O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Aura

Mroczne moje Życie

Astralnymi, niepożądanymi linkami etc. jest konieczna. Jak już wspominałem są dwa główne typy tarcz, astralna i mentalna. Dwa pierwsze ćwiczenia dotyczą tarczy astralnej, trzecie - mentalnej powstałej dzięki wizualizacji.

Tarcza ssąca

a. Usiądź wygodnie lub połóż się.
b. Skup się na ciele astralnym. Wyczuj aurę. Jeżeli nie możesz jej wyczuć podnieś rękę na odległość 30- 40 cm od ciała i skieruj ją dłonią do siebie. Zacznij ją zbliżać do ciała. W pewnym momencie poczujesz ciepło i mrowienie/lekkie odpychanie. To aura.
c. Każ aurze zbliżyć się do krawędzi ciała fizycznego. Poczuj jak aura się zapada. Jeżeli nie dasz rady tego poczuć wyobraź sobie, że się kurczy.
d. Sprawdź ręką jak daleko od ciała znajduje się aura. Poczujesz na ciele ciepło energii tkwiącej w dłoni - zignoruj to, skup się nie na cieple ale na lekkim odpychaniu. Aura powinna być nie dalej niż centymetr.
e. Postaraj się przeniknąć dłonią (nie chodzi tu o dotknięcie dłonią ciała fizycznego, ale o wydłużenie ciała astralnego tak by możliwy był kontakt na odległość między np.:.

umysl jest jak spadochron -aby dzialal dobrze,musi byc otwarty.

Itd. jest konieczna. Jak już wspominałem są dwa główne typy tarcz, astralna i mentalna. Dwa pierwsze ćwiczenia dotyczą tarczy astralnej, trzecie - mentalnej, powstałej dzięki wizualizacji. Tarcza ssąca: 
* Usiądź wygodnie lub połóż się. 
* Skup się na ciele astralnym. Wyczuj aurę. Jeżeli nie możesz jej wyczuć podnieś rękę na odległość 30- 40 cm od ciała i skieruj ją dłonią do siebie. Zacznij ją zbliżać do ciała. W pewnym momencie poczujesz ciepło i mrowienie/lekkie odpychanie. To aura. 
* Każ aurze zbliżyć się do krawędzi ciała fizycznego. Poczuj jak aura się zapada. Jeżeli nie dasz rady tego poczuć wyobraź sobie, że się kurczy. 
* Sprawdź ręką jak daleko od ciała znajduje się aura. Poczujesz na ciele ciepło energii tkwiącej w dłoni - zignoruj to, skup się nie na cieple ale na lekkim odpychaniu. Aura powinna być nie dalej niż centymetr. 
* Postaraj się przeniknąć dłonią (nie chodzi tu o dotknięcie dłonią ciała fizycznego, ale o wydłużenie ciała astralnego tak by możliwy był kontakt na odległość między np.:.

Szaman Ukrytego Ja

. Jest to wielokrotność naszych emocji i doznań w sferze i na poziomie duchowym, emocjonalnym i wzrokowym. Wszystko, co nas otacza jak i przedmioty sztuczne też wytwarzają taką powłokę. Wracając do znaczenia aury to ona odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Jest czymś w rodzaju “to my, ja”. Rozumieć można to w taki sposób, że my to ciało eteryczne a nie powłoka czyli skóra. Naszym odzieniem jest właśnie skóra, nasze ubranie zewnętrzne, ale to my jesteśmy tą powłoką auryczną, która daje nam siłę, emocje i powoduje, że żyjemy. Aura odgrywa w życiu każdej istoty istotną ważną rolę: napędza nam życie, daje siłę i możliwości.

Postrzeganie aury nie jest łatwe. Większość ludzi widzi ją bez potrzeby wprowadzania się w stan wyższej świadomości; Niektórzy nie mają z tym żadnych problemów , ponieważ na co dzień widzą ją, wykonując różne czynności z życia wzięte. Jest to ciekawa cecha, którą warto ćwiczyć i doprowadzić do perfekcji. Dzięki postrzeganiu pozazmysłowemu, w tym przypadku akurat aury, można łatwiej uprościć sobie życie w.

Niewiara

A gdy odrywało się wzrok widać było… zielony powidok? Teraz widzicie dlaczego to ćwiczenie wydaje mi się kompletnie bez sensu. Ach, zapomniałbym fajnego linka: http://www.skepdic.com/auras.html. Też jest wspomniane o jasnej ścianie i ciemnym otoczeniu, już wiem, gdzie to mi się przeczytało kiedyś.

Dobra, ćwiczenie dwa. Hehe. Jak tak robię to owszem czuję coś dziwnego – napięcie mięśni oka. Z kolei trzecie i ostatnie ćwiczenie nawiązuje do tego co już napisałem w poprzednim akapicie, ale robi to z klasą!

Usiądź przed lustrem i wpatruj się w swoje ciało do zmęczenia oczu, gdy Twoje oczy się zmęczą

Zmęczone oczy, powidoki oraz pewne ułomności organizmu. Mam nadzieję, że to dostateczna odpowiedź na ostatnie ćwiczenie. Następnie autor pisze o kolorach aur, tego nie chce mi się już komentować, ponieważ jutro mam dwa spore egzaminy z fizyki i wypadałoby się pouczyć.

Na koniec znana jezusowa aura… czy może powidoki?
(Jakby ktoś się z tym.

Sentencje, aforyzmy, cytaty, złote myśli - Onet.pl Blog


26 września 2007
14 Wrześniowa Aura (40)
"Uodpornij się na słodką truciznę reklamy.
Gdy tylko przekroczysz progi tego raju,
pryśnie on jak bańka mydlana"
P. Bosmans

"Życie to jeden długi proces męczenia się"
Samuel Butler

"Wy jesteście świątynią Boga:
rzeczy pozostawiajcie w atrium,
ludzi w nawie,
ale sanktuarium zachowujcie dla Boga."
Mons. Gay
Magdalena
2 Dialog trwa...

25 września 2007
13 Wrzesniowa Aura (39)

Aura dione

Blog pisarz71

Konsumować kulturę, a ja ... sam w domu, sam dla siebie. Jakież to u mnie niespotykane ! Trochę z tego mojego wieczoru pożarła wizyta u stomatologa, ale i tak było pierwszorzędnie. Gdyby zadzwonił telefon, to pewnie odebrałbym, ale na domofon nie miałem zamiaru reagować. Na szczęście ani jedno, ani drugie mnie nie niepokoiło.
Na początek puściłem sobie Celine Dione - jeden z moich ulubionych niebiańskich głosów i to dość głośno - nie ukrywam. Telewizor patrzył zazdrośnie na odtwarzacz CD ale wiedział, że tego dnia się nie przebije. Gdy płyta się skończyła odtworzyłem ją jeszcze raz i ... jeszcze raz. Potem poszedłem do piwnicy ocenić stan jednośladu u progu nowego sezonu i okazało się, że właściwie musi.    No i dziś znowu leje. Ale to już jednak jest wiosna, chcemy, czy nie chcemy „takiej” to jednak kalendarz ogłosił jasno – jest i basta. Na twarzach ludzi jej nie widać ze względu na ten paskudny, ciągły deszcz. Na ulicach "przedwcześnie" rozebrani wyglądają trochę dziwnie przy tej aurze, a z kolei Ci (jak ja sam), którzy nie zdjęli jeszcze zimowej garderoby, też trochę nie pasują. Nawet jak zaglądam na zaprzyjaźnione blogi to nastroje też w większości jakby ... nie tego. U mnie akurat ostatnio (odpukać) lepiej. Problemów nie ubywa, a wręcz przeciwnie, ale z racji, że większość z nich będzie już chyba moją codziennością, to.

`Diary Katherine & Dominice (only-we-4ever) - Onet.pl Blog

Witam ! Dzisiaj przepowiem Wam przyszłość muzyczną , czyli hity holiday ! ! ! xdd. U mnie nic się ciekawego nie dzieje , więc postanowiłam coś takiego zrobić . ale to nie oznacza , że nie opowiem o my piątce z german ! ! ! Tak więc dostałam piątkę ze test'u . ;] A teraz moja Top Lista Holiday 2010 !

  1. Aura Dione - I will love you monday 
  2. Lady Gaga - Alejandro 
  3. Katy Perry - California Guys 
  4. Rihanna - Te amor 
  5. Christina Aguilera - Not myself tonight 
  6. Evanescence - Together again 
  7. Ke$ha - Your love is my drug 
  8. Kristina DeBrage - Future love
  9. Madonna - Revolver 
  10. Miley Cyrus -.