O czym chcesz poczytać na blogach?

Autor widmo

Trochę o filmach - blog filmowy, recenzje - Onet.pl Blog

Jest postać żony byłego premiera. Ruth grana przez Olivię Williams jest najciekawszą postacią filmu. 

                Film ma również kilka ciekawych pomysłów. Jednym z nich jest to, że ani raz nie pada imię i nazwiska głównego bohatera. Jest on autorem widmo, a jak każde widmo o jego istnieniu nie można wiedzieć. Bardzo dobry zabieg. Część ujęć i scen ociera się o geniusz Polańskiego z poprzednich filmów. Słowa uznania należą się Pawłowi Edelmanowi za zdjęcia. Najmocniejszym elementem „Autora widmo” jest zakończenie. Nieoczekiwane, zaskakujące i bardzo pomysłowo poprowadzone. Na takie zwieńczenie historii warto.

Blog Sygrydy Dumnej

   – to j nasz (z matsem) trzy osoby!

   mysle, ze indywidualizm i malkontenctwo polaków paradoksalnie ratuje ich od importowanego obledu. szwedzi przesciguja sie jeden przez drugiego jak cos nazwane j “amerykanskie” i lykaja rózne glupoty niczym ges kluski

   rzezi jeszcze, niestety, nie widzialam – ale na pewno zobacze. polanski spodobal mi sie na nowo juz przy autorze widmo

   Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi


Nas Dwoje i Kot - Onet.pl Blog

No i mamy wreszcie pierwszy marca z tym, że pogoda nie dopisuje. Deszcz, wiatr, chmury i w ogóle jakoś tak depresyjnie.
Kotka leży na tunerze i zgonić jej nie można, łapie choć trochę ciepła.
Byliśmy na nowym filmie Polańskiego "Autor widmo". Podobało mi się, akcja zagmatwana, że hej, choć moja mama i K. popsuli mi radość zakończenia domyślając się kto kogo zwerbował do CIA i mówiąc mi to dużo przed końcem.

 
Kicia na tunerze
Tabby (08:27)

Blog Marcelinka94

Moją psiapsiółę Monikę. 7.30. Ufff.... Dopadłysmy bramy mojego domku jednorodzinnego. Porwalam szybko tornister, oraz książki od maty ze stoły do ręki. Za 10minut zbiórka! - panikowała Monika. 7.35 dopadłyśmy jeszcze klasy która właśnie wyruszała do kina. Powiedziałyśmy pani żeby zaczekała na nas. Odniosłyśmy tornistry i zmęczone ruszyłyśmy na film pt. Autor Widmo ( http://www.multikino.pl/bydgoszcz/pokaz,film,4671.html ) Jechaliśmy do kina od 7.40 do 10.00 o_O No niestety takie są uroki mieszkania na obrzeżach miasta gdzie wszędzie daleko (mieszkami na obrzeżach Bydzi: Smukała). Gdy wróciliśmy do budynku sql pobiegliśmy na biolę... Jak zwykle notatka na 4strony... Potem matma i moje "ukochane" rozwiązywanie.

Ela Gawin Dzienniki - Onet.pl Blog

KOTU...

Jutro wieczorem idę na film Polańskiego „Autor Widmo” do Cinemacity. Polański dostał dzisiaj nagrodę Srebrnego Niedźwiedzia za ten film na festiwalu filmowym w Berlinie. Będę mieć o czym pisać. Podobno zrobił film nawiązujący do jego aktualnych problemów – ujawnia kulisy przesłuchiwania go i złego traktowania – tylko że ta historia jest w przenośni. Ale pracę nad filmem zaczął znacznie wcześniej,.

nie- i pamiętnik - Onet.pl Blog


14 marca 2010
Coraz szczęśliwsza

Gośka mówi, że to mi służy, że widać, że się zmieniłam. I jest bardzo na TAK ;) Powiedziałam o tym M... chyba się ucieszył. To facet, który szczerze i bez skrępowania mówi o tym, co czuje. I nie wstydzi się tych uczuć. I tak głęboko patrzy w oczy, a ten wzrok nie męczy. Dziś.

Świetnie jest, bo nie mam kompletnie wolnego czasu, może to i dobrze, lepiej go sobie organizuję. Tzn. czas, nie "czas wolny" - bo tego nie mam ;)

M... widziałam jeszcze tydzień temu, więc na jutro (ups - na dziś) jesteśmy umówieni na kino. To ma byc Autor Widmo Polańskiego, albo W chmurach Jasona Reitmana. Nie wiem co lepsze.

Mam problem z bólem nóg. Dzisiaj właściwie biegłam na uczelnię, w związku z czym właściwie nie mogłam poruszać łydkami (przyjmując, że w ogóle zachodzi.

rozmowy kontrolowane - Onet.pl Blog

To mi Fura pojechał komplementem dzisiaj <rotfl> że ja to jestem jak wino, im starsza tym ładniejsza <lol>
Ak: hehe :D lizus :D dobrze, że nie powiedział, że powinnaś dojrzewać w piwnicy :D

Ak: /zapodaje linka do zdjęcia laski, która mu się podoba/
- no ok, spoko, daje radę :P
Ak: dawali radę to niemcy do 1943

/wybieramy się do grupką do kina na Autora Widmo najprawdopodobniej we środę, chętnych, którzy chcieliby się przyłączyć zapraszam na priv :P
A propos 1943, polecam Modę na Suknie odc. 1943 i nie tylko :D /te z WWI też wymiatają/

taka jedna :> (23:44)