O czym chcesz poczytać na blogach?

Audyt energetyczny

Podlinkuj – wartościowe wpisy w SEO katalogu

Dowiecie się z nich co to znaczy dobry hosting, gdzie warto kupić serwer i gdzie najtaniej zarejestrować a następnie przedłużyć domeny.

Na ostatnim blogu, który chce wam polecić znajdziecie informacje na tema, czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej budynku. Autor pisze czym jest certyfikat energetyczny i czym różni się on od audytu energetycznego.

kreda32

Budynek, który ma być oddany do użytku, powinien mieć świadectwa ener” z bloga „kreda32”"> termomodernizacja

Prawie każdy budynek, który ma być oddany do użytku, powinien mieć świadectwa ener

Tagi: badania termowizyjne, Świadectwa energetyczne, termowizja, termomodernizacja, audyty energetyczne

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak

Fundusze Europejskie

Zamieszkania, budynków użyteczności publicznej będących własnością jednostek samorządu terytorialnego, lokalnych sieci ciepłowniczych lub lokalnych źródeł ciepła, z wyłączeniem jednostek i zakładów budżetowych oraz właściciele domów jednorodzinnych.

Wniosek o przyznanie premii wraz z audytem energetycznym dla modernizowanego obiektu inwestor składa w banku udzielającym kredytu. Audyt podlega weryfikacji Banku Gospodarstwa Krajowego w zakresie optymalnego rozwiązania pod względem kosztów realizacji przedsięwzięcia termomodernizacyjnego oraz oszczędności energii.

Podstawę do przyznania.

Wińsko oszczędza energię

Komentarz »
czwartek, 24 marca 2011
Audyt zużycia energii przez urządzenia szkolne

W 1. połowie lutego lutego uczniowie dokonali audytu zużycia energii przez urządzenia szkolne. Ponieważ do tej pory nie otrzymaliśmy watomierza, badanie oparliśmy na policzeniu urządzeń elektrycznych w poszczególnych pomieszczeniach w szkole: sali od informatyki, matematyki, świetlicy, sekretariacie, bibliotece, sali gimnastycznej i pokoju nauczycielskim..

10 lutego 2011
Detektywi energii

13 stycznia uczniowie biorący udział w projekcie uczestniczyli w lekcji pt. "Detyktywi energii". Przy pomocy tej lekcji dzieci miały przeprowadzić audyt swoich własnych nawyków energetycznych. Lekcja miała na celu:

1. Zwiększyć świadomość uczniów dotyczącą ciepła w klasie oraz tego, jak ono wpływa na człowieka.

2. Zrozumieć 3 rodzaje przekazywania ciepła: przewodnictwo, konwekcję oraz promieniowanie.

3. Uświadomić dzieciom sposoby uniknięcia przegrzania.