O czym chcesz poczytać na blogach?

Autostrada a4

Mateusz Janusz

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Przeczytaj koniecznie jeśli chcesz mnie poznać

niedziela, 28 września 2008
Halemba sławna w Polsce
No w sumie to chodzi o płeć piękną zamieszkującą Halembę. Kiedyś jadę na A4, któryś z kierowców zapytał jak dostać się na KWK Halemba. Jako, że Ralf lubi gadać przez CB to od razu wrzucił mu coś typu "Yoyo my tyż z halemby" w sumie nie wiele mam wspólnego z Halembą. Wywołało to oczywiście odzew na radiu. I tak w okolicach 219 km autostrady A4 kierowcy od razu dorzucili, że:"Dziołchy z Halemby najlepiej biorą do gę...". Skąd wiedzą, niewiem? Czy mają rację... też niewiem... a może Wy wiecie?

Zacisze

Z Anią jeździć na konie. Czyli moje życie uległo zwrotowi o jakieś 180 st. Zaczęłam marzyć o jeździe konnej. Póki co, to tylko patrzyłam i pomagałam.

Czerwiec - wycieczka do Krakowa. Czegoż chcieć więcej? Pamiętam ten rajd jezdnią autostrady A4. Było super. Kiedyś jak jechaliśmy z ciotką Gochą samochodem, to podróż zajęła nam ok. 5 godz. Teraz, przez A4, od Opola do Krakowa - 2 godz. Sam Kraków - super! Wprawdzie Wawel już widziałam, ale zawsze chętnie tam wrócę. Potem na rynek i na.

matrioszki at ownlog '06

Wrażenie, iż samochód ów samowolnie odjedzie, tak raczył grzesznie podskakiwać. Ale okej, jak się popieści, to się zmieści. Znane przysłowie sprawdziło się po raz kolejny. Z żółwiowym przyspieszeniem ruszyłyśmy w stronę płatnego odcinka autostrady A4. Czas od bramek do bramek jak zwykle minął niepostrzeżenie z krótką jeno przerwą zwyczajową na kontemplację cudacznego budynku RMF FM, perła to zaiste jest klimatycznej architektury. Za bramkami „PPO Balice” czekał na nas mrok. To.

WARSAW 2007

Konurbacji, wliczając w to jeszcze inne miasta położone w niewielkich odległościach od siebie, z pewnością wystarczy, by w przyzwoitych warunkach ulokować wszystkich gości. Bliskie położenie granicy czeskiej i słowackiej umożliwi komfortowy dojazd autostradami naszych połudiowych sąsiadów.

Sam "Spodek" jest obiektem niezwykłym. Powierzchnia użytkowa 10.076 m
Coraz częściej padają głosy przemawiające za największą polską halą widowiskową- katowickim "Spodkiem". Obiekt ten jest w stanie pomieścić do 12 tysięcy widzów, dodatkowymi jego atutami jest korzystne położenie w pobliżu autostrady A4 oraz międzynarodowego portu lotniczego w Pyrzowicach. Widzowie, którzy nie zdołają zdobyć wejściówek, mogliby oglądać koncert na specjalnych telebimach poustawianych w różnych punktach miasta.
Za Katowicami przemawia również.