O czym chcesz poczytać na blogach?

Aurora 3d

Enchantix and you - Onet.pl Blog

Jade do wujka, potem załapię sobie na krótko pracę wakacyjną. 19 lipca znowu u wujka na tydzień, potem tygodniowe warsztaty, następnie szybciutko na dwa dni ogarnąc się i pojecha na działkę na dwa tygodnie, więc sprawami blogowymi zajmę się dopiero w połowie sierpnia.

Nara. :P

Szant (18:01)
2 Enchantixes

06 maja 2010
Bielievix 3D!!!

Sparxima
Flamli
Szant
Mizu
Sanka
Moonlight
Enchanted
Bloom - Flamli
Stella - Sparxima
Flora - ?
Musa - Szant
Tecna - Sanka
Layla - Lorie
Roxy - Moonlight
Diana - ?
Aurora - ?
Nebula - ?

Chętnych prosimy o zgłoszenie się w komentarzu lub na e-mail.

Zawiecha NinaDobrev.blog.onet.pl // wbijać na demi-lovato.pl oraz selenafan.pl - Onet.pl Blog

Wśród bliskich młody aktor czuje się jak ryba w wodzie. Siostrom wybaczył już dziecinne przebieranki ;) i chętnie spędza z nimi czas. Kotek upolował dla Was zdjęcie Roberta z jego starszą siostrą Lizzy. Kotek pisał Wam już o niej (KLIKNIJ TUTAJ), ale przypomnijmy - Lizzy ma 25 lat i jest znaną w Wielkiej Brytanii wokalistką. Zadebiutowała w zespole Aurora. Póki co, żyje w cieniu młodszego brata, ale nie wydaje jej się to przeszkadzać, rodzeństwo nie konkuruje ze sobą.(kotek.pl)

 

Boskie wampiry ze Zmierzchu kolejny raz.

Nowe informacje!

Pojawiła się informacja, że premiera pierwszej zapowiedzi Eclipse będzie miała miejsce na gali Oscarów. Jeśli to prawda, zwiastun zobaczymy 7 marca 2010 - wtedy będzie miała miejsce ta gala wręczenia Oscarów.Jakiś czas temu na portalu twitter została umieszczona informacja, że Zaćmienie zobaczymy już 30 czerwca w wersji...3D!Jednak nie jest to potwierdzona informacja.Kotek sądzi, że już niedługo będziemy otrzymywać coraz więcej informacji o "Eclipse" - premiera zbliża się wielkimi krokami, zatem promocja również będzie coraz bardziej widoczna...(kotek.pl)

 

Robert i Ashley- na liście najpiękniejszych.

Robert Pattinson.

GiErY

    Wzywać posiłki, czekać na ich nadejście, a następnie atakować w grupie. Dzięki temu poczynanie przeciwników przypomina bardziej naturalnie zachowanie się człowieka.
  • Sekwencje walk powstawały przy użyciu technologii motion capture, a za fizykę ciał odpowiada Karma Engine firmy Criterion.
  • Gra wykorzystuje mocno zmodyfikowany silnik Aurora, firmy BioWare. Wzbogacono go m.in. o realistyczny cykl dnia i nocy, efekty pogodowe oraz zaawansowaną obsługę shaderów.
  • Muzykę skomponował Adam Skorupa, założyciel formacji „Aural Planet”, twórca oprawy dźwiękowej wielu polskich gier (m.in. Painkiller, seria Gorky)

Ważne : recenzje i screeny.Szczątkach dinozaurów kończąc. Jeśli tylko mamy ochotę, możemy prowadzić historię naszego miasteczka – wklejać zdjęcia, opisywać ważne wydarzenia, sąsiedzkie kłótnie i przyjaźnie. Mamy także zdolność kręcenia filmów i późniejszego oglądania ich. A wszystko to dzieje się w dopracowanym i szczegółowym świecie 3D. Samo sterowanie nie jest już jednak tak proste. Młodszym graczom może ona sprawić nie lada kłopotów. Oddalanie ekranu, przybliżanie, obracanie w prawo i w lewo o 360 stopni, oglądanie i prowadzenie domu pod praktycznie każdym kątem i w różnych odległościach wcale nie jest takie łatwe. Mimo to, do każdej nowości da się przyzwyczaić i po.

Muzyka, Gwiazdy - Wszystko! - Onet.pl Blog

Glob dla najlepszego serialu komediowego i wiele innych nagród. Chór szkolny, który stara się odnieść sukces, już w lutym zaśpiewa w polskiej telewizji.


Pierwszy odcinek produkcji, którą jedni się zachwycają, a innizupełnie nie kupują, na pewno warto zobaczyć, by wyrobić sobie własnezdanie na temat ''Glee''. Już *** lutego o godzinie 21:00 pokaże go stacja FOX.

 

Na co do kina?

Dla młodszych widzów polecam ,,Safari 3D''

Wieczne opóźnienia w remoncie wymarzonego domu stawiają pod znakiem zapytania przyjęcie urodzinowe dzieciaków. Jakby tego wszystkiego było mało, Greg musi dawać odpór umizgom niezwykle seksownej koleżanki z pracy. - film.gazeta.pl''

Premiery:

Aurora i archanioł

Mamut

Polowanie na czarownice

Safari 3D

Szukając Erica

Turysta

Zabiłem moją matkę


W kinach:

Dla niej wszystko

Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1

Megamocny

Mr. Nobody

Opowieści z Narnii: Podróż.