O czym chcesz poczytać na blogach?

Augustana

"I'd rather be dead, than cool" - Onet.pl Blog

Chciał już w ogóle odpalić...). Na lustrzankę aktualnie mnie nie stać, ale funkcje Pentaxa są całkiem OK - da się wszyyystko przestawiać wedle swojego uznania. (dżizas, nienawidzę trybów automatycznych! one w ogóle nie myślą!).

    Moim jedynym i największym zmartwieniem jest teraz PLASTYK. Cholera, byle do środy. Wtedy pierwszy raz mogę mieć niezły kłopot - kiedy się nie dostanę...

    A jutro komers. Znów wbiję się w obcasy (bueee...). Fajnie tańczy się poloneza z gipsem na lewej ręce. Na prawdę, polecam xD

 

   

    Augustana - Coffe and cigarettes  <--- moja nowa miłość!

    Augustana - Hey now

 

(odkryłam, że na prawdę lubię soft rocka. Ludzie się ucieszą - grunge jest tylko dla wybrańców)

 

 

Ginny_Gun (00:46)
12

08.

.:: P.R.O.J.E.K.T. S.E.M.P. ::. - Zarezerwuj sobie miejsce w świecie nowego porządku

Do testów. Plan był taki, żeby trochę się pobawić i doszlifować grę. Jutro kolejne spotkanie i kolejna rozgrywka. Testowanie, modyfikowanie i dopracowywanie są tutaj bardzo ważne. Po powrocie do domu sprawdziłem maila i znalazłem wiadomość z Radia Kampus. Był w nim plik ze spotem promującym książkę do przesłuchania i akceptacji. Już niebawem zacznie być emitowany na antenie, a tymczasem tutaj możecie przesłuchać go przedpremierowo.

semp 2010-07-27 02:12:43
skomentuj (0)

Fad
W lutym 1945 grupa meżczyzn przedostała się tunelami grzewczymi do żeńskiego akademika Augustana College w stanie Illinois. To studenci, którzy po chwili otworzyli drzwi, umożliwiając tym samym wejście do środka około 250 innym, którzy następnie rzucili się, by rozpocząć pierwszą odsłonę czegoś, co zostało nazwane "panty raid" i wkrótce stało się prawdziwym fenomenem przełomu lat czterdziestych i pięćdziesiątych. Akcja polegała na błyskawicznym splądrowaniu akademika w poszukiwaniu jak największej liczby sztuk kobiecej bielizny. Chaos, dezorientacja, absurd. Na tego typu intensywne lecz krótkotrwałe fenomeny amerykanie mają słowo "fad". Takim "fadem" naszych czasów były niewątpliwie flash moby i eksplozja ich popularności w roku 2003,.

Manhattan changes. - Onet.pl Blog

Wiem, zapomniałem ci powiedzieć, że jestem zakochany…”****

 

 

- Cześć, jestem Michelle i ukradłam życie mojej najlepszej przyjaciółce.

 

 

 

THE END.

 

 

 

* - Sum 41 – With Me.

** - Augustana – Boston.

when I see you smile

nowe, nowe.sobota, 10.stycznia.2009, 14:48

♪ Augustana - Boston

Kolejny rok. Ot tak, znienacka wyskoczył i jest. Nie robię podsumowań, statystyk, liczenia co dobre, co złe. Była chyba miła równowaga, i to mi wystarczy.
Nowy rok, nowe możliwości. Coś można naprawić, coś można zepsuć. Na razie chyba naprawiam, i dobrze mi to idzie. Sklejam, reperuję, poprawiam błędy. Przynajmniej aż do momentu, w którym znów coś spieprzę i trzeba będzie zacząć od początku.
Jedno jest złe. Paskudna, toksyczna nadzieja, trująca otoczenie. Po co, na co. Przestań przestań przestań.
Życie po swojemu na swoim jest fajne, każdego dnia coraz bardziej. Aż nie chce się wracać pod kontrolę systemu pedagogiczno-opiekuńczego.
Zaraz będę dorosła. Zaraz pośpiewam "Już za rok matura...". Zaraz zmarnuję wakacje, zaraz zacznie się coś nowego. Kto wie, może zaraz posklejam jedyną rzecz, której do tej pory naprawić.