O czym chcesz poczytać na blogach?

Aura dione

DramaQueer

Widać przemianę pokoleniową. Dotychczas, gdy łzy ze smutku kręciły mi się w kącikach oczu słuchałem Sarah McLachlan bądź Maren Ord. Od wczoraj jednak towarzyszą mi Aura Dione i Maria Mena. A niestety desperacko potrzebuję empatycznego towarzystwa. Tak ciężko radzę sobie ze świętami. A raczej  totalnie sobie z nimi nie radzę.

 

Widzicie, święta to dla mnie tragiczny okres. Te trzy dni rozbijają mnie totalnie, ale jak to śpiewa Maria „nobody likes the sad.

`Diary Katherine & Dominice (only-we-4ever) - Onet.pl Blog

Witam ! Dzisiaj przepowiem Wam przyszłość muzyczną , czyli hity holiday ! ! ! xdd. U mnie nic się ciekawego nie dzieje , więc postanowiłam coś takiego zrobić . ale to nie oznacza , że nie opowiem o my piątce z german ! ! ! Tak więc dostałam piątkę ze test'u . ;] A teraz moja Top Lista Holiday 2010 !

  1. Aura Dione - I will love you monday 
  2. Lady Gaga - Alejandro 
  3. Katy Perry - California Guys 
  4. Rihanna - Te amor 
  5. Christina Aguilera - Not myself tonight 
  6. Evanescence - Together again 
  7. Ke$ha - Your love is my drug 
  8. Kristina DeBrage - Future love
  9. Madonna - Revolver 
  10. Miley Cyrus -.

Blog pisarz71

Konsumować kulturę, a ja ... sam w domu, sam dla siebie. Jakież to u mnie niespotykane ! Trochę z tego mojego wieczoru pożarła wizyta u stomatologa, ale i tak było pierwszorzędnie. Gdyby zadzwonił telefon, to pewnie odebrałbym, ale na domofon nie miałem zamiaru reagować. Na szczęście ani jedno, ani drugie mnie nie niepokoiło.
Na początek puściłem sobie Celine Dione - jeden z moich ulubionych niebiańskich głosów i to dość głośno - nie ukrywam. Telewizor patrzył zazdrośnie na odtwarzacz CD ale wiedział, że tego dnia się nie przebije. Gdy płyta się skończyła odtworzyłem ją jeszcze raz i ... jeszcze raz. Potem poszedłem do piwnicy ocenić stan jednośladu u progu nowego sezonu i okazało się, że właściwie musi.    No i dziś znowu leje. Ale to już jednak jest wiosna, chcemy, czy nie chcemy „takiej” to jednak kalendarz ogłosił jasno – jest i basta. Na twarzach ludzi jej nie widać ze względu na ten paskudny, ciągły deszcz. Na ulicach "przedwcześnie" rozebrani wyglądają trochę dziwnie przy tej aurze, a z kolei Ci (jak ja sam), którzy nie zdjęli jeszcze zimowej garderoby, też trochę nie pasują. Nawet jak zaglądam na zaprzyjaźnione blogi to nastroje też w większości jakby ... nie tego. U mnie akurat ostatnio (odpukać) lepiej. Problemów nie ubywa, a wręcz przeciwnie, ale z racji, że większość z nich będzie już chyba moją codziennością, to.

Happiness In Daylight

Fight
21. Nightwish Ghost love score
20. Szymon Wydra & Carpe Diem Pozwól mi lepszym być
19. Alexandra Burke Broken heels
18. Jeremy Camp Open up your eyes
17. Ricky Martin Maria
16. Katy Perry Hot`n`on cold [14]

15. Aura Dione I will love you Monday [-/1]
14. Varius Manx Pocałuj noc [11/15]
13. Beyonce Halo [10/