzimej tradycji, bo najzwyczajniej w świecie jest im bliska. Żeby nie było tak prosto – zapytajcie ich, czego słuchają w samochodzie. Paru hipsterskich bojowników zostałoby zakasowanych ze znajomości anglosaskiej alternatywy. To jedno z dwóch CD, które w 2011 r. ukazały się nakładem nowego labela Thin Man Records. Drugim były „Mutanty” Kobiet. Wow.

4. Bullion „You Drive Me To Plastic”

Nigdy nie rozumiałem histerii polskich słuchaczy wokół The Avalanches – uważam, że po „Endtroducing…..” tak ogromne jaranie się „Since I Left You” jest zwykłym zaspaniem na lekcje. Londyńczyk Nathan Jenkins jest w swojej sampleriadzie jeszcze bardziej radykalny niż wspomniani artyści. Choć w większości jego utwory bazują na dorobku innych wykonawców, życzę powodzenia w namierzaniu źródeł. Nawet jeśli wydaje się nam, że jesteśmy już blisko, czyli jak w przypadku „Slight Jig In The Sky”, całość jakoś nijak nie pobrzmiewa nawet dalekim echem Pink Floyd. Dzięki temu gdy już wkręcimy się w niebywała chwytliwość materiału zebranego na tym przeszło.

pzydek

Inna długość fal
KLIK!
Hej, nie raz spotkaliście się z opiniami, iż Papa Dance nic nie wniosło ciekawego tekstowo? Pieprzyć takie opinie, kogo obchodzi tekst, muzyka jest najważniejsza. Gdyby jednak chciałoby się wam podważyć tą krzywdzącą opinie, to tutaj macie świetny kontrargument.

12. Tatuowana Róża
Nie mam do niej nic Boże uchowaj!
Chciałbym tylko dziś jej podziękować.

KLIK!
Tak ja wiem Papa Dance to prymitywizm kompozycyjny i kicz. Co tam, że w jednym utworze łączą kilka konceptów, które nie jednemu wielbionemu przez ogół zespołowi starczyłyby do nagrania całego albumu. Zupełnie jak u The Avalanches. Trzeba było nagrać to za pomącą jakiś gitar, a nie tam klawisze jakieś. Pedały.

11. Nasz Disneyland
Chciałaś masz, tylko co?
Pora juz skończyć to


Dobry utwór z słabej płyty. Bodaj najbardziej znany kawałek tej grupy. Stadiony świata, jeżeli wiesz o czym ja mówię.

10. Kryształek Nocnej Opowieści
Damy mdlały, cuciłem je,
Oddawały mi serca swe.


Tu już nie trzeba doszukiwać się, tu rzeczywiście jest Paweł Stasiak śpiewający o swojej.