O czym chcesz poczytać na blogach?

Austin powers

Tydzień filmowy - Onet.pl Blog


25 października 2007
Tydzień filmowy 27.10.-02.11.

SOBOTA, 20:10, TV 4

Austin Powers: Agent specjalnej troski - komedia

Akcja filmu rozpoczyna się w Londynie w latach 60-tych, gdzie żyje bardzo ceniony fotograf Austin Powers, ulubieniec kobiet, który jest jednocześnie tajnym agentem w służbie Zjednoczonego Królewstwa . Wsławiony akcjami na Bliskim Wschodzie i w Berlinie Austin postanawia wycofać się z niebezpiecznego zajęcia. U szczytu sławy agent zostaje.

Biografia Beyonce Knowles - Onet.pl Blog

Tę grupę. Zespół Destiny’s Child słychać w filmie "Aniołki Charliego", "Faceci w czerni", "Romeo musi umrzeć" i "Life". Beyonce Knowles napisała i wykonuje piosenkę "Work it Out", która ukaże się na płycie ze ścieżką dźwiękową z filmu "Austin Powers i złoty członek". Piosenka ta pojawiła się także na jej debiutanckim albumie solowym, zatytułowanym Dangerously in Love, który okazał się jedną z najleszpszy płyt roku 2003. Beyonce dzięki tej płycie dostała 6 naminacji do nagródy.

Step Into JLo World : Jennifer Lopez Fansite - Onet.pl Blog

:::Jennifer kandydatką do roli:::

Mike Myers prowadzi z Rodem Stewartem negocjacje dotyczące roli brata agenta Austina w czwartej części filmu Austin Powers.

Po zatrudnieniu Michaela Caine'a jako ojca Powersa w "Szpieg, który owłochacił mnie" Myers chce, aby brytyjski rockman Stewart przyłączył się do niego w kolejnej podróży jako barwny tajny agent. Demi Moore i Jennifer Lopez są.

jeepers-creepers blog


1958 Madonna, (wł. Madonna Louise Veronica Ciccone), królowa muzyki pop. Zagrała też w wielu filmach: "Rozpaczliwie poszukując Susan", "Evita", "Cztery pokoje", "Austin Powers", "Układ prawie idealny".
1987 Urodziłem się ja ... Kenny - dokładnie 18 lat temu

jeepers-creepers 2005-08-16 10:21:45
skomentuj (10)


Michał i Andrzej, planty i w ogóle!
Sam nie mogę w to uwierzyć, naprawdę nie mogę w to uwierzyć! Nie mogę uwierzyć w to, że w.